سوالی در مورد علوم متافیزیک

فراروانشناسی ، متافیزیک ، عرفان ، اهرام ، پرانا ،

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

سوالی در مورد علوم متافیزیک

پستتوسط saeed_218 » جمعه آبان ماه 5, 1391 19:24

با سلام
بنده سوالی دارم که تقریبا یک ساله که ذهن منو مشغول به خود کرده و به هرکسی که این سوالو مطرح میکنم پاسخ متفاوتی میشنوم در نتیجه نتونستم یقینا به جواب صحیح دست پیدا کنم خواهشمندم اگر کسی جواب سوالم رو میدونه دریغ نکنه ممنونم - اگر استاد آرام هم اظهار نظر بفرمایند کمال تشکر رو از ایشون خواهم داشت .

سوال من در پیدا کردن یه شخص و یا شی خاصی میباشد که میتونه هر کسی و یا هرچیزی باشه - یه دوست - یه فامیل - یه راننده تاکسی و یا حتی یه دزد . همچنین یه کتاب - یه شناسنامه و یا ... که دلایل خاصی هم از قبیل گم شدن - فراری شدن و یا ... را دارد ( ما از جایی که فرد یا شی مورد نظر به سر میبره هیچ اطلاعی نداریم )

حالا ما توسط علوم متافیزیک (هر شاخه ای از آن ) امکان اینو داریم که  موقعیت و یا محل اخفای طرف را کشف کنیم

در مورد جوابها هم یکی گفته توسط پاندول که بلی و یا خیر دارد میتوان اطلاعاتی کسب کرد - دیگری گفته توسط برون فکنی - دیگری گفته توسط علوم غریبه - دیگری گفته توسط پسیکومتری - دیگری گفته توسط خودهیپنوتیزم و رفتن به خلسه - دیگری گفته توسط ارواح و ...

در پایان پیشاپیش از همگی تشکر میکنم
saeed_218
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: دوشنبه شهريور ماه 22, 1388 00:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: سوالی در مورد علوم متافیزیک

پستتوسط Sepad » يکشنبه آبان ماه 10, 1394 19:15

saeed_218 نوشته است:با سلام
بنده سوالی دارم که تقریبا یک ساله که ذهن منو مشغول به خود کرده و به هرکسی که این سوالو مطرح میکنم پاسخ متفاوتی میشنوم در نتیجه نتونستم یقینا به جواب صحیح دست پیدا کنم خواهشمندم اگر کسی جواب سوالم رو میدونه دریغ نکنه ممنونم - اگر استاد آرام هم اظهار نظر بفرمایند کمال تشکر رو از ایشون خواهم داشت .

سوال من در پیدا کردن یه شخص و یا شی خاصی میباشد که میتونه هر کسی و یا هرچیزی باشه - یه دوست - یه فامیل - یه راننده تاکسی و یا حتی یه دزد . همچنین یه کتاب - یه شناسنامه و یا ... که دلایل خاصی هم از قبیل گم شدن - فراری شدن و یا ... را دارد ( ما از جایی که فرد یا شی مورد نظر به سر میبره هیچ اطلاعی نداریم )

حالا ما توسط علوم متافیزیک (هر شاخه ای از آن ) امکان اینو داریم که  موقعیت و یا محل اخفای طرف را کشف کنیم

در مورد جوابها هم یکی گفته توسط پاندول که بلی و یا خیر دارد میتوان اطلاعاتی کسب کرد - دیگری گفته توسط برون فکنی - دیگری گفته توسط علوم غریبه - دیگری گفته توسط پسیکومتری - دیگری گفته توسط خودهیپنوتیزم و رفتن به خلسه - دیگری گفته توسط ارواح و ...

در پایان پیشاپیش از همگی تشکر میکنم

دوست عزیز اینطور که شما میگی فکر کنم شما بیشتر نیاز به دیتابیس پلیس داشته باشی !!
نمی دونم چرا بعضیا علوم متافیزیک رو با فیلم های اکشن و قهرمانان اشتباه میگیرند ! البته منظور شما نیستی دوست عزیز کلا گفتم ...
پدیده clairvoyancre یا همون روشن بینی , پدیده ای است سطح حرفه ایش سالها تمرین و آموزش در سیستم منظم و خاص رو میطلبه , روشن بینان بزرگ قادر دیدن بعضی اتفاقات (معمولا گذشته) از طریق مکانیزم بایگانی زمین هستند ! اما از طریق تله پاتی هم در صورتی که فرد مقابل هم بخواد میشه اطلاعاتی رد و بدل کرد ... اما عرض کردم اینکارهارو انسان های خاص در اثر سالها تمرین قادر به انجامش هستند نه با یکی دو سال تمرین ..
موقث باشید ...

Sepad
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 10, 1394 19:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به آموزش فراروانشناسي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان