سوالاتي راجعبه چشم سوم

فراروانشناسی ، متافیزیک ، عرفان ، اهرام ، پرانا ،

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

سوالاتي راجعبه چشم سوم

پستتوسط che » پنج شنبه آذر ماه 4, 1389 04:37

با سلام به اساتيد محترم سايت به خصوص استاد آرام عزيز
بنده آماتورم و آماتور ها معمولا سوال هاي زيادي مي پرسن
سوالات بنده راجعبه چشم سوم و خطرات احتمالي اون هستند
تا جاييكه من متوجه شدم چشم سوم تنها جنبه مثبت نداره و نكات منفي و يا بهتره بگم خطرات احتمالي هم دارد
اول خواهش مي كنم دوستان دقيقا بگن ارگانيتم چيه و چه خطري براي چاكراها دارد
دوم اينكه خطرات فعالسازي چشم سوم به طور كامل بگيد
و اينكه راهي براي جلوگيري از اين خطرات هست
با تشكر از دوستان عزيزي كه در اين سايت فعاليت مي كنند
che
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 16, 1389 01:00
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 0

چشم سوم و خطرات آن

پستتوسط aram » شنبه آذر ماه 6, 1389 11:56

سلام و درود.
در سایت تجسم خلاق به صورت جسته و گریخته در مورد چشم سوم و خطرات ان صحبت کرده ایم که اگر سرچ کنید مطالب زیادی را بدست خواهید اورد.
اما به طور خلاصه می توان گفت که چشم سوم به دنبال فعال شدن  چاکرای اجنا می باشد با فعال شده ان تاثیرات زیاد خوبی همانند فکر خوانی و دیدن انرژی ها و هاله ها برای فرد اتفاق می افتد ولی از انجایی که برزگ شدن اجنا در این شرایط نمی تواند بدون استرس باشد و چاکرای شبکه خورشید الوده می گردد موجب می شو د تا انرژی تخریب الودگی چاکرای شبکه خورشید اتفاقات بدی را برای فرد و اطرافیا ن خود رقم بزند به همین دلیل است که معمولا توصیه نمی شود که چشم سوم را فعال کنید
موفق باشید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

پستتوسط khat_khati » شنبه دي ماه 10, 1389 01:05

سلام خسته نباشید:::
استاد میشه توضیح بدید که چه  خطراتی میتونه برای فرد داشته باشه؟این مساله اینقدر مهمه که حتی روی اطرافیان هم اثر داره
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
؟چه خطراتی برای اطرافیان داره؟افرادی که چشم سومشون فعاله چه استفاده های مفیدی از اون میکنن؟
khat_khati
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 30, 1389 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه

خطرات فعال كردن چشم سوم

پستتوسط aram » پنج شنبه بهمن ماه 7, 1389 09:18

سلام بر همه دوستان
خطرات فعال سازي چشم سوم يا چاكراي آجنا :  چشم سوم يا چاكراي آجنا يكي از ابزار قوي در بدن انسان است كه استفاده هاي زيادي مي توان از ان كرد. مثلا مي توان انر‍ژي هاي را ديد يا اينكه تفاقاتي كه در گذشته يا اينده افتاده است را براي خود و ديگران در ان ديد.
اين توانايي و ويژگي برخي اوقات ممكن است براي افراد مضر باشد كه به ان خطرات فعال سازي چشم سوم يا چاكراي آجنا مي گويند.
در پي فعال شدن چشم سوم افرا خيلي سريع تحريك مي شوند و همانطور كه مي توانند انرژي هاي تمييز را ببينند انرژي هاي كثيف را نيز دريافت مي كنند و اين عمل موجب سر درد يا اينكه در محيطي كه انرژي كثيف باشد براي انها غير قابل تحمل مي باشد
در همه كتاب ها در موردخطرات فعال سازي چشم سوم يا اچاكراي آجنا  صحبت كرده اند و لي در مورد خطرات يا مضرات فعال سازي چشم سوم يا اچاكراي آجنا  صحبتي به ميان نيامده است
زماني كه شما با افراد زيادي كه به صورت خواسته يا ناخواسته فعال سازي چشم سوم يا چاكراي آجنا  در ارتباط باشيد متوجه مشكلات ان مي شويد
البته بايد به اين مسئله توجه كرد كه انچه در مخورد فعل سازي اجنا در کتاب ها اورده اند به این سريعي هم صورت نمي گيرد و نياز به تمرين دارد.
پس قرمزي چشم ها، سردرد،  بي خوابي، غير قابل تحمل بودن اطلاعاتي كه دريافت مي كنيد از خطرات يا مضرات فعال سازي چشم سوم يا اچاكراي آجنا  مي باشد
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

Re: سوالاتي راجعبه چشم سوم

پستتوسط mry1332 » يکشنبه تير ماه 11, 1391 17:19

کسی میدونه حفاظت و حصار در بحث احضار همزاد یا ارواح یا جن چی هست؟
mry1332
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه خرداد ماه 6, 1391 15:25
تشکر شده: 0 دفعه

پستتوسط gold » دوشنبه تير ماه 19, 1391 23:54

با سلام خدمت استاد آرام . ضمن تشکر از اطلاعات شما ، اما بنده در کلاس های آموزشی فراروان که هر ساله بالغ بر 250 دانش و هنر آموز داره شرکت کرده ام و در آنجا یکی از تمرینات مهم فعالسازی چشم سوم بوده . از چشم سوم به عنوان ابزاری برای آرامش بیشتر نام برده اند . همچنین موجب ارتباط بین ضمیرخوداگاه و ناخوداگاه و پلی به سوی ماورا.
و از شاگردان این کلاس ها که که چندین و چند سال هست که کار میکنند مورد منفی گزارش نشده . آیا به نظر شما مشکلات فعالسازی بیشتر به خاطر آموزش ناصحیح و اشتباه تمرین کردن نیست ؟؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدید چون من هم این تمینات میکنم و کمی موضوع برام سوال برانگیز شده .
gold
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: سه شنبه تير ماه 6, 1390 00:00
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 4 بار

پستتوسط aram » شنبه تير ماه 31, 1391 08:52

gold نوشته است:با سلام خدمت استاد آرام . ضمن تشکر از اطلاعات شما ، اما بنده در کلاس های آموزشی فراروان که هر ساله بالغ بر 250 دانش و هنر آموز داره شرکت کرده ام و در آنجا یکی از تمرینات مهم فعالسازی چشم سوم بوده . از چشم سوم به عنوان ابزاری برای آرامش بیشتر نام برده اند . همچنین موجب ارتباط بین ضمیرخوداگاه و ناخوداگاه و پلی به سوی ماورا.
و از شاگردان این کلاس ها که که چندین و چند سال هست که کار میکنند مورد منفی گزارش نشده . آیا به نظر شما مشکلات فعالسازی بیشتر به خاطر آموزش ناصحیح و اشتباه تمرین کردن نیست ؟؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدید چون من هم این تمینات میکنم و کمی موضوع برام سوال برانگیز شده .

درود بر شما
من نمی دانم در کلاسی که در مورد چشم سوم شرکت کرده اید چه چیزی را به شما آموزش داده اند آیا فعال کردن چشم سوم بوده یا چیز دیگری
به همین دلیل نمی توانم در مورد ان کلاس به شما توضیحی بدهم
اما در مورد فعال کردن چشم سوم انچه به معنای فعال کردن چشم سوم است که در کتاب ها آمده است به دلیل اینکه اطلاعاتی که ما کسب می کنیم و دسترسی داریم مخصوصا در مورد دیگران زیاد است ممکن است مشکلاتی را برایمان رقم بزند . مثلا دوستانمان را از دست می دهیم
در هر محیطی که کمی الوده باشد احساس سردرد می کنیم.
البته اینها چیز خاصی نیستند که نتوان با ان کنار امد . برخی افراد هستند که به ما مراجعه می کنند و می خواهند که چشم سوم انها را ببندیم یاتا به حالت اولیه زندگیشان برگردند.
البته انسان ها همیشه کنجکاو هستند.
موفق باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

پستتوسط gold » يکشنبه مرداد ماه 1, 1391 19:25

سلام و درود ، ضمن تشکر از شما بابت پاسخگویی به پرسش بنده .
عرض کنم که بله ، در این کلاس به مدت دو ماه آموزش باز کردن چشم سوم داده میشود . و همه راضی بوده اند و مورد منفی گزارش نشده .
اما خودمن بنا بر اینکه احتیاط شرط عقل هست در حال حاضر این تمرینات رو انجام نمیدهم و علاثه ای هم ندارم .
استاد یک سوال داشتم خدمتتون . من جدیدا وقتی میخواهم تمرین های تجسم خلاق یا خودهیپنوتیزم کنم دچار استرس و بی قراری میشوم و از این رو که دوست ندارم تمرینات ارزشمند را از دست بدهم خواهشمندم یک راهکار ارائه بفرمایید . با سپاس .
gold
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: سه شنبه تير ماه 6, 1390 00:00
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 4 بار

پستتوسط evergrey » پنج شنبه مرداد ماه 26, 1391 12:04

با عرض سلام و خسته نباشید. دکتر آرام من می خوام چاکرای آجنا رو برای همیشه ببندم. فرموده بودین که با استفاده از تکنیک پرانای آبی روشن می شه این کارو انجام داد. ولی متاسفانه در ایران چنین متخصصی عملا موجود نیست. می خواستم بدونم که شما کارهایی از این قبیل انجام میدین؟ آیا می شه شما رو به صورت حضوری ملاقات کرد. واقعا این چاکرا مشکلات عدیده ای رو برام به وجود آورده و از همه جاهم قطع امید کرده ام. لطفا راهنماییم کنید.با تشکر.
evergrey
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 25, 1391 11:58

پستتوسط aram » سه شنبه مرداد ماه 31, 1391 10:59

درود بر شما
برای بستم چاکرای آجنا تصور کنید نور ابی رنگی همراه با تنفس وارد چاکرا می شود
چاکرا را همانند یک گل در نظر بگیرید و تصور کنید هر بار با هر تنفس کوچک تر می شود
برای ملاقات حضوری  شما می توانید در همایش های مرکز تجسم خلاق شرکت کنید با شماره 88302523 تماس بگیرید
این تکنیک به شما کمک می کند تا اثرات تحریکی آجنا کمتر شود
موفق باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

پستتوسط pncc » جمعه شهريور ماه 3, 1391 12:16

با سلام
از دوستان و اساتید یک راهنمایی میخوام
گاهی اوقات در هنگام جداسازی کالبد انرژی  و پس از بازگشت، احساس سردی در چاکرای خورشیدی میکنم
کسی میدونه علتش چیه؟
از دوست عزیز delta18 هم میخوام نظرش رو بگه
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط pncc در جمعه شهريور ماه 3, 1391 12:26 .
pncc
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 30, 1391 23:22

پستتوسط hosein233 » شنبه ارديبهشت ماه 20, 1393 21:17

سلام استاد خسته نباشید..من بعد از اتفاقی که برام افتاد(یجورایی میشه گفت خدا رو دیدم و باورش کردم) تغییراتی تو وجود خودم احساس کردم بعد یه مدت خوابای خیلی واقعی و تعبیر دار که تقریبا زودم اتفاق میفتادن میدیدم و چیزایی دیگه ..اتفاقی از موضوع چشم سوم با خبر شدم یعنی تا قبل از اون درست نمیدونستم همچین چیزی هست!! الانم که چند روزی میگذره توی هوا یا همون اسمون چیزای عجیبی میبینم انگار یجور ارسال و دریافت انرژی (نور) رو پیشونیم (محل اجنا) دارم حتی یجور حباب های توخالیم تو هوا میبینم!! خواستم ببینم همچین چیزی طبیعیه خطای دید میتونه باشه  یا نه بخاطر فعال شدن چشم سومه؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین..
hosein233

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 20, 1393 20:58

پستتوسط aram » دوشنبه ارديبهشت ماه 22, 1393 11:14

درود بر شما
دوست عزیز ممکن است خطالی دید باشد یا نیرو ها و انرژی ها
بهتر است کمی با دقت به ان بپردازید تا ببینید کدام است
البته با باز شدن چشم سوم هاله انرژی ها دیده می شود
موفق باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

پستتوسط yeirani » يکشنبه خرداد ماه 24, 1393 03:21

سلام استاد
من چند سالی میشه که چشم سومم باز شده نمیدونم چرا،برخلاف بقیه که دوست دارن چشم سومشون باز بشه من میخوام هرچه زود تر بسته بشه چون زندگیم رو نابود کرده،هرشب خواب اتفاقاتی که فردا یا در اینده قراره بیوفته رو میبینم،جن توی خوابم خیلی زیاده،انرژی انسان ها و مکان ها رو دریافت میکنم،  خود بخود خلسه میشم و وارد عالم غیب میشم ، تمام دوستام رو از دست دادم زندگیم غیرعادی شده لطفا کمکم کنید!
yeirani

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد ماه 24, 1393 03:01

پستتوسط Mehrdadgmasters » يکشنبه خرداد ماه 25, 1393 09:45

سلام
تصور کنید که پرانای آبی روشن وارد چشم سومتون میشه
این تمرین رو هر چند بار که تونستید انجام بدید
در انرژی درمانی پیشرفته برای بستن چاکراها از این روش استفاده میکنند
Mehrdadgmasters
کاربر پیشرفته

تاريخ عضويت: دوشنبه شهريور ماه 6, 1391 20:45

پستتوسط mohammad1377 » پنج شنبه مرداد ماه 2, 1393 20:31

با عرض سلام و خسته نباشید.
من میخوام زبر نظر یه استاد خوب چشم سوممو باز کنم و مصمم هستم ولی استادی رو نمیشناسم.میشه چتد تا استاد حوب بهم معرقی کنید؟لطفا اسم و شماره کلینیکشونو بدید.با تشکر.
mohammad1377

تاريخ عضويت: پنج شنبه مرداد ماه 2, 1393 20:19

پستتوسط Vayona » پنج شنبه مرداد ماه 28, 1395 15:17

سلام.استاد یه سوال دارم.میشه چشم سوم رو باز کرد ولی موجودات غیر ارگانیک رو ندید؟ اگه میشه راهش چیه؟ چطور می تونیم اونا رو نبینیم و صداشون رو نشنویم؟
Vayona

تاريخ عضويت: پنج شنبه مرداد ماه 28, 1395 15:11

پستتوسط Ametis » يکشنبه شهريور ماه 7, 1395 22:50

سلام خسته نباشید.
میخواستم بدونم اگه چشم سوم رو باز کرد خطراتش در حد سردرد و ایناست یا خطراتش خیلی بیشتر و خطرناک تره؟
من خیلی وقته میخوام چشم سومم باز شه ولی شنیدم خیلی خطرناکه.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
Ametis

تاريخ عضويت: يکشنبه شهريور ماه 7, 1395 22:32

بازگشت به آموزش فراروانشناسي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان