دریافت همسویی برای بیداری

انرژی درمانی ، ریکی ، پرانا ، چاکراها ، مریدین ، هاله ،

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali, sanias

دریافت همسویی برای بیداری

پستتوسط a-ra-sh » يکشنبه مهر ماه 3, 1390 18:43

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و اساتید محترم

دوستان با توجه به اینکه کمتر مطالب عملی در انجمن قرار میگیرد تصمیم گرفتم که با همه ی دوستان اعم از اساتید و حتی تازه کاران کنار هم در این بخش از انجمن جمع بشیم و یک سری تمرین برای آماده آسازی و پیشرفت های روحی و معنوی انجام بدیم , این تمرین ها همگی به بیداری و آگاهی ختم میشوند .

همانطور که میدونید طبق پیام های کانال شده از اساتید مقرب و طبق تقویم مایا بسیار نزدیک به باز شدن پرتال و دروازه ی اصلی که در تاریخ 11/11/11 میلادی گشوده میشود هستیم .

بنده قصد بحث کردن درباره ی 2012 و حوادث احتمالی که قراره اتفاق بیافته را ندارم و همه ی حرف هایی که میزنم از طرف اساتید مقرب هست . در این تاریخ قرار است یک معراج دست جمعی صورت بگیرد و تمام انسان ها به علاوه زمین , از بعد سوم که همین بعد فیزیکی است به بعد 5 ام سفر کنند.

در مقابل همه ی ما 2 راه وجود دارد :- آماده سازی خود و انتخاب کردن عشق بی قید شرط به عنوان مسیر , که این راه به معراج ختم خواهد شد

- قبول نکردن عشق بی قید و شرط الهی , که طبق گفته ی اساتید مقرب , افرادی که نتوانند عشق بی قید و شرط را مسیر خود قرار دهند و به معراج نرسند , مرگ فیزیکی در بعد 3ام خواهند داشت , و بعد از آن دوباره در جایی همچون این کره ی خاکی زندگی خواهند کرد تا به کمال و به عشق بی قید و شرط رسند تا بتوانند معراج کنند.

معراج چیست و چگونه صورت میگیرد ؟

همانطور که میدانید و فیزیک و مکانیک کوانتوم ثابت کرده است , همه چیز ساخته شده از انرژی و ارتعاش است.

همه ی ما انسان ها , همه ی اشیا و حتی جهان هستی ساخته شده از انرژی و ارتعاش است , که با توجه به فرکانس و ارتعاشات مختلفی که هر جزئی از این جهان هستی دارد , هر جزء شکل و ساختار خاصی دارد .

این را هم میدانیم و فیزیک ثابت کرده که همزمان با جهان 3 بعدی ما , جهان های دیگری وجود دارند , ولی به خاطر اختلاف ارتعاشی که بین جهان ها وجود دارد , ما جهان های موازی دیگر را درک نمیکنیم .

پس به این نتیجه میرسیم که برای درک کردن جهان های موازی دیگر باید ارتعاشات خود را بالا ببریم و نزدیک به آن جهان و بعد کنیم .

و بدین صورت است که ما میتوانیم به آن بعد رسیده , و آن بعد از هستی را درک و احساس کنیم.

حال سوالی که پیش میاید این است که چگونه میتوانیم ارتعاشات خود را بالا ببریم و از ارتعاشات پایین و پست رهایی پیدا کنیم ؟

فرقی نمیکند چه دین الهی داشته باشید , تبعیت از قوانین و احکام دینیتان باعث رهایی شما از ارتعاشات پایین و بالا بردن فرکانس وجودی شما میشود .

به عنوان مثال , وضو , غسل , دعا کردن , کلیسا رفتن , روزه , شکرگذاری و ...

همگی باعث افزایش ارتعاشات شما میشود.

ولی برنامه ی عملی که ما میخواهیم با هم شروع کنیم , به صورت دقیق تر و خاص تر به این مورد میپردازد.

پیامی کانال شده از استاد مقرب سینت جرمین را براتون قرار میدهم :

ری کی هدیه ای از خداوند می باشد، آن فقط یک سیستم شفا بخشی نیست، آن یک راه سرعت بخشیدن به پیشرفت روحی می باشد.  زمین در  حال دگرگون شدن می باشد، و تصمیم به کامل شدن گرفته است، او این را، با شما، یا، بدون شما، انجام خواهد داد. شما می توانید به او با شفا دادن او و شفا دادن ساکنانش کمک کنید. این، روند دگرگونی را آسان تر خواهد کرد.  از هدیه ای که بهدست آورده اید بهره بگیرید تا خودتان و او را به تمامیت بیاورید، نیازی به وقایع دردناک در سیاره شما نخواهد بود، اگر شما فقط در نور قدم بردارید. این قدم برداشتن در نور برای شما رهایی خواهد آورد. رهایی از ترس، رهایی از بیماری، و رهایی از مرگ. شما می توانید، اگر انتخاب کنید که جاودان باشید و بدن شما تبدیل به نور خواهد شد. این حق مسلم شماست، بنا براین رهایی خود را دریافت کنید و کامل شوید.                                                                                             سِینت جرمین

برنامه ای که قرار است با هم شروع بکنیم , با پاکسازی کامل همه ی اجزاهای وجودی , بدن فیزیکی  کالبد اتریک , نادی ها , مریدین ها آغاز خواهد شد و سپس با پاکسازی دیگر کالبد ها میپردازد .

و بعد از پاکسازی کامل شروع به قرار دادن بهترین و کامل ترین حفاظ ها خواهیم کرد و سپس به قدرتمند کردن تمام اجزای وجودی و بیدار کردن قدرت هامون و بهره گیری از آنها با هم خواهیم پرداخت , تا انشاءالله با یاری خالق همگی پاک شیم و عشق شیم و به سمت
او قدم برداریم

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط a-ra-sh در دوشنبه مهر ماه 4, 1390 17:21 .

برای نویسنده این مطلب a-ra-sh تشکر کننده ها: 3
gold (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), man90 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 25%

a-ra-sh
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر ماه 2, 1390 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 36 بار
امتياز: 0

همسویی یا Attunement

پستتوسط a-ra-sh » دوشنبه مهر ماه 4, 1390 17:20

با سلام و درود دوباره خدمت تمامی اساتید و دوستان عزیزم

قبل از هرچیز یک درخواستی دارم از همه ی دوستان , لطفا اگر امکان دارد دوستان سوالات خود را به صورت خصوصی برای من ارسال بکنند , یا این که یک تاپیک جداگانه درست کنیم و سوالات و تمام تجربیات حاصل از این برنامه ی عملی را آنجا قرار دهیم , چون این پروژه ؛ به امید خداوند پروژه ای طولانی خواهد شد , و میخوام تا جایی که میتوانم به دوستانم با یاری خودشان , کمک کنم و اگر تاپیک منسجم تر باشد به نظرم خیلی بهتر است .

از همین جا ,من به همه ی دوستانی که راه عشق را انتخاب کردند تبریک میگویم و نوید رسیدن به قدرت های درونی , قدرت شفابخشی , رسیدن به خواسته ها , عشق شدن و خیلی چیزهای دیگر که حتی فکرش را هم نمیکنید را میدهم , ولی یادمان باشد که قدرت خوب است , خیلی هم خوب است , ولی هدف قرار دادنٍ رسیدن به قدرت , ما را به هیچ چیزی نمیرساند و هدف ما از همکاری در این برنامه , معراج و رسیدن به بیداری برای درک و شناخت خالق است , که قدم برداشتن برای شناخت او , از زیباترین کارهاست .

دوستان عزیزم سعی می کنم , تا جایی که میتوانم همه چیز را از اول و به صورت پایه ای توضیح بدم , شاید چند پست اول این تاپیک برای اساتید کمی ابتدایی و تئوریک به نظر بیاید , پوزش می طلبم و قول میدم که به زودی زود , حتی برای اساتید عزیز هم سورپرایز هایی داشته باشم .

من در بالا از واژه ی همسویی استفاده کردم , بیایید با زبانی ساده ببینیم که همسویی چیست ؟

همسویی یک پروسه ای است که توسط آن افراد به انرژی های معنوی و الهی دسترسی پیدا میکنند .

همسویی , تشرف و توانبخشی فرآیند و روندی هستند که یک ارتباط انرژیکی با یک انرژی خاص در منبعی خاص برای فرد ایجاد میکنند .

با یک مثال کوچک بحث را باز تر میکنم : به عنوان مثال همسویی با انرژی مس , برای ما یک ارتباط انرژیک با فلز مس ایجاد میکند, که بعد از انجام شدن و شکل گرفتن این ارتباط , ما دیگر هر زمانی که بخواهیم میتوانیم از انرژی مس با اراده کردن برای استفاده از آن , استفاده بکنیم .

مثال دیگر : همسویی با انرژی ریکی , این بار همسویی برای ما یک ارتباط انرژیک با یک عنصر الهی و معنوی ایجاد میکند

نکته ی مهم درباره ی همسویی ها این است که اگر همسویی یک باز به صورت درست انجام شود , ما دیگر تا همیشه هروقت که بخواهیم , با اراده ی خودمان میتوانیم از آن عنصر یا انرژی , که با آن همسو شده ایم , استفاده بکنیم .

همسویی چگونه و توسط چه کسی یا چه چیزی اتفاق می افتد ؟

همسویی از راه های مختلفی میتواند صورت گیرد که به نوع انرژی و نوع سیستم انرژی وابسته است .
مثلا بعضی از سیستم های انرژی وجود دارند که دارای سمبلی خاصی هستند , که فقط استاد آن سیستم میتواند از آن استفاده کند , که توسط آن سمبل , ارتباطی انرژیکی با منبع آن انرژی صورت میگیرد و دانشجو توسط آن همسو میشود .

نوعی دیگر همسویی , استفاده از گوی انرژی است , که استاد , آن ارتباط انرژیکی را توسط یک گوی انرژی که چی بال , نامیده میشود برای دانشجو انجام میدهد.

نوع دیگر روشی است , که متد خود برتر , نام دارد . که خود برتر یکی از بخش های الهی و معنوی وجود است که با همه ی عناصر معنوی در ارتباط است و همچون روح , پاک و بی آلایش و قدرتمند است (اگر به لطف خدا ادامه بدهیم و به قسمت های پیشرفته برسیم , کاملا در باره ی خود برتر توضیح خواهم داد , ولی خاطر نشان میکنم که نباید خود برتر را با روح اشتباه گرفت )

و نوع دیگر دریافت همسویی , ارتباط مستقیم گرفتن با موجودات برتر , معنوی و الهی است . که این موجودات میتوانند فرشتگان مقرب , اساتید معنوی , و یا حتی موجودات الهی دیگری باشند که ما با ذات و طبیعت آنها آشنایی نداریم , که معمولا با این روش سیستم های انرژی توسط افراد کانال میشوند تا ما زمینی ها هم بتوانیم با همسو شدن با آن سیستم های انرژی , بر روی کره ی خاکی مان , از آن انرژی بهره برداری کنیم.

چه کسی میتواند همسو شود ؟

همه ی انسان ها قابلیت همسو شدن با انرژی ها و سیستم های انرژی را دارند , همسویی معمولا بین 20 تا 30 دقیقه کامل میشود ولی بعضی از سیستم های قدرتمند هستند که همسویی آنها تا 1 ساعت هم طول میکشد .

فقط این نکته را باید عرض کنیم که بعضی از سیستم های پیشرفته تر , دارای پیش نیاز برای دریافت همسویی هستند , به عنوان مثال برای دریافت همسویی کارونا ریکی که یکی از سیستم های انرژی است , باید شما دوره ی ریکی را گذرانده باشید , فقط در این صورت است که میتوانید همسویی را دریافت کنید و از تمام فواید آن سیستم بهره ببرید

فقط از دوستان عزیزم که مسلط بر زبان انگلیسی هستند و میتوانند من را در ترجمه کردن راهنما های سیستم ها یاری کنند , تقاضا میکنم به من یک پیام خصوصی ارسال کنند , چون برنامه از پایه شروع میشود و همگانی است , خیلی بهتر است , اگر بتوانیم راهنماهای سیستم ها را به پارسی ترجمه کنیم

عشق باشید , عشق بی قید و شرط

برای نویسنده این مطلب a-ra-sh تشکر کننده ها: 2
man90 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 16.67%

a-ra-sh
کاربر متوسط

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه مهر ماه 6, 1390 04:31

سلام دوباره خدمت همه ی دوستان و اساتید محترم
تا چند روز آینده به امید خدا برنامه را به صورت عملی با معرفی سیستم ها و همسو کردن افراد برای استفاده از سیستم ها شروع میکنیم .

فقط یکسری نکته درباره ی آماده سازی برای دریافت همسویی وجود دارد که میخواهم متذکر بشوم ؛ همانطور که میدانید همیشه مربی یا استادِ هر سیستم میتواند همسویی را از خود به فرد دیگر انتقال دهد . در این بین همه ی همسویی ها را بنده برای افراد طالب آماده سازی میکنم .
فقط قبل و بعد از دریافت همسویی , دانشجو باید به یک سری نکات توجه کند .

سعی کنید یک مکان ثابت برای دریافت همسویی ها داشته باشید ، مکانی که در آن احساس آرامش میکنید.

قبل از دریافت همسویی تا جایی که میتوانید آرام باشید و آرامش خود را حفظ کنید .

تا چند روز قبل از دریافت همسویی از مصرف الکل پرهیز کنید .

بعد از کامل شدن پروسه ی همسویی , سعی کنید که از 10 تا 15 دقیقه به صورت ثابت بمانید و محیط خود را تغییر ندهید , این امر بسیار مهمی است , چون باعث جذب کامل انرژی در سیستم گردشی انرژی خواهد شد .
دلیل دیگر این است , که بعد از همسویی , معمولا دهانه ی چاکراها باز شده و به این دلیل,کوچکترین اختلال انرژیکی میتواند آنها را آلوده کند و یا حتی به علت این بازشدگی بیش از حد , امکان از دست دادن مقدار زیادی از انرژی حیاتی خود را دارید
به همین خاطر 15 دقیقه استراحت و ثابت ماندن بعد از دریافت همسویی , به چاکراها زمان کافی را برای برگشتن به حالت عادی را خواهد داد .

بعد از دریافت همسویی , نوشیدن آب و افزایش مصرف آب طی روزهای آتی , کمک به سزایی برای جذب و تلفیق شدن انرژی با بدن خواهد کرد .

تکنیک تنفس معکوس

این تکنیک برای وانهاده کردن بدن و ذهن ؛ و وارد شدن به مرتبه ذهنی آلفا بسیار مناسب می باشد , این تمرینی است که بهتر است همیشه قبل از دریافت همسویی یا دریافت جلسات انرژی آن را اجرا کنید

شروع به دم و بازدم عمیق نمایید , آنقدر آرام تنفس کنید که تنها خودتان صدای تنفستان را بشنوید , دم از بینی انجام دهید و از دهان به آرامی بازدم ؛ در زمان بازدم آگاهی خود را متمرکز بر مرکز بین دو ابرو یا چشم سوم کنید .
به روش گفته شده 40 یا 21 بار به انتخاب خودتان , دم و بازدم عمیق معکوس را انجام دهید , هر دم و بازدم یک دور محسوب میشود , از 40 تا 1 شمارش کنید و در حین بازدم بر چشم سوم متمرکز شوید , قبل از شروع شمارش به خود بگویید : زمانی که من به شماره 1 برسم ذهن و بدنم کاملا در آرامش و سکون خواهد بود

اتصال به زمین

قبل از انرژی دادن به افراد , شفابخشی و ارسال همسویی بسیار مهم است که به زمین متصل شویم . اتصال به زمین باعث بالانس و متعادل شدن انرژی های شما خواهد شد , و انرژی های اضافی را که در سیستم انرژی شما گردش میکند را به زمین انتقال خواهد داد .
توجه کنید, علاوه بر اینکه کمبود انرژی حیاتی (پرانا) میتواند ما را دچار مشکل و بیماری کند , حضور مقدار بیش از حد انرژی هم حالت مشابه را به ارمغان میاورد . به همین دلیل باید همیشه انرژی به صورت متعادل و بالانس شده در سیستم انرژی و بدن حضور داشته باشد .

توسط روش های متعددی میتوانیم خود را به زمین متصل کنیم

یکی از روش های ساده و بسیار مفید در زیر توضیح داده شده :

بایستید و وزن خود را بروی دوپا تقسیم کنید . پاهای خود را کاملا بروی زمین احساس کنید .تجسم کنید که از پاهای شما به سمت اعماق کره ی زمین ریشه هایی خارج شده و این ریشه ها پاها و شما را به قلب کره زمین متصل کرده .
سپس یک نور سفید فوق العاده درخشان را بالای سرخود تجسم کنید , تجسم کنید که این نور سفید و درخشان از سر شما جاری شده و به قفسه ی سینه ی شما , از قفسه ی سینه به ناحیه ی ران و لگن , و از آنجا به سمت پاها میرود و از پاها خارج شده و به سمت اعماق کره ی زمین هدایت میشود.
سپس نور سفید , از اعماق زمین از طریق پاها وارد بدن میشود و از آنجا به ناحیه ی لگن و ران منتقل شده و سپس به قفسه ی سینه میرسد و پس از آن بالا رفته و از بالای سر خارج میشود.
حال دوباره انرژی به ترتیب توضیح داده شده از سر وارد بدن میشود و از بدن به زمین میرسد .
در این لحظه شما پاک و کاملا متصل به زمین شده اید .

این تکنیک فوق العاده موثر و لازم در هنگام انجام شفابخشی یا عبور دادن همسویی است .

شاد و سالم و
پرانرژی باشید

ghostly (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

a-ra-sh
کاربر متوسط

محافظت

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه مهر ماه 6, 1390 20:31

سلام و درود بر تمامی دوستان

خوب کم کم قرار دادن سیستم ها و انجام تمرینات عملی را شروع میکینم . البته نکات بسیار زیادی در این بین وجود دارد که تا جایی که میتوانم سعی بر آموزش آنها میکنم .

قبل از قرار دادن اولین سیستم یک خواهشی از تمام بزرگواران دارم . بعضی از اساتید در کشورمان از طریق آموزش ریکی و سیستم های مختلف انرژی و دادن همسویی ها کسب درآمد میکنند و زندگی خود را میگذرانند .

من همسویی ها و سیستم ها را به رایگان در اختیار همه ی دوستان قرار خواهم داد , ولی به هیچ وجه نمیخواهم که با این کار هیچ لطمه ای به کار اساتید عزیز وارد کنم و برای تحقق بخشیدن به این مهم نیاز به همکاری شما دارم .

پس خواهش میکنم که کسانی که در مبحث کار با انرژی , تازه وارد هستند و شرایط شرکت در کلاس ها را دارند , سعی بر شرکت در کلاس های مربوطه کنند . سپاسگذارم

محافظت سایکیک (ذهنی و روانی)

یکی از مهم ترین و شاید مهم ترین رکن در متافیزیک و خصوصا انرژی درمانی و کارکردن با انرژی محافظت است . به دلایل متعدد .

انرژی درمان ها , از همه ی افراد بیشتر در خطر آلودگی های ماورایی و انرژیکی هستند , زیرا پس از مدتی کار کردن با انرژی های الهی ؛ چاکراها شروع به بازشدن میکنند , و در این لحظه شما به شدت به انرژی های اطرافتان حساس شده و تاثیر پذیری شدیدی از آنها خواهید داشت .

بگذارید از تجربیات اندک خودم براتون تعریف کنم تا بحث کمی محسوس تر جلوه کند . با ریکی به تازگی آشنا شدم , از ایران یکی از اساتید محترم من را از دور با ریکی همسو کردند , 21 روز پاکسازی و انجام تمرینات را آغاز کردم تا اینکه با درجه ی دوم ریکی دوباره همسو شدم . شروع به انجام تمرینات , نوشیدن آب و سم زدایی بدن کردم , بعد از مدت اندکی , هنگامی که در کنار افراد مختلف می ایستادم , فرد , به اندازه ی وزنش , بروی من سنگینی و حال فوق العاده بدی را به من القاء میکرد.

آنقدر موضوع جدی شده بود که کم کم تصمیم گرفتم تا جایی که میتوانم در کنار انسان ها نباشم , حتی افراد خانواده ام (در خیلی از مواقع ما قدم بر یک مسیر الهی میگذاریم , همانند ریکی در این مورد , ولی این مسیر ما را از ارکان اصلی الوهیت دور میکند , این یک نشانه است , نشان از این که یا مسیر غلط است و یا اینکه شما همه چیز را به درستی انجام نداده اید . اتحاد و یکی شدن یکی از مهم ترین وظایف برای ما انسان هاست ). بعد از مدت کمی احساسم نسبت به انرژی های اطرافم فوق العاده افزایش پیدا کرد , و دیگر موجودی را در هاله ام احساس میکردم , که تاجایی که میتوانست انرژی حیاتی من را می بلعید و مصرف میکرد و من را مورد حمله ی سایکیک و دزدی انرژی قرار میداد .

اگرچه بسیاری تصور میکنند که باز شدن چاکراها باعث جذب انگل های ماورایی میشود , ولی من به این نتیجه رسیدم که به خاطر نوع زندگی ما , نوع افکار و رفتار ما , خود ما هستیم برای آنها دعوت نامه ارسال میکنیم . به این نتیجه رسیدم که آن انگل از قبل آنجا بوده ولی من آن را احساس نمیکردم , و هنگامی که درکم نسبت به انرژی ها کمی قوی تر شد , دیگر آن را احساس میکردم .

وضع کنونی بشریت نشان دهنده و ثابت کننده ی بسیاری از موضوع هاست , فقط باید کمی تامل کرد.

در هرصورت لازم نیست که از هیچ چیزی بترسیم , هیچ جای ترسی نیست , چون هدف ما آنقدر والاست که دیگر حتی جایی برای فکر کردن به این مسائل باقی نمی ماند

حال که کمی با اهمیت محافظت آشنا شدید , وقت آن میرسد که اولین سیستم را معرفی کنم . دوباره تکرار میکنم , هیچ جای نگرانی برای محافظت نیست ؛ اگر بنده به این موضوع اشاره کردم ؛ فقط دلیل آن در نظر داشتن و یادآوری این رکن اساسی بود . خداوند متعال و فرشتگان همیشه از ما محافظت میکنند , ولی بعضی از مسائل اگر اتفاق می افتد , فقط باید در آنها تامل کرد , و از آنها درس گرفت

موفق باشید

برای نویسنده این مطلب a-ra-sh تشکر کننده ها:
pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%

a-ra-sh
کاربر متوسط

Protective Rose Camouflage Empowerment

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه مهر ماه 6, 1390 21:13

استتار محافظ رز

یک روش مخفی سازی یا استتار است که باعث میشود که یک موضوع یا جسم قابل رویت , در برابر محیط اطراف , به صورت غیر قابل مشاهده قرار بگیرد به علاوه همراه با حفاظت , این سیستم خواص و ویژگی های رز کوآرتز را برای حفاظت و شفابخشی به کار میگیرد .

بدین گونه این نوع استتار برای حفاظت شخص در برابر حملات سایکیک (روانی و روحی) به کار میرود

استتار همیشه با ما و دیگر موجودات وجود داشته است , و در جهت رشد نه تنها فیزیکی بلکه روحی به ما کمک کرده است , در حقیقت هدف از این استفاده , هم رنگ شدن با محیط جهت ایجاد محافظت از طریق فریب دادن مشاهده کننده بوده .

و اما رزکوارتز در اینجا به جز ایفای نقش محافظت کننده , مراقب چاکرای قلب شماست, رزکوارتز سنگ عشق بی قید و شرط است , آن چاکرای قلب را به روی انواع فرمهای متعادل عشق باز میکند و کمک میکند که نه تنها حفاظت شده باشید بلکه این نوع انرژی رزکوارتز به شما کمک میکند تا در تماس با خویشتن والاترتان (خود برتر) باشید و آن را بهتر بشناسید و همچنین بتوانید با راهنمایان روحی خود ارتباط برقرار کنید , رزکوارتز شفابخش زخم های درونی است, آن قلب را دوباره به حالت خالص و کارکرد طبیعی اش بازمیگرداند.

حالت طبیعی چاکرای قلب عشق ورزیدن است , این به ما میگوید که سرچشمه عشق از خویشتن ما جاری میشود و آن سرچشمه بی پایان عشق هر زخمی را شفا بخش است , اهمیتی ندارد چقدر عمیق و دردناک باشد .

جوهره رزکوارتز انرژی را در چاکرای قلب به گردش در می آورد و موجب تغذیه درونی و آسایش میشود , زمانی که حضور عشق احساس شد , غم ها , ترس ها و رنجش هایی که مانع جاری شدن انرژی و عشق شده با یک احساس عمیق رضایت درونی جایگزین میشود .

بدین صورت توسط این نیرو رضایت و صلح درونی تبدیل به یک واقعیت شخصی میشود , عشق حقیقی بالاترین درجه ایست که در چاکرای قلب به دست می آید و این روند توسط رزکوارتز ایجاد میشود .

این سیستم چه کاری میتواند انجام دهد ؟

این سیستم یک روس شگفت انگیز است که بسیار عالی در زمینه حفاظت کار میکند , مخصوصا برای حفاظت سایکیک (روانی و روحی) بدین گونه شما را در برابر عوامل آسیب رسان و به اصطلاح شکارچیان محافظت میکند و در همین حین با حفظ انرژی شما , شما را پر انرژی نگه میدارد , بدن ترتیب شما میتوانید به دنبال کارهای روزانه خود رفته و همچنین جلسات درمانی و ... خود را برگذار کنید و این سیستم در انجام کارهای انرژی شما مثل ارسال و دریافت درمان و همسویی اختلالی ایجاد نمیکند .

این مخصوصا زمانی کمک میکند که شما آن را با نیت خود فعال میکنید , بدین صورت آن به مدت 24 ساعت فعال باقی میماند , بنابراین اگر آن را 9 صبح فعال کنید تا 9 صبح روز بعد فعال خواهد بود .

بدین روش شما نیازی نیست که نگران فعال بودن سپر باشید , و برای ایجاد حفاظت برنامه ریزی کنید , با فعالسازی سیستم , سپر حفاظتی خود را به مدت 24 ساعت دور شما حفظ میکند , بعضی از سیستم های حفاظتی نیاز به فعالسازی و شارژ مداوم دارند و قدرت خود را کاملا حفظ نمیکنند .

جنبه زیبای دیگر این سیستم برای افرادیست که با ریکی و سیستم های انرژی کار میکنند , به صورتی که به آنها اجازه میدهد که جلسات درمانی خود را به خوبی انجام دهند , فرم های مختلف انرژی , شفا , همسویی و ... را به بیرون ارسال و دریافت کنند و این حفاظ مانع کار آنها نخواهد شد

این سیستم شما را در برابر حمله سایکیک محافظت میکند , زمانی که نوعی حمله به شما می شود بلافاصله سیستم جلوی حمله را گرفته و انرژی متوقف شده در سیستم باقی نمیماند که در کارهای انرژی شما اختلال ایجاد کند , زمانی که نیروی منفی متوقف شد , به صورت خودکار توسط سیستم برای شفا به قلمرو های کیهانی فرستاده میشود و در مقابل آن نیروی پاک کننده و شفابخش بازمیگردد.

شیوه ی فعالسازی سیستم

بعد از اینکه همسویی را دریافت کردید برای فعالسازی تنها کافیست , به صورت ذهنی یا شفاهی , به آرامی بگویید :

من درخواست میکنم استتار محافظ رز فعال شود , سپاسگذارم

مهم نیست که دقیقا این جمله را به کار ببرید یا نه , زیرا این نیت شما است که با انرژی کار و سیستم را فعال میکند , هرنوع جمله یا روشی که احساس میکنید برای شما بهتر است را به کار ببرید .

دوستانی که تمایل به دریافت همسویی دارند لطفا مشخصات خود را برای بنده توسط پیام خصوصی ارسال کنند , همسویی ها از 3-1 روز بعد از درخواست , انشاءالله آماده خواهد شد . طریقه ی دریافت را برای افرادی که تمایل دارند از طریق پیام خصوصی ارسال خواهم کرد

عشق باشید

nirvana2 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

a-ra-sh
کاربر متوسط

Reiki

پستتوسط a-ra-sh » جمعه مهر ماه 8, 1390 18:50

درود بر همه ی دوستان عزیزم
امیدوارم که دوستانی که درخواست همسویی کرده بودند , همسویی شان را به بهترین شکل دریافت کرده باشند.
امروز اولین سیستم انرژی درمانی و هیلینگ را معرفی میکنیم . حرف را کوتاه میکنم و مستقیم درباره ی سیستم مینویسم .

اصول ریکی

همواره در لحظه حال باش

خشمگین مباش

نگران مباش

سپاسگذار باش

درست کار کن

با دیگران مهربان باش

ریکی

راهی برای افزایش توانایی

راهی برای کشف استعداد ها

راهی برای موفقیت آسان تر

راهی برای زندگی زیبا تر

راهی برای آرامش بیشتر

راهی برای بهبود کیفیت زندگی

ریکی چیست ؟

ریکی یک نوع انرژی است , انرژی عالی و الهی , که توسط این انرژی میتوانیم شفا بدهیم , ناراحتی و ناسالمی با ریکی شفا پیدا میکند . ریکی از آگاهی الهی بهره میبرد به همین خاطر میتواند بیماری ها و کمبود ها را شناسایی کند و آنها را مرتفع سازد.

ریکی بر هرچیزی نفوذ میکند و تاثیر میگذارد , پس آن را برای هر ناراحتی میتوان استفاده کرد.

واژه ی ریکی از دو بخش تشکیل شده , بخش اول ری , و بخش دوم کی .

ری به معنی آگاهی معنوی , خرد برتر است که از سوی خداوند یا ضمیر برتر می آید و همه چیز را میداند.

ری به معنی : کل , جامع , جهانی , همگانی , روح , نیروی کیهانی , قدرت کیهانی , رحمت الهی , قدرت برتر است .

ری در کل از نظر معنوی معنی خدا را میدهد , از نظر علمی به معنی کل جهان و هستی است.

ری یک منبع بی منتهای انرژی است که برتر است و در ماوراء است و می تواند سرازیر شود و به همه انرژی بدهد .

کی , انرژی انسانی است, انرژی هاله نورانی است .

کی , انرژی زندگی و نیروی حیات است , یک نوع انرژی غیرمادی است که در اطراف همه موجودات زنده وجود دارد.

کی , مترادف چی در زبان چینی , پرانا در سانسکریت , تی یا کی به زبان هاوایی است .

این کلمه نیروی اودیک و بیوپلاسما نیز نامیده میشود !

کی مایه حیات بدن و انرژی اصلی افکار و احساسات و زندگی معنوی است.

کی برای پرورش جسم و ذهن , آگاهی روحی , تجلی هدف ها و هیلینگ به کار میرود .

ریکی شکلی از انرژی کی میباشد که کاربرد صحیح تمام انرژی های حیاتی فردی را سازماندهی و هدایت میکند.

ریکی را میتوان نیروی روح و یا قدرت معنوی ترنیز ترجمه کرد .

ریکی تمامی موانع را از سر راه پیشرفت و موفقیت ما برمیدارد .

ریکی بخش های شخصیت انسان (کودک درون , خود میانی و خود برتر) را هماهنگ و متصل میکند.

ریکی انرژی هدایت شده و سیستم هیلینگ روحی برای قدرتمند شدن یا خود قدرتمندی است .

ریکی سیستمی انرژی زا برای بهبودی و خود بهبودی است.

ریکی هنر شفا با دست , انرژی ذاتی تمام خلقت , عصاره و چکیده تمام خلقت است .

ذهن انسان میتواند انرژی کی را که در اصراف او وجود دارد متمرکز و هدایت کند .ریکی انرژی اگاهی میباشد که ری و کی را هدایت میکند یعنی ریکی خود را هدایت میکند و نیازی به هدایت ندارد ! بنابراین یک تفسیر کامل از واژه ریکی چنین است : انرژی زندگی تحت هدایت معنوی

ریکی برای کاهش استرس , ایجاد آرامش مفید است , به استرس ها و هیجانات ناشی از زندگی ماشینی امروز توجه کنید تا اهمیت آرامش و رهایی از استرس را بیشتر دریابید .

از آنجایی که ریکی سادگی زیبایی دارد و آموختن آن برای همه امکان پذیر است و نیز برای استفاده از آن نیاز به ابزار خاصی نیست , روز به روز محبوب تر میشود و تعداد کسانی که از ریکی استفاده میکنند به طور تصاعدی رو به افزایش است.

هرکس با هر اعتقاد و مذهب میتواند ریکی را بیاموزد و از آن استفاده کند زیرا استفاده از ریکی نیاز به اعتقاد خاصی ندارد .

درهنگام درمان با ریکی چه رخ میدهد ؟

دکتر رابرت بِکر و دکتر جان زیمِر مَن، تحقیقات گسترده ای بر روی درمانگری با ریکی انجام دادند و پرسش اصلی این بود که:وقتی که افراد چنین شیوه هایی از درمانگری (مانند ریکی) را بکار میکیرند چه اتفاقی رخ می دهد؟

آنها دریافتند که در حین درمان نه تنها امواج مغزی کاروَرز ریکی و دریافت کننده آنها در سطح آلفا با یکدیگر هماهنگ می شوند،بلکه امواج مغزی آنها با میدان مغناطیسی زمین نیز هماهنگ میشوند

در تمام لحظات درمانگری،میدان مغناطیسی دستان کارورز ریکی،حداقل 1000بار بزرگتر از شرایط عادی جریان مغناطیس در بدن است

البته دکتر تونی بِلِر نیز در سال 1997 این فرضیه را مطرح کرده بود که زمانیکه بین میدان مغناطیسی کارورز ریکی با میدان مغناطیسی زمین اتصال مغناطیسی برقرار می شود آنگاه فرد به "منبع نامحدود  انرژی" و یا میدان انرژی جهانی متصل شده است که انرژی او را چند برابر می کند

بعدها در سال 1991 پروفسور پائول دِیویس و دکتر جان گریبین در کتاب Matter Myth این فرضیه را به نظرات قبلی اضافه کردند که از دیدگاه فیزیک کوانتوم،در عالم حیات هیچ موجودی مستقل از موجودات دیگر نمی تواند به حیات خود ادامه دهد.به عبارت دیگرهر موجودی و هر شیئی در این جهان در یک شبکه حیاتی وابسته به یکدیگر قراردارد که همه چیز در آن به نوعی به یکدیگر ارتباط مستقیم و یا غیر مستقیم دارند.
از نظر دانشمندان مکانیک کوانتومی،زمانی انسان می تواند با میدان مغناطیسی انرژی جهانی همسو شود که بتواند بطور ذهنی امواج مغزی خود را در سطح آلفا قرار دهد و در این حالت اتصال انسان با میدان انرژی جهانی که همان شعور واحد در سطح کائنات است،برقرار می شود.و کسانیکه بطور منظم ریکی را دریافت می کنند و یا بوسیله ریکی خود درمانگری می کنند،بیشتر چنین پیوندی را تجربه خواهند کرد

زیمرمن(1990)در آمریکا و دکتر سِتو(1992)در ژاپن در مورد میدان بیو-مغناطیسی ساطع شده از دستان کارورزان ریکی (در حین درمان)،تحقیقات گسترده تری انجام دادند.آنها کشف کردند که فرکانس امواج ساطع شده از دستان آنها مشابه به همان فرکانسهای امواج مغزی در سطح آلفا است که بین 30-0.3 هرتز که عموماً8-7 هرتز می باشد،نوسان دارد.نتیجه این تحقیقات در حیطه پزشکی،حاکی از مناسب بودن چنین فرکانسی (8-7 هرتز)برای تمامی بافتهای بدن است.
این میزان از فرکانس می تواند برای شروع روند بهبود در بدن بسیار مناسب باشد.بررسی های فیزیوتراپی نشان داده است که بهبودی هر عضوی منوط به دریافت میزان خاصی (فرکانس خاصی)از الکتریسیته است که دستگاه های فیزیوتراپی نیز برای ارائه چنین تنظیماتی طراحی شده اند

برای مثال:2هرتز برای احیائ عصبهای آسیب دیده،7هرتز برای شکستگی استخوان،10هرتز برای بهبود رباطهای عضلانی،15هرتز برای ترمیم عروق و رگهای خونی مسدود شده و ...

کاربردهای گوناگون فیزیوتراپی در درمانهای پزشکی،بخوبی بیانگر تاثیرات شگرف و بسیار مثبت الکتریسیته بر بدن است.فیزیوتراپی توانسته است در شکستن سنگ کلیه،باز کردن عروق بسته شده و بهبود سریع شکستگی ها و استخوان دردها و... مفید باشد.
بررسی شیوه بکارگیری ریکی توسط کارورزان و چگونگی تاثیر گذاری آن نشان داده است که انرژی ریکی عموماً یک انرژی 8 هرتزی است که به تناسب نیاز بافتها و اعضای آسیب دیده بدن،شدت و ضعفش تنظیم میشود.به تعبیری دیگر یک انرژی خود تنظیم گر است که به مثابه فیزیوتراپیستی ماهر،فرکانسهای مختلف را بر حسب نیاز بدن تنظیم می کند

از نظر بکر یکی دیگر از ویژگی هایی که درمان با ریکی را از دیگر درمانهای مشابه متمایز می کند،این است که درمانگر نیز به اندازه دریافت کننده ریکی از مزایای ریکی سود می برد و نه تنها تخلیه انرژی نمی شود،بلکه بدن او نیز تنظیم و متعادل خواهد شد

نکته قابل توجه دیگر در تحقیقات بکر در مورد ریکی این است که کار با این سیستم انرژی درمانی هیچ ارتباطی با شبکه باورهای شخصی افراد،ایمان و عقاید مذهبی آنان ندارد.و برای همه به طوریکسان عمل خواهد کرد.این بی طرفی طبیعی نشان دهنده این است که می توانیم به ریکی از منظری پزشکی و به عنوان یک نوع شیوه درمان بنگریم.

بخشی از مطلب گرفته شده از سایت دوست عزیزم نیما محی الدین است
فواید و مطالب درباره ی ریکی بسیار است , پس تحقیق بیشتر را به خودتان می سپارم , و سعی میکنم در مطلب بعدی , تکنیک ها را توضیح بدهم .

برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت و بیداری و معرفت هرچه بیشتر را د
ارم
در پناه حق

nirvana2 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

a-ra-sh
کاربر متوسط

پستتوسط mara » شنبه مهر ماه 8, 1390 00:03

"قبول نکردن عشق بی قید و شرط الهی , که طبق گفته ی اساتید مقرب , افرادی که نتوانند عشق بی قید و شرط را مسیر خود قرار دهند و به معراج نرسند , مرگ فیزیکی در بعد 3ام خواهند داشت , و بعد از آن دوباره در جایی همچون این کره ی خاکی زندگی خواهند کرد تا به کمال و به عشق بی قید و شرط رسند تا بتوانند معراج کنند"

استاد پس تکلیف کسانیکه از این موضوع اطلاعی ندارند چیست؟

برای نویسنده این مطلب mara تشکر کننده ها:

mara
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 12, 1389 00:00
تشکر شده: 1 دفعه

پستتوسط a-ra-sh » شنبه مهر ماه 9, 1390 16:18

سلام و درود بر شما
از شما و بقیه ی دوستان خواهش میکنم که سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ دریافت همسویی مطرح کنید

http://aramgroup.ir/ftopicp-2450.html#2450

در هرصورت ؛ همانطور که عرض کردم , هر کسی با تبعیت از هر دین و آیین و مذهب الهی و آسمانی که دارد , میتواند پاک شود و ارتعاشات خود را بالا ببرد .

اصلا از کجا معلوم که من تا زمان معراج گروهی , که همراه با کره ی خاکی رخ میدهد زنده باشم ؟ اصلا از کجا معلوم که من بعد از اینکه عمل دم را انجام دادم , بازدمی برای آن وجود داشته باشد ؟ به همین خاطر , اگر هرروزمان را آخرین روز زندگیمان بپنداریم ( و واقعا هم همینطور است , هیچ کسی نمیتواند ضمانت کند که فردا روزی برایمان باشد ) , فکر میکنم دیگر نباید نگران چیزی باشیم . چون این تفکر , خود به تنهایی کاری میکند که از خیلی کارها دوری کنیم و بیشتر به عشق بی قید و شرط الهی نزدیک شویم . ما را به عشق به هم نوع , که همان عشق ورزیدن به پروردگار است , نزدیک میکند .

و اما درباره ی عشق بی قید و شرط صحبت کردیم, عشق بی قید و شرط شاه کلید است , چون بالاترین ارتعاش را در این جهان دارد , و این خود نجات دهنده ی بشریت خواهد بود

برای نویسنده این مطلب a-ra-sh تشکر کننده ها: 3
nazem (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), nirvana2 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 25%

a-ra-sh
کاربر متوسط

آشنایی بیشتر با ریکی

پستتوسط a-ra-sh » دوشنبه مهر ماه 11, 1390 18:01

درود بر همه ی دوستان عزیزم
مبحث ریکی را ادامه میدهیم . حال که کمی با ماهیت انرژی ریکی , آشنا شدیم , کمی بیشتر به جزییات و تمرینات میپردازیم .
همانطور که گفتیم , انرژی ریکی , یک انرژی الهی و ماورایی است , منبع آن نیز ماورایی است و در آن سوی بُعد فیزیکی قرار دارد , به همین دلیل است که ریکی معجزه آساست . ریکی بر هر زخمی شفاست . ریکی به ضمیرناخود آگاه , کالبد ذهنی , کالبد اتریک , کالبد فیزیکی , ذهن و ... نفوذ میکند و همه چیز را شفا میدهد .
ریکی عصبانیت و پرخاشگری شما را خنثی میکند و شما را به انسانی آرامتر و شاد تر تبدیل خواهد کرد .
به شما احساس آرامش درونی را القاء میکند . ریکی سیستم دفاعی بدن را تقویت و قدرتمند تر میکند . ریکی ذهن شما را برای کنترل استرس پرورش میدهد .
اگر شما به صورت همیشگی و طولانی مدت ریکی را دربرنامه ی زندگانی خود وارد کنید , دیگر کلمه ی استرس برای شما بی معنا خواهد شد و جای خود را با شادی و آرامش در زندگی شما عوض خواهد کرد

ریکی بر افسردگی ها نیز کارساز است .

ریکی بیماری شیزوفرنی را درمان میکند .

توسط ریکی میتوان همه ی بیماری هایی که در ذهن ریشه دارند را درمان کرد .

ریکی تمام بیماری های فیزیکی را بهبود بخشیده و به بدن شما برای ترمیم خود بسیار یاری رسان است

شاید براتون جالب باشد , بسیاری از افراد از جمله خود من , پس از آغازکردن استفاده از ریکی ,زمان خوابشان از 4-2 ساعت , تا مدت کمی افزایش پیدا میکند , و این نشان از قرارگرفتن بدن درحالت بازسازی و ترمیم خود است .

پس ریکی یک انرژی الهی و ماورایی است که دارای فواید بی شماری است . در این بین سوالی پیش میاید, انسان چگونه میتواند از این انرژی ماورایی بهره ببرد ؟

انسان قابلیت متصل شدن به منبع بی نهایت انرژی ریکی را دارد . انسان میتواند به عنوان یک کانال  , ایفای نقش کند .انسان همانند کانال به منبع انرژی ریکی متصل شده و آن را بروی کره ی خاکی و در بدن خود جاری میکند , و با عبور دادن این انرژی از دست هایش و منتقل کردن آن به بدن بیمار (و یا بدن خود , زمانی که خود درمانی انجام میدهد) شفا صورت میگیرد .

شاید سوال دیگری برایتان پیش بیاید

انسان چگونه میتواند به این منبع و به این انرژی دسترسی پیدا و نقش کانال را ایفا کند ؟

با دریافت همسویی از استاد ریکی . استاد ریکی با دادن همسویی به دانشجو و آموزش تکنیک ها , به دانشجو این قابلیت را میدهد تا در هر زمان و مکانی , بتواند به این انرژی نامحدود دسترسی پیدا کند و از آن بهره ببرد .

از همه ی دوستان تقاضا دارم که اگر ابهام یا سوالی دارند , حتما آن را ذکر کنند . شاید سوال ها بسیار ابتدایی به نظر برسد ولی من خواهش میکنم که سوال هاتون را در بخش سوال و جواب دریافت همسویی , بپرسید تا دیگر هیچ شکی برایتان باقی نماند .

چگونه با ریکی ارتباط برقرار کنیم ؟

موضوع مهم در ارتباط با ریکی دوستی با او , احترام گذاشتن به او و قدر دانی از کمک های اوست . برای ارتبط نزدیک و صمیمی با ریکی باید قدردان,صادق و درستکار باشید و از ریکی فقط در جای مناسب استفاده کنیم .( فراموش نکنید که ریکی انرژی فوق العاده باهوش و هوشمندی است)

با این آمادگی ها شما براحتی می­توانید ( بعد از دریافت همسویی و انجام تمرینات ) با ریکی صحبت کنید، او را فرا بخوانید و از او بخواهید در وجود شما جاری شود. با ریکی در دل خود صحبت کنید برای او نقاشی بکشید، شعر بسرایید به او هدیه بدهید. ( برای هدیه دادن به ریکی می توانید به این نیت به دیگران کمک کنید، دیگران را ببخشید، و یا آنها را با ریکی آشنا کنید
اینها همه کمک می­کند تا ریکی برای شما یک دوست واقعی بشود و حضور او را کاملا احساس کنید. در آغاز روز و در آغاز هر تمرین ریکی با او صحبت کنید، به او سلام کنید و از او تقاضای کمک کنید و در پایان روز و پایان هر تمرین ریکی از او سپاس گذاری و قدردانی کنید.

در بخش قبل عملکرد ریکی بروی کالبد فیزیکی را توضیح دادیم , ولی همانطور که عرض شد , ریکی نه تنها بر کالبد فیزیکی , بلکه بر تمام وجود رخنه میکند و عمل شفابخشی را انجام میدهد .

عملکرد ریکی

سلامتی کامل جسم , روان , ذهن و روح ما بستگی به جریان آزادانه انرژی در هاله نورانی دارد . اگر انرژی آزادانه از طریق کانال ها و مجراهای طبیعی خودش در هاله جریان داشته باشد ما سالم و پرتوان , با اراده و قدرتمند , خلاق و تیزبین , دارای قدرت یادگیری و حافظه خوب هستیم . اگر به هر دلیل در شبکه عظیم چاکراها (مراکز انرژی) , کانال های انرژی , اختلالی رخ دهد و این مسیر تنگ و یا مسدود شود جریان انرژی در بخشی از بدن متوقف میشود , در این صورت آن ناحیه دچار بیماری میگردد که این بیماری میتواند جسمی , عاطفی , ذهنی و یا روحی باشد

توجه داشته باشید که هاله ی نورانی , دارای لایه های مختلفی است که هریک از این لایه ها مربوط به بخش خاصی از وجود انسان است . مثلا اولین و نزدیک ترین لایه ی هاله به بدن مربوط به فعالیت های فیزیکی , سپس دومین لایه , مربوط به فعالیت های عاطفی , سومین مربوط به بخش ذهنی و ... میشود.

چون هر جزئی از بدن کاملا به هم مرتبط و وابسه است , اگر کسی بیماری کاملا فیزیکی بگیرد , و بیماری هیچ ربطی به مسائل ماورایی و روحی نباشد , با این حال لایه اول هاله او دچار گرفتگی انرژیکی یا مشکل خواهد شد . در این بین بیمار شروع به مصرف دارو های شیمیایی (زیرا بیماری کاملا فیزیکی است) میکند و دریافت داروهای شیمیایی مناسب شفایی نسبی پیدا خواهد کرد .
گفتیم شفا نسبی است . چرا ؟ چون فقط عوامل بیماری زا و نشانه های بیماری توسط داروهای شیمیایی در بیمار حذف شده , و ناهنجاری های انرژیک هنوز بروی هاله ی وی , پابرجا هستند.
به همین خاطر بیماری دوباره ظاهر خواهد شد و شاید در جای دیگر و به شکل دیگر .

خاطر نشان میکنم که این سخنان , به هیچ وجه درمان های پزشکی را نفی نمیکند , بلکه مقصود من از بیان کردن این مسائل درک چند بعدی بودن انسان است . به همین دلیل درمان نیز باید در چند بعد صورت بگیرد . در بسیاری از مواقع 100% درمان های پزشکی و شیمیایی لازم هستند .
ریکی به پزشکی مکمکل نیز معروف است , به همین خاطر اگر ریکی را مکمل درمان ناراحتی های خود کنیم , در این صورت است که تعادل واقعی را دوباره به وجود خود بازمیگردانیم و به سلامتی سلامی دوباره میگوییم .

اگر شخصی که با ریکی همسو شده , تمرینات ریکی را انجام دهد و ریکی را در بدن خود جاری کند ( و یا آن را توسط دست ها به شخص دیگری منتقل کند) , انسدادها در سیستم انرژی باز میشود و انرژی های منفی که علت اصلی این انسداد ها هستند از هاله انسان خارج میشوند و یا تغییر ماهیت داده و به انرژی مثبت تبدیل میشوند . در هر صورت با بازشدن انسدادهای سیستم انرژی , شخص به تعادل و سلامتی واقعی و جامع میرسد .

شاد و سالم و
پرانرژی باشید

nirvana2 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

a-ra-sh
کاربر متوسط

پستتوسط a-ra-sh » سه شنبه مهر ماه 12, 1390 17:40

با عرض سلام و درود بر همه ی دوستان و اساتید محترم
دوستان عزیز بخشی به عنوان آشنایی بیشتر با ریکی در انجمن تدارک دیده شده , تا دوستانی که به تازگی با ریکی آشنایی پیدا کردند تمرینات و تکنیک ها را در آنجا فرا بگیرند . به همه ی نکات مهم , در آن بخش خواهیم پرداخت . پس دوستان تازه وارد در ریکی , با پیروی از آن بخش و تمرینات آن و انجام دادن پاکسازی ها با ریکی پیش میروند .

از این طرف ما با اساتید ریکی و کسانی که از قبل ریکی کار کرده اند , برنامه را ادامه خواهیم داد . ولی به هیچ وجه دوستان تازه وارد نگران نباشند , زیرا فاصله های زمانی در برنامه گنجانده شده و علاوه بر آن , هر کدام از دوستان , در هر زمانی , میتواند از من درخواست هر همسویی را بکند .

یعنی اگر ما در اینجا در طول مدت زمانی که دوستان تازه وارد در حال گذراندن تمرینات ریکی هستند , چندین سیستم کار بکنیم , هیچ مشکلی برای تازه واردین پیش نخواهد آمد , زیرا هنگامی که آمادگی سیستم های قرار داده شده را داشته باشند , از من درخواست همسویی میکنند و من آنان را همسو خواهم کرد .
آشنایی بیشتر با ریکی : http://aramgroup.ir/ftopicp-2471.html#2471
a-ra-sh
کاربر متوسط

کشف DNA سه رشته ای در انسان

پستتوسط a-ra-sh » پنج شنبه مهر ماه 14, 1390 18:12

سلام و درود بر تمامی دوستان و اساتید عزیز و محترم
لینک یک مطلبی را قرار داده ام که به همه ی افراد , پیشنهاد میکنم که این متن فوق العاده را به صورت کامل مطالعه کنند . متن درباره ی نمود ها و تغییرات فیزیکی و فیزیولوژیکی است که همین لحظه بروی بدن من و شما در حال اتفاق است . که این تغییرات همگی به مبحثی که در اول این تاپیک عرض کردم برمیگردد . معراج دست جمعی و گروهی زمینیان و حوادث پیشرو تا 2012. همیشه تو فکرم بود که چجوری این مطلب را بیان کنم که قابل فهم برای همگان باشد , خوب دیگر نیز به بیان من نیست . چون مطلب به بهترین شکل توضیح داده شده است .
برای دیدن مطلب

عضويت  / ورود
کلیک کنید .
عشق باشید و غرق نور الهی

a-ra-sh
کاربر متوسط

دریافت همسویی ریکی

پستتوسط a-ra-sh » شنبه مهر ماه 16, 1390 18:28

سلام به دوستان و اساتید محترم
عذرخواهی میکنم از تاخیر در ارسال مطالب جدید . باید راهنمای هرکدام از سیستم ها را ترجمه کرد و قرار داد و بنده در این بین تنها هستم , ولی تا جایی که بتوانم از خدمت کوتاهی نخواهم کرد .
برای سریع تر پیش رفتن برنامه , دوباره از همه ی دوستانی که میتوانند در امر ترجمه کمک کنند , درخواست میکنم که به بنده پیام خصوصی ارسال کنند . متونی که باید ترجمه شوند , حداکثر و به سختی به 20 صفحه میرسند . اکثرا بین 10-5 صفحه هستند .

دوستانی که آمادگی دریافت همسویی های ریکی را دارند و مطالب مربوط برای استفاده از ریکی را خوانده اند , با ارسال پیام خصوصی میتوانند همسویی ریکی در هر مرحله ای را درخواست کنند .

سپاسگذارم
a-ra-sh
کاربر متوسط

Full Spectrum Healing Light

پستتوسط a-ra-sh » شنبه مهر ماه 16, 1390 20:33

طیف کامل نور
این سیستم توسط اوله گابریلسن پایه گذاری و کانال شده .
سیستم ریکی اوسویی طیف یا پرتوی سبز شفابخشی را دربر میگیرد . حال یک رنگین کمان را تصور کنید , قسمت سبز رنگین کمان متعلق به ریکی میباشد در صورتی که خود رنگین کمان به صورت کامل , متعلق به سیستم طیف کامل نور شفا (Full Spectrum Healing Light) است . پس سیستم و انرژی طیف کامل نور , میتواند شفا را کامل تر , قوی تر و موثر تر کند .
انرژی طیف کامل نور در همه ی ابعاد و سطوح کار میکند : بعد فیزیکی , ذهنی , احساسی و روحی . همچنین این انرژی میتواند در خوددرمانی و شفا از راه دور مورد استفاده قرارگیرد

شفا دادن با طیف کامل نور

1.به صورت ذهنی از فرشتگان مرتبط به این انرژی درخواست حضور کنید تا شما را در انجام انرژی درمانی یاری کنند .

2.به مدت 1 دقیقه بیمار را درون یک پیله و یا یک تخم مرغ تشکیل شده از انرژی طیف کامل نور سفید رنگ فوق العاده درخشان تجسم کنید . سپس فرد مورد نظر را به مدت 30 ثانیه کاملا پرشده و غرق در انرژی طیف کامل نور تجسم کنید .

3.از بیمار درخواست کنید که به صورت ذهنی 3 بار بگوید : من انرژی شفا بخش را در تمام سلول های بدن دریافت میکنم .
این جمله باعث بازشدن فرد به صورت هرچه بیشتر بروی انرژی شفابخش خواهد بود و فرد را یاری خواهد کرد که به صورت خیلی قوی انرژی را دریافت کند .

4.دستان بیمار را در دستانتان نگه دارید و به صورت ذهنی 3 بار بگویید : طیف کامل نور فعال شو
این باعث میشود که در همان لحظه انرژی جاری شود . انرژی بر شما جاری شده و از طریق دستان شما به بدن فرد وارد خواهد شد .

5.از فرد (بیمار) بخواهید که 3 بار به صورت ذهنی بگوید : اکنون من تمام تمام چیزهایی را که دیگر نیاز ندارم خارج , دفع و رد میکنم .
این باعث میشود که تمام انرژی های منفی بیمار به سرعت از سیستم انرژی او خارج شود .

6.انرژی معمولا بین 15 تا 10 دقیقه جریان پیدا میکند و بعد از آن متوقف میشود .
هنگامی که انرژی متوقف شد , از فرشتگان طیف کامل نور بخاطر یاری و کمک شان در انجام درمان به شما سپاسگذاری کنید .

برای انجام خوددرمانی همه ی مراحل را بروی خود انجام داده ولی هنگام دادن انرژی دستان خود را بروی سر خود , قرار دهید .

توجه کنید , که از این انرژی و سیستم همچنین میتوان در نقاط مختلف بدن استفاده کرد , پس اگر احساس کردید که باید علاوه بر دادن انرژی از طریق دستان فرد , انرژی را بر نقاط خاصی از بدن قرار دهید , هنگامی که هنوز به انرژی متصل هستید , فقط کافی است که دست خود را بروی نقطه ی مورد نظر قرار دهید .

چرا گفتیم که انتقال انرژی از طریق دست ها صورت بگیرد ؟
زیرا انرژی از چاکراهای دست به بهترین و راحت ترین شکل به بدن وارد میشود و از آنجا به هرنقطه ای از بدن که نیاز به دریافت انرژی داشته باشد منتقل . یکی دیگر از نقاطی که انرژی از آن به صورت ساده و سریع جریان پیدا میکند چاکرای تاج یا هفتمین چاکرا است که بروی سر قرار دارد .

به یاد داشته باشید که همیشه قبل از انجام هر جلسه ی انرژی درمانی , خود را به زمین متصل کرده (این تمرین در همین تاپیک در پست های قبلی توضیح داده شده) , و بعد از تمام کردن آن باید تمامی اتصالات اتریک به وجود آمده را قطع کنید .

قطع اتصالات
زمانی که کسی را انرژی درمانی میکنید , شما و آن فرد در سطوح روحی و اتریک , به یکدیگر متصل خواهید شد , که این اتصال میتواند باعث خالی شدن انرژی های حیاتی شما شود , که خود این در طولانی مدت باعث ناراحتی و بیماری و در کوتاه مدت , باعث احساس حالت خالی شدگی از انرژی , سنگینی , خستگی مفرط و ... میشود .
برای قطع اتصالات دست راست خود را بروی آرنج دست چپ قرار داده و به سرعت تا مچ دست چپ چندین بار پایین بکشید , در حین انجام دادن این کار در ذهن خود 3 بار بگویید :من تمامی اتصالات و ارتباطات را قطع میکنم , یا تمامی اتصالات و ارتباطات را قطع شود.

اتصال به زمین
این تمرین فوق العاده مهمی است , بنده پیشنهاد میکنم که علاوه بر انجام تمرین اتصال به زمین , قبل از انرژی درمانی , بعد از آن نیز این تمرین را انجام دهید .
این جا روش دیگری برای متصل شدن به زمین را نام میبریم .
اگر به خارج از منزل دسترسی دارید میتوانید از این تمرین استفاده کنید . بروی زمین با پای برهنه بایستید و بگویید ”اکنون من به زمین متصل میشوم” بین 5-2 با حفظ موقعیت و وضعیت بدن , منتظر بمانید .
و اگر به خارج از منزل دسترسی ندارید , فقط تجسم کنید که بروی زمین ایستاده اید و سپس تمرین را انجام دهید .
این تمرین فوق العاده مهم برای بالانس و تنظیم کردن انرژی است , زیرا اگر شما انرژی زیادی ذخیره شده در سیستم انرژی خود داشته باشید , این میتواند برای شما ناراحتی و سردرد ایجاد کند . و برعکس , اگر انرژی کمی در بدن خود داشته باشید , این برای شما باعث احساس خستگی میشود .
اتصال به زمین انرژی شما را متعادل میکند .

تصفیه و پاکسازی گذشته

این تکنیک فوق العاده کاربردی است . برای انجام دادن آن نام خود را همراه با سن و سال مورد نظر بروی کف دستتان تصور کنید . مثلا آرش سن 0 تا 1 سالگی . سپس دستان خود را به یکدیگر چسبانده و به صورت ذهنی 3 بار بگویید : طیف کامل نور فعال شو
به انرژی اجازه دهید که جاری شود و هنگامی که دیگر احساس کردید جریان انرژی متوقف شده , جلسه ی درمانی پایان یافته است .
روز بعد میتوانید , سن 1 تا 2 سالگی را درمان کنید . و بدین صورت میتوانید هر روز یک سال از گذشته تان را شفا دهید . از شهودتان بهره ببرید , شاید در بعضی مواقع احساس کنید , که در یک روز یک دوره ی طولانی تر از یک سال را باید شفا دهید , در این صورت این کار را انجام دهید تا اینکه به زمان حال برسید .

دوستان برای درخواست همسویی از همین لحظه , میتوانند به بنده پیام خصوصی ارسال کنند .پیش نیاز این همسویی گذراندن کامل ریکی , یعنی داشتن درجه ی استادی ریکی است لطفا موضوع پیام خصوصی را درخواست همسویی طیف کامل نور قراردهید . همسویی ها بین 1 تا 3 روز آماده و ارسال خواهند شد .

شاد باشید

nirvana2 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

a-ra-sh
کاربر متوسط

Body Detox

پستتوسط a-ra-sh » پنج شنبه مهر ماه 21, 1390 21:20

سلام و درود بر همه ی دوستان عزیز و اساتید محترم سایت
از تاخیر در پست مطالب جدید, معذرت خواهی میکنم . یک مشکلی برام پیش آمده بود که با سپاس از حضرت حق رفع شد .
فقط قبل از شروع کردن یک نکته ای را باید عرض کنم . از تمامی دوستانی که میخواهند با هر سیستمی همسو شوند , درخواست میکنم , که هنگامی که به بنده برای دریافت همسویی پیام خصوصی ارسال میکنند , موضوع پیام را , دریافت همسویی سیستم X (ریکی , سچیم , طیف کامل نور , محافظ رز و ...) قرار بدهند و در هر پیام نام , نام خانوادگی و شهری که در آن ساکن هستند را بنویسند .
در حقیقت بنده پیام های زیادی دریافت میکنم , به همین خاطر اگر هر بار برای هر همسویی اسم و نام خانوادگی و مشخصات لازم درج نشده باشد , باید تمامی پیام های صندوق را بررسی کنم تا دنبال مشخصات فرد که قبلا بهم داده شده بگردم .

بنده امروز برای تمامی کسانی که مشخصات به من داده بودند و درخواست همسویی کرده بودند , همسویی مورد نظر را ارسال کردم . ولی اگر فردی هست , که از من درخواست کرده , و به هر دلیلی هنوز هیچ همسویی دریافت نکرده , لطفا دوباره با شرایط ذکر شده در بالا (درج موضوع همسویی برای پیام خصوصی , مشخصات اعم از اسم و فامیل و شهر ) به بنده پیام خصوصی ارسال کند تا به سرعت برایش همسویی را آماده کنم. سپاسگذارم

سم زدایی بدن
امروز به چند دلیل مهم این سیستم را بهتون معرفی میکنم . این سیستم , سم زدایی بدن نام دارد که می تواند سم و سموم از بدن انسان و حتی حیوانات , به صورت کامل دفع و خارج کند . سموم میتوانند به سرعت از طرق مختلف مثل آب , هوا , غذا و ... وارد بدن انسان شده و آن را بیمار کنند . این سیستم و انرژی شما را از سموم رها کرده و شما را سالم و پرانرژی میکند .
این سیستم نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد . یعنی اینکه قابل استفاده برای همه ی افراد , اعم از افرادی که با انرژی ها کار نکرده اند , است .
بنده چندین هدف برای قرار دادن این سیستم دارم . یکی اینکه شنیده ام در تهران , افراد به مسمومیت های شدیدی به خاطر آلودگی بیش از حد هوا دچار میشوند , پس این سیستم میتواند به آن دسته از افراد کمک کند , تا سلامتی خود را دوباره بدست بیاورند .
دوم , این سیستم به دوستانی که در حال آموختن ریکی هستند نیز میتواند کمک شایانی کند , زیرا دوستانی که به تازگی وارد عرصه ی هیلینگ و انرژی درمانی شده اند , قبل از هرچیز باید خود را درمان کنند و برنامه های پاکسازی انجام دهند , که با استفاده از این سیستم , این دوستان هم میتوانند پاکسازی بدن فیزیکی خود را از سموم , سرعت بخشند .

قابل ذکر است که انرژی درمانی , این سیستم یا هرسیستم دیگری از انرژی , به هیچ وجه جایگزین طب پزشکی نیست , و فقط نقش مکمل را دارد . پس اگر هر ناراحتی جسمی و بیماری فیزیکی دارید , حتما به پزشک مراجعه کنید .

شما هنگامی که همسویی را دریافت کردید , با این سیستم میتوانید شروع به کار کنید . یکی از قابلیت های این سیستم این است که با آن هم میتوان خوددرمانی کرد و هم میتوان دیگران را هم به صورت حضوری و هم از راه دور شفا داد . باید این نکته را عرض کنم که در درمان های راه دور , باید حتما از فردی که برای آن قصد فرستادن انرژی را داریم , اجازه بگیریم , در غیر این صورت درمان انجام نخواهد شد

خود درمانی
برای خود درمانی , بعد از دریافت همسویی , هر زمانی که لازم بود , فقط باید به صورت ذهنی یا بلند , بگویید : سم زدایی بدن فعال شو

با گفتن این جمله ؛ انرژی به صورت اتوماتیک جاری شده و به فعالیت میپردازد

درمان دیگران
برای درمان دیگران , روبه روی فرد قرار گرفته و به صورت ذهنی یا بلند می گویید :
سم زدایی بدن برای (اسم فرد ) فعال شود.

درمان دیگران از راه دور
برای این کار فقط کافی است که به صورت ذهنی یا بلند بگویید : (نام و نام خانوادگی فرد) در این لحظه سم زدایی بدن را به صورت درمان از راه دور , دریافت خواهد کرد . متشکرم

برای درخواست همسویی به بنده , با همان شرایطی که در بالا عرض شد , پیام خصوصی ارسال نمایید . متشکرم

شاد و سالم و پرانرژی باشید

a-ra-sh
کاربر متوسط

مداومت در کار

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه مهر ماه 26, 1390 02:59

سلام و درود بر همه ی دوستان و اساتید محترم سایت
خیلی اتفاق افتاده که دوستان از من درخواست همسویی خاصی را بکنند ولی ازم جواب , باید بیشتر صبر کنید , یک دوره ی پاکسازی انجام بده , فعلا بروی همین سیستم متمرکز باش و ... شنیده اند . در حقیقت قصد بنده فقط خدمت کردن به هم نوعانم و خواهر و برادرانم است , اگر چنین جملاتی را از من شنیدید لطفا ناراحت نشوید و دلیل را کم لطفی بنده ندونید .
هر سیستم انرژی دارای یک سری شرایط و خصوصیات خاصی است که آمادگی لازم را برای همسویی دانشجو , می طلبد . مثلا همین سیستم طیف کامل نور ؛ در اصل نیاز به پیش نیاز استادی ریکی ندارد ولی بنده این شرط را قرار دادم , چون واقعا باید دانش ابتدایی کار کردن با انرژی ها را داشته باشید .

در آغاز کار و برنامه , فکر میکردم که سریع برنامه را شروع کنم و سریع همسویی ها را به دوستان بدم تا به سرعت پیش بریم و به بیداری برسیم . ولی صادقانه اعتراف میکنم که سخت در اشتباه بودم . چون این قدرت همسویی نیست که ما را بیدار میکند , این قدرت همسویی نیست که ما را ورزیده میکند , تنها چیزی که ما را به موفقیت نزدیک میکند , مداومت در کار و انجام تمرین هاست . شما حتی اگر با ریکی اوسویی سطح 1 به مدت زیادی کار کنید و در تمرینات مداوم باشید , با همین اولین سطح از ریکی , میتوانید معجزه ها کنید . انرژی الهی , قدرتمند و معجزه آساست . حال میخواهد ریکی سطح 3 باشد یا ریکی سطح 1 , سچیم باشد یا شعله بنفش . همه ی قدرت شفابخشی و بهره گیری از انرژی های مقدس و الهی , بستگی به شخص شما دارد . من استاد ریکی میشناسم که همیشه مریضه و هیچ کسی را شفا نمیده , این دلیل بر قدرتمند نبودن ریکی نیست , دلیل از جای دیگر است . پس باید سعی کنیم که بر تمرین هامون , مهم نیست چقدر ساده یا پیشرفته باشد , تداوم داشته باشیم و به آن متعحد . که این کلید دستیابی به قدرت بی پایان الهی و پیشرفت های عظیم مادی و معنوی است.

شاد و سالم و پرانرژی باشید . برای همه ی دوستان عزیزم بیداری و معرفت الهی را از خالق یکتا , درخواست میکنم
a-ra-sh
کاربر متوسط

شعله بنفش

پستتوسط a-ra-sh » دوشنبه آبان ماه 16, 1390 05:35

سلام و درود بر همه ی دوستان عزیزم و اساتید محترم انجمن
خوب , امروز با یک هدیه ی معنوی فوق العاده آمده ام . این هدیه سیستم انرژی شعله بنفش است , که دوست عزیزم استاد ماهاچیتا باهوروچی زحمت ترجمه ی راهنمای این سیستم را کشیده و این خدمت بزرگ را به همه ی پارسی زبانان کرده .
در زیر کمی درباره ی شعله ی بنفش , این هدیه ی بزرگ , کیمیاگری معنوی , توضیح خواهیم داد .

شعله بنفش
شعله ی بنفش یک انرژی فرکانس بالای روحانی است که هزاران سال است که در عالم روحانی شناخته شده است , آن توسط سینت جرمین معرفی شده و آن هفتمین پرتوی آگاهی عالم خداوند است . شعله ی بنفش برای آنانی است که ندای مشارکت یا خدمت روحانی به بشریت را میشنوند , آن همچنین خرد مورد نیاز برای غلبه بر خودپسندی , و یا در اثارت خود کوچکمان بودن را در زندگی , فراهم میکند .
آن میتواند توسط نوعی از نیایش ها با عنوان حُکم (decrees) , یا مانترا فراخوانی شود و زمانی که با مراقبه و تصویرسازی ترکیب شود , شعله بنفش دارای قدرتی است که میتواند انرژی منفی آشکار شده در سطح فیزیکی , ذهنی , احساسی و روحانی را تغییر داده یا دگرگون کند . این انرژی منفی ممکن است هر فرمی را به خود بگیرد , ضعف , استرس , تشویش و نگرانی , افسردگی , ترس , نفرت , خشم , یا عادت های ناخواسته و ... تمام آن چیزهایی که موجب میشوند که ما زیبایی و شادی طبیعت والاتر روحانی خود را تجربه نکنیم.

شعله ی بنفش دارای کیفیات و خصوصیات : آزادی , کیمیاگری , عدالت , شادی , بخشایش و رحمت می باشد . زمانی که نیایش های حُکم به صورت قلبی و با ایمان تکرار شود , شعله ی بنفش به هر ذره از بدن , ذهن , احساسات و حتی حافظه و ذهن ناخودآگاه ما نفوذ میکند .
آن در حقیقت ارتعاش الکترون ها را بالا می برد تا ما با انرژی خالص و پاک کیهانی که از حضور الهی جاری میشود در هماهنگی و هم ارتعاشی بیشتری باشیم , شعله بنفش هرچیز منفی را که در وجود فیزیکی یا روحانی ما خانه کرده و ذخیره شده باشد دگرگون میکند , از منفی گرایی نسبت به خود (تنفر از خود) گرفته , تا ویروس بدنی , همچنین بیرون کردن عفونت های بدنی ذخیره شده در اعضاء , شعله بنفش همچنین میتواند کارما و آسیب های زندگی حال و زندگی های گذشته ما را که در بدن اتریک , ذهنی , احساسی و فیزیکی ما ذخیره شده دگرگون کند , گاهی اوقات کارمای شخصی ما مثل یک بار سنگین به نظر میرسد , اما چونکه کارما چیزی است که مشکلات شخصی ما را شکل می دهد , در کلامی دیگر شعله بنفش , ذخیره زندگی های گذشته ما را پاک میکند , اعتماد به نفس ما را افزایش داده و کمک میکند که شادی و رضایت فردی داشته باشیم.

دریافت جزوه ی کامل به زبان پارسی
http://www.mediafire.com/?j9v3u3tk6z5q29v

جهت دریافت همسویی از راهنمایی های جزوه استفاده کنید

a-ra-sh
کاربر متوسط

پستتوسط a-ra-sh » سه شنبه آذر ماه 15, 1390 23:07

سلام و درود بر همه ی عزیزان
جزوه ی کارونا چند وقتی میشود که آماده شده ؛ ولی دیرتر آن را در سایت قرار دادیم تا این که دوستان بیشتر بروی تمرینات ریکی اوسویی متمرکز باشند .
کارونا ریکی برای افرادی است که دارای سطح استادی ریکی اوسویی هستند و به اندازه ی کافی سطح استادی را کار کردند و به اندازه ی کافی آمادگی لازم را کسب کرده اند .
امیدوارم که به بهترین شکل همه ی دوستان بتوانند از این الطاف و هدایای الهی استفاده کنند .
خواهشمندم همه ی سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ در قسمت مربوط به ریکی , اعلام کنید .

کارونا کی
نیروی شفابخش شفقت

پیش نیاز : ریکی اوسویی سطح استادی

کارونا کی , یک سیستم توسعه داده شده از سیستم هایی است که با نام های : سای ریمی , کارونا ریکی, ترامایی شناخته میشوند
کارونا کی در اصل توسط وینسنت آمادور توسعه داده شده ولی دارای کمی پیچیدگی و تکنیک های سخت مخصوصا در قسمت انتقال همسویی است که در اصل برای انتقال همسویی انجام آنها ضروری نمی باشد . ریکی سادگی است ! به همین دلیل این سیستم ساده شده , بدون اینکه دچار تغییر در اثر و قدرت آن شود انرژی و اطلاعات آن دوباره کانال و تنظیم شده , این سیستم تنها دارای یک همسویی مستری می باشد . و شما برای دریافت همسویی آن لازم است که همسویی سطح 3 ریکی اوسویی را داشته باشید .
سمبل های کارونا را می توان با استفاده از خلاقیت و شهود فردی به بهترین وجه برای شفا بخشی و رشد روحی استفاده کرد
کارونا واژه ای سنسکریت به معنی شفقت و محبتی که در بند احساسات و قید و شرط ها نیست , می باشد , آن را به عبارت دیگر میتوان خیر خواهی برای همه موجودات نامید , اصل و پایه کارونا کی مرتبط شدن به نیروی شفقت برای شفای خودمان و دیگران است , همسویی و مراقبه های آن ما را با نیروی رحمت و شفقت الهی مرتبط میکند , در زمان شفابخشی ما محبت و شفقت را نه تنها برای شخص در حال دریافت بلکه برای تمام عالم متجلی میکنیم , همسویی و مراقبه های بعد ار آن ما را به جلو مهر و شفقت الهی وصل میکند (چیزی که از قبل در وجود ما هست و داریم ) و به واسطه این نیروست که ما در تمرینات کارونا کی به عنوان یک هنر شفا بخشی و تمرین معنوی شفا می بخشیم .
نه تنها شفابخشی خود و دیگران بلکه منتشر کردن نیروی عشق و شفقت در سرتاسر جهان , مدیتیشن های کارونا کی برای پرورش دادن این شفقت و منتشر کردن آن در سراسر جهان است , این جا بسیار مهم است که واضح توضیح داده شود که این یک مذهب نیست , نه تنها این بلکه هیچ یک از سیستم های انرژی ریکی یک مذهب نیست , بلکه سیستم جهانی است

کارونا سطح انرژی بالاتر از ریکی اوسویی است

عضويت  / ورود

دوستانی که آمادگی لازم را دارند برای دریافت همسویی به بنده پیام خصوصی ارسال کنند.
a-ra-sh
کاربر متوسط

چاکرا فلاش

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه آذر ماه 16, 1390 22:17

سلام بر همه ی عزیزان
سیستم چاکرا فلاش ایمپاورمنت برای دوستان آماده شده و جزوه ی آن را برای راحتی دوستان به فارسی ترجمه کردیم, این سیستم بسیار کاربردی برای پاکسازی چاکرا ها می باشد .
برای دریافت اطلاعات و نحوه ی استفاده از سیستم و دریافت همسویی , جزوه ی را از لینک زیر دانلود کنید

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

a-ra-sh
کاربر متوسط

ارتعاشات دلفین

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه آذر ماه 23, 1390 19:03

سلام بر همه ی عزیزان
با سیستم فوق العاده ی ارتعاشات دلفین در خدمت عزیزان هستیم . این سیستم با ترکیب انرژی های عشق و شفابخشی دلفین , شفا بخشی و پاکسازی را به ارمغان آورده و باعث شفا دادن و ترس های انبار شده بروی سیستم انرژی بدن و چاکرا ها می باشد .
براتون بهترین ها را آرزومندم
تمرین و استمرار فراموش نشه
شاد باشید

عضويت  / ورود

a-ra-sh
کاربر متوسط

نسیم زندگی

پستتوسط a-ra-sh » چهارشنبه دي ماه 20, 1390 00:27

نسیم زندگی

سیستم نسیم زندگی به گشودن چاکرای تاج کمک کرده و ما را به ماهیت زندگیمان و خودبرتر متصل می نماید . این سیستم به ما احساس اتصالی عمیق می دهد که این حس باعث بوجود آمدن خرسندی و شادی در ما می شود .

این انرژی لطیف و مونث است . همسویی نسیم زندگی سلول های بدن را با گوهر وجودی روح همسو کرده و انرژی های شفابخش درونی را برای تبدیل سرکوب ها و پریشانی و اضطراب ها به تعادل , توازن و سلامتی , بیدار می کند .

این همسویی همچنین به ملایمت به شما قدرت کافی برای بیدار کردن نیروهای درونی می دهد , که این باعث می شود تا گوهر و ذات روح را با دنیا و زندگی فیزیکیتان ادغام کنید که این موجب :

• باز سازی و جوان سازی فیزیکی
  • پایداری و ثبات احساسی
  • گسترش آگاهی و قدرت ذهن
  • افزایش دانش و فهم روحانی

نکته : لازم می دونم درباره ی سیستم هایی که در آن ذکر می کنم که همسویی را خودتان به صورت مستقیم از خودبرتر دریافت نمایید توضیح دهم . هنگامی که در یک سیستم مشخص می کنم که برای این سیستم لازم نیست از من همسویی آن را درخواست کنید , این است که قبلا همسویی آن سیستم را در جهان های معنوی برای عموم قرار داده ام و این همسویی توسط تعدادی از فرشتگان در حال محافظت است . در این موارد برای فرشتگان از قبل تعیین کرده ام که همسویی را به هر کسی که آن را توسط خود برتر درخواست می کند , با کمک خودبرتر شخص , به او ارسال نماید . پس می توانید با اطمینان کامل به دستورات ذکر شده عمل کرده و همسویی و انرژی ها را به بهترین شکل دریافت نمایید

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

آخرين ويرايش توسط a-ra-sh on چهارشنبه دي ماه 20, 1390 00:29, ويرايش شده در 2.
a-ra-sh
کاربر متوسط

ساروا سچیم

پستتوسط a-ra-sh » سه شنبه بهمن ماه 18, 1390 18:06

نام سیستم : ساروا سچیم
کانال شده توسط : ماهاچیتا باهوروچی
تعداد سطوح : یک

سِچیم چیست ؟

سچیم انرژی و روشی است که مانند رنگین کمان ابعاد مختلفی از انرژی را در بر می گیرد , سچیم در ذات خود دگرگون کننده است , آنچه تحت درمان با سچیم قرار می گیرد دچار تغییری می شود که شفا و هماهنگی را به ارمغان می آورد.

همانطور که ریکی سیستمی بسیار کهن است که دوباره توسط دکتر اوسویی کشف شد , سچیم هم دوباره در این عصر توسط پاتریک زیگلر کشف شد و گسترش یافت , پاتریک سچیم اولیه را در تجربه روحی خود در اهرام مصر دریافت کرد و بعد ها آن دچار تحولات زیادی شد و افراد دیگری هم که دریافت های دیگری داشتند آن را گشترس دادند و سیستم های مختلفی از سچیم بدین ترتیب شکل گرفت . امروزه سچیم دارای شاخه های مختلفی است و سچیمی که در حال حاضر خود پاتریک آموزش می دهد نیز با سچیم اولیه متفاوت است و می توان گفت جدید تر شده است .

بعضی از شاخه های سچیم دارای پیچیدگی های غیر ضروری هستند که می تواند موجب سردرگمی برخی شود و حتی خود پاتریک نیز معتقد است که نباید اطلاعات غیرضروری و نا لازم را به دانش آموزان منتقل کرد و آن را به سادگی بیشتر یاد داد .

تفاوت ریکی و سچیم

سولات زیادی درباره تفاوت ریکی و سچیم وجود دارد , اجازه دهید موضوع را برای همیشه روشن کنیم ! درحالی که منشاء اصلی تمام انرژی ها یکی می باشد , ریکی به یک عنوان کلی به تمام انرژی هایی که از ورای زمین می آیند گفته می شود ولی سچیم انرژی های زمین و 13 بُعدی است که اطراف آن را احاطه کرده

زمین دارای 13 بعد است که مانند هاله انسان در اطراف آن حضور دارد

معرفی ساروا سچیم

درحالی که سیستم های مختلف سچیم هر کدام ابعاد مختلفی از انرژی را در برمیگیرد ساروا سچیم همسویی به تمام ابعاد انرژی سچیم می باشد
ساروا به معنای همه , کل , چندگانه و ... می باشد

ساروا سچیم یعنی سچیم کلی یا چندگانه , در ساروا سچیم شخص به تمام ابعاد و فرکانس های انرژی سچیم همسو می شود و دسترسی پیدا میکند , در ساروا سچیم سمبلی وجود ندارد , ولی تمام سمبل های مختلف و انرژی های سچیم را در برمیگیرد و در صورت علاقه شما می توانید از تمام سمبل های موجود در شاخه های دیگر سچیم نیز استفاده کنید که البته نیازی به آن نیست چرا که انرژی با نیت شما می تواند روی هر چیزی اثر بگذارد

با فعال سازی ساروا سچیم انرژی مناسب و مفید بر شخص جاری می شود , ساروا سچیم انرژی ظریف و آرامی دارد که می تواند موجب ایجاد هارمونی (هماهنگی) و بالانس (تعادل) شود

ساروا سچیم شخص را در هماهنگی و همسویی با خود والاتر قرار می دهد تا او هرچه بیشتر به بعد والاتر خود نزدیک شود و این موجب یک شفای عمیق و آرامش و تعادل بیشتر میشود .

ساروا سچیم را می توان برای درمان بیماری ها , رسیدن به اهداف , بهبود روابط , ایجاد حفاظت سایکیک و خیلی چیزهایی که در ریکی و سیستم ها دیگر انجام می دهیم , فعال نمود

توجه : تمام کسانی که می خواهند این همسویی را که توسط من آماده شده , دریافت کنند حتما باید برای یک جلسه کامل در حدود 20 دقیقه یا بیشتر , یکی از انواع انرژی را برای شفای زمین ارسال کنند (این تبادل انرژی حتما باید صورت بگیرد)

برای دریافت همسویی پیام خصوصی ارسال کنید

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

a-ra-sh
کاربر متوسط

بازگشت به آموزش انرژی درمانی مقدماتی و رويابيني

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان