Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/aramgrou/public_html/Forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/aramgrou/public_html/Forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

تالار گفتمان • مشاهده مبحث - درخواست راهنمایی از استاد آرام

درخواست راهنمایی از استاد آرام

اطلاعیه های تالار گفتگو و سایت در این بخش اعلام می شود

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

درخواست راهنمایی از استاد آرام

پستتوسط safirkhoshbakhti » يکشنبه تير ماه 12, 1390 13:06

باعرض سلام حضور استاد بزرگوار
من سی دی های آلفای ذهنی را استفاده کردم فوق العاده تاثیرگذار بود زندگی وشخصیتم متحول شده,شما مرا ازدنیای تاریک وناامیدی نجات دادید, مدت یکماه است که  برنامه ریزی ام رابرای کنکور91 شروع کردم ازشاگردان استاد مخدومی هستم,هدفم کسب رتبه یک کنکور سراسری تجربی91 است ,قصددارم رکورد جدیدی ثبت کنم وتمام دروس را صد بزنم واطمینان دارم که میتوانم وموفق میشوم
ازشما تقاضا دارم راهنماییم کنیدبرای تقویت حافظه ,تمرکزفکر,یادگیری بهتر و بالابردن انگیزه واراده ام در این مسیر ازکدام روشها و برنامه های شمااستفاده کنم وکدام سی دی ها راتهیه نمایم
باتشکر
منتظرراهنماییهای شمااستاد بزرگوار هستم
safirkhoshbakhti
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه تير ماه 11, 1390 00:00
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

الفاي ذهني و يادگيري در كنكور

پستتوسط aram » دوشنبه تير ماه 13, 1390 11:45

سلام و درود بر شما
از اينكه با انجام تمرين هاي الفاي ذهني به نتايج خوب رسيده ايد خيلي خوشحال هستم
براي كسب نتيجه در يادگيري بهترين روش انجام الفاي ذهني است . در ضمن مي توانيد از كتاب محصل ممتاز نيز استفاده كنيد.
كتاب محصل ممتاز روش هاي براي ممتاز شدن يا موفق شدن براي تمام سنين مخصوصا در يادگيري و. درس خواندن را ارايه مي دهد.
از اينكه هدف بزرگي را در ذهنتان مي پرورانيد خيلي خوشحال هستم و مطمئنا بهايت هدف مي رسيد
موفق باشيد
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

برای نویسنده این مطلب aram تشکر کننده ها:
safirkhoshbakhti (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

Re: درخواست راهنمایی از استاد آرام

پستتوسط Pari7 » يکشنبه ارديبهشت ماه 21, 1393 13:28

fastinnerhtml!
Pari7
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 20, 1393 16:19
تشکر کرده: 0 دفعه

پستتوسط Pari7 » يکشنبه ارديبهشت ماه 21, 1393 18:42

سلام استاد من یک تجربه در مورد کندالینی داشتم وچند تا سوال دارم[]
Pari7
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط Pari7 » يکشنبه ارديبهشت ماه 21, 1393 19:14

من چند وقته به طور جدی تمرینات یوگا انجام میدم و همچنین تمرینات آدمک ذهنی یک بار که در حال تمرکز آدمک ذهنی بودم یک نیزوی جالبی تو کمرم چرخید وبه سمت بالا اومد ودر چاکراه قلبم متوقف شد همراه با ضربان قوی و کوبنده که ترس از ایست قلبی من رو وادار کرد تمرین و رها کنم از کمر به سمت باهام کامل بی حس شد و بعد اون کمر درد شدید دتشتم اما دیروز دوباره بعد یوگا تمرین آدمک ذهنی انجام دادم اما ضربان قلبم زیاد بالا نرفت و نیرو به سمت بالا هدایت شد و تاندونای انگشتم کامل بی حس شد وانگشتام جمع شد وباهام هم بی حس شد اما دردی نداشتم.
بعد سرم بی اختیار بالا رفت و یک حس عجیب با تنفس شدید که شبح به رضایت جنسی بود رو تجربه کردم . دچار لرزش شدید هم شده بودم .العان میتونم به راحتی چاکراه خودم ودیگران رو حس کنم و هاله اجسام رو لمس کنم.اشتهام شدیدا کم شده طوری که با نون و آب تو یه وعده در روز نیرو میگیرم و حس عارفانه و عشق به خدا دارم.شبا زیر گنبد پر از ستاره عبادت میکنم وقتی دستامو بالا میگیرم و تکون میدم نور سفیدی دنبال دستامه خیلی زیباس.امروز صبح حرکات نامحسوسی تو کمر داشتم همراه با ضربان حسای پنجگانم به شدت قوی شده ودیگران شدیدا بهم توجه میکنن و تحت تاثیر من هستن.مغناتیس نک انگشتامو میبینم.و خوابهای عجیب در مورد خدا وفرشته ها. راستی من مشکل حاد معده داشتم که درمان شد.

حالا باتوجه به اتفاقاتی که برام افتاده کندالینیم در چه وضعیتیه؟
چه تمریناتی کنم تا هاله هارو بیشتر ببینم؟
راستی من تا قبل بلوغم جن میدیدم .و العان تو اولین تمرینم کندا حرکت کرد و الان میل جنسیمو کامل از دس دادم .حالا چیکار کنم چشم سومم باز بشه من تو چه مرحله از بالا اومدن کندا هستم.در ضمن بعد تمرین ادمک ذهنی دیدم خیلی شفاف میشه.و کاملا تو گناه نکردن حساس شدم. استاد راهنماییم کنید ممنون از شما
Pari7
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط diba-rad » جمعه خرداد ماه 29, 1393 02:08

با سلام  برای کلاس یوگا در شهر مشهد میتونید منو راهنمایی کنید ؟ میتونید جای خوبی رو پیشنهاد بدید ؟ متشکرم
diba-rad

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 12:41

پستتوسط 1mona » پنج شنبه آبان ماه 14, 1394 23:29

diba-rad نوشته است:با سلام  برای کلاس یوگا در شهر مشهد میتونید منو راهنمایی کنید ؟ میتونید جای خوبی رو پیشنهاد بدید ؟ متشکرم

سلام استاد خوبید من چطورمیتونم باهتون درارتباطباشم
ممنون میشم راهنماییم کنین
چطورمیتونم همسویی بگیرم
1mona

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 14, 1394 23:23

پستتوسط aram » سه شنبه آذر ماه 24, 1394 19:56

درود بر شما
دوست عزیز روش انرژی درمانی که اموزش می دهیم پرانیک هیلینگ است و نیازی به همسویی ندارد
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

پستتوسط hoseinh » چهارشنبه آبان ماه 5, 1395 13:04

سلام خدمت استاد گرامی لطفا راهنمایی کنید
نزدیک به دوسال هست روی چشم سوم کار میکنم جدیدن وسط پیشونی دور چشموبین دو ابرو حالت مورمورشدن میشه سرم خیلی سبک وگاههی سردر میگیرم از راهنمای شما متشکرم
hoseinh

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 5, 1395 12:36

پستتوسط ersce » شنبه آبان ماه 8, 1395 13:15

با درود دوست عزیز شارژ کردن و تحریک کردن چشم سوم و چاکراهای بدن .یعنی شما میری طبیعت و کوه دریا بدن و روح شما انرژی های مثبت دریافت میکند و روح شما تازه میشود. و در شهر در کنار امواج موبایل وایفا حشره دور کن ترانس برق و غیره باعث سر درد و بهم پاشگیری اعصاب میشود .این ها من تست کردم .و شما رو دردک میکنم با سپاس بدرود گرامی
ersce
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: پنج شنبه دي ماه 17, 1394 13:20

بازگشت به اطلاعیه های سایت

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان