دستبند هاي مغناطيسي

نظرات ، پیشنهادات ، انتقاد و .. پیرامون مطالب و محتوای تالار گفتگو و سایت را در این بخش بیان کنید

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

دستبند هاي مغناطيسي

پستتوسط bamo » جمعه مرداد ماه 7, 1389 03:01

با سلام خدمت شما.من مشتاق خريد دستبندهاي مغناطيسي هستم .دستبند های مغناطیسی فروشگاه تجسم خلاق از چه جنسی هستند. آیا کتاب دستبند های مغناطیسی استاد آرام نیز به همراه دستبند های مغناطیسی داده می شود. آیا شما دستبند های مغناطیسی را گارانتی می کنید. اگر بخواهم اطلاعات بیشتر در مورد دستبندهای مغناطیسی یا مغناطیس درمانی یا وسایل دیگر مغناطیسی بخواهم چگونه می توانم اطلاعات دریافت کنم.

عضويت  / ورود
bamo

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 7, 1389 00:00
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

دستبند های مغناطیسی

پستتوسط aram » جمعه مرداد ماه 8, 1389 11:52

سلام.
قیمت دستبند ها همه 80000 تومان می باشد . اندازه دستبند انقدر که راحت باشید کافی است و نیازی به چسبیدن به دست ندارد . چون کمیدان اهنربایی تا چند سانتی متر تاثیر دارد نیازی ندارد که به دست فیکس شود. تعداد اهنربا ها حداقل 4 تا عدد که باشد کار خودش را می کند .
اهنربا باید کوچک باشد و رکاب انها ممکن است جنس های مختلفی داشته باشد .بستگی به جنس های انها ممکن است قیکت های انها هم بالا یا پایین برود . ولی در نظر داشته باش که مهم اهنربای ان می باشد .
نیاز یبه امدن حضوری ندارید . دستبند را که تهیه کردید می توانید خودتان در هر جایی به تعمییرات بند ساعت مراجعه کنید تا آن را برایتان اندازه کنند . یا اندازه مچ دستتان را بدهید تا در مرکز اندازه کنند و اضافه آن را برایتان بفرستند تا در صورت نیاز بتوانید به آن اضافه کنید . موفق باشید
ا
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

برای نویسنده این مطلب aram تشکر کننده ها:
bamo (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%