در زندگي قبلي تان كجا بوديد

تناسخ و زندگی گذشته،زندگی های قبلی،کارما،karma،reincarnation

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

در زندگي قبلي تان كجا بوديد

پستتوسط amirhvr » دوشنبه دي ماه 14, 1388 14:09

چند روز قبل يكي از دوستان در تالار از تناسخ سوال كرد.  هر كسي  در فكر و ذهنش سوال هاي زيادي در مورد تناسخ دارند بعضي ها ادعا مي كنند  كه زندگي قبلي شما را مي دانند . در يكي از سايت هاي خارجي با آن برخورد كرد و ليتنك آن را اينجا قرار دادم شايد بخواهيد در مورد تجربيات قبلي تان چيزهايي بدانيد. البته لازم است شما تاريخ تولدتان را با ميلادي بداند اگر تاريخ تولدتان را به ميلادي نمي دانيد مي توانيد

عضويت  / ورود
تبديل كنيد.
پس از اينكه تاريخ تولدتان را وارد كرديد در مورد خصوصيات و زندگي قبلي شما اطلاعاتي داده مي شود.
در انجا در مورد 3 خصوصيت يا ويژگي صحبت ميكند . ابتدا در مورد سال و شغل زندگي قبلي تان صحبت مي كند.
مورد بعدي
خلاصه مشخصات روانی شما در زندگی گذشته شما را بيان ميكند
مورد سوم درسي كه اخرين زندگي قبلي دريافت كرده ايد و بايد آن را به انجام برسانيد .

مطالب آورده شده به زبان انگليسي است . اگر در اين زمينه مشكلي داريد شايد بتوانيد

عضويت  / ورود
استفاده كنيد

برای دانستن این سوال کافیست به سایت زیر مراجعه کنید :

http://thebigview.com/pastlife

در ايجا خالي از لطف نيست كه شعر زيباي مولانا را در مورد تجربيات قبلي بياوريم.

از جمادی مردم و نامی شدم ..... وز نما مردم به حيوان سر زدم
        مردم از حيوانی و آدم شدم ..... پس چه ترسم کی ز مردن کم شدم
بار ديگر هم بميرم از بشر ..... تا برآرم از ملايک بال و پر
بار ديگر از ملک پران شوم ..... آنچه اندر وهم نايد آن شوم
پس عدم گردم عدم چون ارغنون ..... گويدم انا اليه راجعون

شما مي توانيد نظرتان را پس از خواند زندگي قبلي تان در همين قسمت قرار دهيد.
با تشكر وسپاس

.: سختی ها فانی اند ، سرسختان باقی :.

برای نویسنده این مطلب amirhvr تشکر کننده ها: 2
venus (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), virangar65 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 16.67%

amirhvr
پشتیبان سایت بازنشسته
پشتیبان سایت بازنشسته

تاريخ عضويت: شنبه آبان ماه 29, 1388 01:00
تشکر کرده: 550 بار
تشکر شده: 7 بار
امتياز: 0

پستتوسط virangar65 » سه شنبه دي ماه 15, 1388 20:15

واقعی که نیست...؟
فکر کنم یه سری توصیفات داره که به صورت راندوم برای هر تاریخ می ده
من خاص هستم، و برای اهداف خاص به زمین آمدم ، تو هم خاص هستی ، و برای اهداف خاص به زمین نائل شدی

فروشگاه اینترنتی نورشاپ

برای نویسنده این مطلب virangar65 تشکر کننده ها: 2
amirhvr (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), mahraz000 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

virangar65
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر ماه 23, 1388 01:00
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 17 بار

پستتوسط SANAAAZ » دوشنبه بهمن ماه 19, 1388 14:33

سلام،از نکات جالبتان ممنون
این سایت که زندگی‌ گذشته را بر اساس تاریخ تولد هست،تا چه حد درست است.مگه می‌شه هزاران نفر تو یک روز متولد شدن...

برای نویسنده این مطلب SANAAAZ تشکر کننده ها: 2
amirhvr (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), saaena (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)

SANAAAZ
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه بهمن ماه 16, 1388 01:00
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 10 بار

پستتوسط Dany » شنبه فروردين ماه 14, 1389 23:19

خب مسلمه که مطالب اون سایت نمیتونه درست باشه

هر کسی با یه کم فکر کردن میتونه دلایل درست نبودن سایتو بفهمه

برای نویسنده این مطلب Dany تشکر کننده ها:
amirhvr (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%

Dany
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 12, 1389 00:00
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 11 بار

پستتوسط alireza1100 » دوشنبه فروردين ماه 15, 1389 00:10

با سلام خدمت استاد آرام
استاد من مدتی تمرینات کتاب دستان شفابخش را انجام می دادم و حس ششم من به طرز فوق العاده ای فعال شده بود ولی بعد از قطع کردن تمرینات این حس در من از بین رفت و بعد از آن هر چه تمرینات را از ائل انجام دادم به نتیجه ای نرسیدم می خواستم من رو راهنمای بفرمایید که چطور می تونم دوباره این حس رو در خودم تقویت کنم
با تشکر
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط alireza1100 در يکشنبه اسفند ماه 17, 1393 14:32 .

برای نویسنده این مطلب alireza1100 تشکر کننده ها:
amirhvr (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%

alireza1100

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 13, 1389 00:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه

Re:

پستتوسط IaHM » جمعه ارديبهشت ماه 29, 1391 21:01

alireza1100 نوشته است:با سلام خدمت استاد آرام
استاد من مدتی تمرینات کتاب دستان شفابخش را انجام می دادم و حس ششم من به طرز فوق العاده ای فعال شده بود ولی بعد از قطع کردن تمرینات این حس در من از بین رفت و بعد از آن هر چه تمرینات را از ائل انجام دادم به نتیجه ای نرسیدم می خواستم من رو راهنمای بفرمایید که چطور می تونم دوباره این حس رو در خودم تقویت کنم
با تشکر
علیرضا امینی
ملایر

من هم حالت مشابه این بهم دست داده ، یه مدت یه سری نیروهای خاص داشتم و بعد از ترک تمرین و دوباره رو آوردن به تمرین هرچی سعی کردم نیروهام برنگشت !!
اتفاقا من هم از کتاب های خوزه سیلوا استفاده میکردم ولی کتاب تمرکز ذهن ایشون رو !
IaHM
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه تير ماه 19, 1389 00:00
تشکر شده: 0 دفعه

Re: در زندگي قبلي تان كجا بوديد

پستتوسط satra_k2001 » چهارشنبه فروردين ماه 28, 1392 14:39

سلام
من رفتم
توی سایتی که معرفی شده بود
خیلی جالبه
من نزدیک به 2000 تا فیلم کره ای دارم
و خیلی از فرهنگ اونجا خوشم میاد 2 در صد درسته گفته هاش
چون  خیاطی و بافندگی رو هم خیلی دوست دارم  و از زیر 10 سالگیم این کار رو انجام میدادم
و جالب بود
مرسی
از این سایتا ندارید

شما به عشق در نگاه اول ایمان دارید
                                من که از وقتی  تو این دنیا چشم باز کردم
                                                                         عاشق مادرم شدم.
satra_k2001
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه فروردين ماه 24, 1392 18:12

پستتوسط j_sh » دوشنبه ارديبهشت ماه 9, 1392 09:39

*با سلام*
خوشحالم اتفاقا این سایت را پیدا کردم.
منهم به مسئله تناسخ خیلی علاقه دارم و بنظرم منطقی میاد.
مطالعات زیادی هم در این مورد داشتم. کتابی تحت عنوان "دوره های بسیار استادان بسیار" اگه اشتباه نکنم. "بریدا" از پائولو کوئیلو
خوشحال میشم کتابهای بیشتری بهم معرفی کنین.
j_sh
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه ارديبهشت ماه 8, 1392 19:30

پستتوسط aram » چهارشنبه ارديبهشت ماه 11, 1392 09:33

درود بر همه دوستان
قبلا ما در مورد تناسخ بحث زیادی می کردیم تا اینکه سایت فیلتر شد و بسیاری از مباحث حذف شد
بهتر است به کتاب کارما مراجعه کنید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

پستتوسط Armaros » چهارشنبه آذر ماه 20, 1392 22:35

Michael Newton, 09.12.1931 az Kalifornia (USA) yekmoshawer rawanshenase amrikai hast wa az tarafe dolatghabele ghabule doktore hypnothism wa aozwe American Counseling Association (ACA)hast.moasese The Michael Newton Institute for Life Between Lives Hypnotherapy (TNI),
faghat dar morede zendegie ghabl nist balke ba hypnothism ensan ro barmigardune be zamanhai ke zendegi karde dar donya.Michael newisande chanta ketabi hast dar morede nemunehai ke waghean dashte wa zendegie ghableshun bara darmane arameshe daruni wa tamiz kardane ruh wa ghalb. ketabhash be 30 zaban tarjome shodan.
kare ruzane:kare darmane Michael bar asase moshawere rawanshenasi wa raftar hast wa be ensanha komakmikonad dar ertebat ba ruheshun be khodeshun morajee konan ta ye rahe hali baraye bishtare moshkelate amigheshun ya zendegie jadid peida konan.
bara darman motemarkez mikone Michael khodesho ruye zendegie bimaranash ba hypnothismmarahele zendegie ruhe bimar ro.
Michael bad az 30 sal kar ye naghshe ruh ro amade kard ke neshun mide ma bad az marg wa ghablaz shorue zendegie jadid wojud dashtim.dar ye ketabi Michael tajrobehaye bimaranesho neweshte wa zendegie ruheshuno.
dar kenare praxsise khosusish dar los angeles modate tulani Michael ostad daneshgah bud.dar kheili az barnamehaye televisioni wa radio dar morede ruh wa zendegi az tajrobehash sohbat karde.un awalin kashefe in raz bud baraye zendegi bad az marg.bad az inke bazneshaste shod ta emruz talim mide tu in moasesei ke tasis karde bud,hypnothism darmani ro ba raweshhaye khase khodesh.
The Michael Newton Institute for Life Between Lives Hypnotherapy:
sale 2002 moasese ba name Society for Spiritual Regression (SSR) tasis shod wa sale2006 esmesho be Institute for Life Between Lives Hypnotherapy (TNI)taghir dad.dar kheili az keshwara raweshe darmanie Newton erae mishe.
neweshtehash:safare ruh --> chan nemune darmani dar sale 2009 neweshtmajaraye ruh--> nemunehaye jadidzendegi beine zendegi --> hypnothism damanikhaterati az zendegi beine zendegi, tozihate khode bimaran.
homepage:
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
homepage UNIVERSITÄT.
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
Homepage moasese newton:
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

Armaros

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 20, 1392 22:28

پستتوسط shantilovely » جمعه بهمن ماه 10, 1393 21:12

amirhvr نوشته است:چند روز قبل يكي از دوستان در تالار از تناسخ سوال كرد.  هر كسي  در فكر و ذهنش سوال هاي زيادي در مورد تناسخ دارند بعضي ها ادعا مي كنند  كه زندگي قبلي شما را مي دانند . در يكي از سايت هاي خارجي با آن برخورد كرد و ليتنك آن را اينجا قرار دادم شايد بخواهيد در مورد تجربيات قبلي تان چيزهايي بدانيد. البته لازم است شما تاريخ تولدتان را با ميلادي بداند اگر تاريخ تولدتان را به ميلادي نمي دانيد مي توانيد

عضويت  / ورود
تبديل كنيد.
پس از اينكه تاريخ تولدتان را وارد كرديد در مورد خصوصيات و زندگي قبلي شما اطلاعاتي داده مي شود.
در انجا در مورد 3 خصوصيت يا ويژگي صحبت ميكند . ابتدا در مورد سال و شغل زندگي قبلي تان صحبت مي كند.
مورد بعدي
مورد سوم درسي كه اخرين زندگي قبلي دريافت كرده ايد و بايد آن را به انجام برسانيد .

عضويت  / ورود
استفاده كنيد

با تشكر وسپاس

آخه احمقهای بیشعور، شما که به کاربر میگید نمازتو بخون و قرآن بخون چطور نمیدونی توی اسلام تناسخ تکذیب شده؟ آخه یه نفر عاقل پیدا نمیشه که بگه فردای قیامت خدا چجوری میخواد حساب و کتاب کنه اگه تناسخ وجود داشته باشه؟ کلا همه چیز میره زیر سوال. خدا و عدالتش و ... همه چی. ای وای از آدمای بی فکر. ای وای. گول نخورید بابا.

shantilovely

تاريخ عضويت: جمعه بهمن ماه 10, 1393 20:47

پستتوسط hemmati » سه شنبه بهمن ماه 14, 1393 15:00

دوست عزیز کلا در هر زمینه ای تعصب زیاد داشتن و اهانت به دیگران صحیح نیست؛ وانگهی امروزه نمونه های زیادی همچون طالبان و داعش پیدا می کنیم که حکم اعدام دگراندیشان را به سادگی اجرا می کنند و در جهان فقط عقاید خود را به حق می دانند و بس!
شما در این زمینه می توانید نظرات خود را مطرح نموده و در بحثها شرکت کنید؛ همانطور که سیره پیامبران و ائمه اطهار نیز چنین بوده و همیشه به استفاده از کلام نیکو و مکارم اخلاق بیش از شمشیر و فحاشی و بددهنی اعتقاد داشتند.
سعه صدر آنها بود که سبب شد پیروان بسیاری داشته باشند؛ 99 درصد از دین اسلام رحمت و مهربانی است. پیامبر اسلام و ائمه اطهار هرگز کسی را بخاطر عقایدش مورد سب و فحاشی قرار نداده و همیشه خویشتن دار و مهربان بودند.
تناسخ نیز عقیده ای است که بهر حال بحثهای فراوانی در موردش هست؛ منهم به صراحت از وجود یا عدم وجود آن صحبت نمی کنم. اما بهتر است که با اجازه دادن به ادامه بحث و شرکت فعالانه در آن، حقیقت را برای کاربران و بازدیدکنندگان سایت آشکار نمود؛ تا اینکه با فحاشی و تعصب فراوان همه را از عقاید خود که شاید صحیح هم باشند فراری دهیم.
به عنوان حسن ختام جمله زیبایی از دکتر علی شریعتی را نقل می کنم:

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید.
با آرزوی بهترینها برای همه دوستان عزیزم

با آرزوی برکات الهی برای همه شما دوستان عزیز
تنها خردمندترین و نادان ترین انسانها هیچ گاه متحول نمی شوند (کنفوسیوس)
hemmati
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه شهريور ماه 17, 1388 00:00
تشکر کرده: 139 بار
تشکر شده: 315 بار

پستتوسط Seyyed » سه شنبه بهمن ماه 21, 1393 23:55

عقیده جزء حقایقیه که نمیشه به زور کسی رو مجبور به پذیرش یه عقیده حتی اگه حق هم باشه کرد. تا خود شخص نخواد اون چیزی رو که فهمیده بهش عقیده پیدا کنه و ایمان بیاره حتی اگه جانش رو هم بگیری باز زیر بار نمیره و قلبش ایمان نمیاره. هر انسانی موظفه دانسته های خودشو با احترام کامل و با سند و دلیل ارائه کنه دیگه حالا بستگی به طرف مقابل داره که وقتی فهمید بهشون عقیده پیدا کنه یا نه.بارها دیدم که دکتر آرام و سایر دوستان گفتن مسئله تناسخ رو نمیخواهیم از لحاظ عقائد دینی و مسائل معاد بررسی کنیم بلکه صرفا میخواهیم به لحاظ متافیزیکی بحث رو دنبال کنیم ولی خوب چه شما بخواهید چه نخواهید ناخواسته وارد حوزه اعتقادی و دینی شدین و باید مسئله رو با باسکول دقیقتر و قویتری و مبادی غیر از تجربیات شخصی متافیزیکی بررسی کنید چون موضوع مثل یه بحث فرعی متافیزیکی مثل تاثیر قطب آهنربا روی یک چاکراه فرعی نیستبحث بسیار مهمتر و حیاتی تره و روی سرنوشت آخرت انسان بر خلاف نظر دوستان اثر زیادی داره.
Seyyed
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 26, 1388 01:00
تشکر شده: 19 بار

پستتوسط jemreh » پنج شنبه بهمن ماه 23, 1393 22:55

سلام دوستان
من این سایت چندین بار تست کردم و نتیجه ای که گرفتم این بود که احتمال درست بودن آن تقریبا صفر است . نتایج آن سایت بر حسب احتمالات و یک سری قردادهای از پیش تعیین شده است و با توجه به این منطق که اگه جمعیت حال حاضر زمین را در نظر بگیریم میبایست به تعداد افراد کل کره زمین جواب داشته باشه ولی اینطور نیست چون سروری که بتونه این حجم از اطلاعات ساپورت کنه امکان پذیر نیست و جالبتر اینکه در دو مورد متفاوت تست یه جواب شبیه بهم داد که خیلی خنده دار و مسخره بود . موضوع دوم اینکه موضوع پسلایف یه عقیده در برخی از ادیان سرخپوستی و دالایلاما و هندو و بودایی است و فعلا به هیچ وسیله معتبر علمی ثابت نشده است البته حقیقت موضوع شاید به گونه دگری باشه ولی برداشت از موضوع اشتباه و در نتیجه جواب هم اشتباه بوده است من این موضوع را کاملا در کتب بودایی مطالعه کردم و تا آنجاییکه دیدم دیدگاهای متفاوتی وجود داره بعنوان نمونه یه اعتقاد که وجود داره اینه که ادامه حرکت زندگی انسان منتقل میشه و نه رجعت و برای مثال از پنج عدد پاندول کنار  هم استفاده میکنند که اگه اولی حرکتی انجام داد در نهایت در اثربرخورد با پاندول کناری متوقف و ادامه حرکت توسط پاندول پنجم صورت میگره . بنابراین رجعت به دنیا توسط شخص که تناسخ نامیده میشه مننتفی است و فقط سنساره یا دور حیات یا انتقال اطلاعات ژنتیکی میمونه البته میشه گفت عوامل مورثی توسط ژن ها تقریبا این موضوع را ثابت کرده است .
موفق باشید .
jemreh

تاريخ عضويت: يکشنبه بهمن ماه 19, 1393 23:26

پستتوسط Seyyed » جمعه بهمن ماه 24, 1393 22:44

دوستی میگفت ریلکس شو چند نفس عمیق شکمی بکش عضلات بدن رو از نو انگشتان پا تا فرق سر رها کن با تصور سقوط ذهنی وارد سطوح آلفا و تتا و ... شو وقتی خلسه سنگینی پیدا کردی روی چشم سوم متمرکز شو بعد از مدتی تصاویری روی پیشانیت ظاهر میشه انگار داری به پرده سینما نگاه میکنی اونوقت در طی این تصاویر فیلم مانند حتما زندگی تناسخی قبلیتو میبینی و حتما این تصاویر واقعیت هستن و حتما ربطی به ذهن تو و ضمیر ناخودآگاهت ندارن با این تجربه صاحب ترازو و باسکولی شدی که ترازوی عقل و وحی رو لازم نداری و متوجه میشی بشر اگر تکنیک های ورود به خلسه رو یاد میگرفت نیازی به انسان هایی که از وحی پیام بیارن نداشت و در نهایت درمیابی که موضوع  دو دو تا چهار تا هم که مورد پذیرش عقلیه شاید بر اساس یه تجربه شخصی نقض و تبدیل به دو دو تا پنج تا بشه.

نمیدونم این دوست عزیز منظورش چی بود فقط خواستم نظرشو.
Seyyed
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 26, 1388 01:00
تشکر شده: 19 بار

پستتوسط ATREKHDA » شنبه تير ماه 26, 1395 20:42

[quote="aram"]درود بر همه دوستان
قبلا ما در مورد تناسخ بحث زیادی می کردیم تا اینکه سایت فیلتر شد و بسیاری از مباحث حذف شد
بهتر است به کتاب کارما مراجعه کنید[/quote
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

اقای ارام شما مسلمانید یا بودا پرست باید هم فیلتر میشد دریک کشور اسلامی حرفی از عقاید پوچی مثل تناسخ جایی نداره شما ازاین راه پول در میارید با فرو کردن این مهملات توی  مخ مردم اون دنیاتونو ویران میکنید البته اگه بهش اعتقاد داریدخخخ من به بعضی حرفاتون اعتقاد داشتم ولی وقتی کلمه تناسخو اینجا دیدم کاملا  متوجه شدم واقعا کی هستین پس کلا حرفاتون بیخوده لطفا فقط حرف از یوگاو بودا پرستیتون بزنید و خدارو قاطی این مهملات نکنید ما مسلمانها خدا رو میپرستیم پس به قران ایمان داریم پس اینقد چرند نگید
عضويت  / ورود

ATREKHDA
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 26, 1395 20:26

پستتوسط sasha » جمعه تير ماه 31, 1395 01:52

amirhvr نوشته است:چند روز قبل يكي از دوستان در تالار از تناسخ سوال كرد.  هر كسي  در فكر و ذهنش سوال هاي زيادي در مورد تناسخ دارند بعضي ها ادعا مي كنند  كه زندگي قبلي شما را مي دانند . در يكي از سايت هاي خارجي با آن برخورد كرد و ليتنك آن را اينجا قرار دادم شايد بخواهيد در مورد تجربيات قبلي تان چيزهايي بدانيد. البته لازم است شما تاريخ تولدتان را با ميلادي بداند اگر تاريخ تولدتان را به ميلادي نمي دانيد مي توانيد

عضويت  / ورود
تبديل كنيد.
مورد بعدي

عضويت  / ورود
استفاده كنيد

با تشكر وسپاس

بسیار ممنونم دوست عزیز بسیار قابل استفاده بود
سپاس فراوان

sasha
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردين ماه 5, 1393 01:16

پستتوسط aram » شنبه مهر ماه 3, 1395 11:14

ATREKHDA نوشته است:
aram نوشته است:درود بر همه دوستان
بهتر است به کتاب کارما مراجعه کنید[/quote
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

اقای ارام شما مسلمانید یا بودا پرست باید هم فیلتر میشد دریک کشور اسلامی حرفی از عقاید پوچی مثل تناسخ جایی نداره شما ازاین راه پول در میارید با فرو کردن این مهملات توی  مخ مردم اون دنیاتونو ویران میکنید البته اگه بهش اعتقاد داریدخخخ من به بعضی حرفاتون اعتقاد داشتم ولی وقتی کلمه تناسخو اینجا دیدم کاملا  متوجه شدم واقعا کی هستین پس کلا حرفاتون بیخوده لطفا فقط حرف از یوگاو بودا پرستیتون بزنید و خدارو قاطی این مهملات نکنید ما مسلمانها خدا رو میپرستیم پس به قران ایمان داریم پس اینقد چرند نگید
عضويت  / ورود

درود بر شما
دوست عزیز اگر کسی در مورد چیزی نقل قول می کند که ان دین و ایین را ندارد. مثلا اگر کسی در مورد ایدز می نیسد دلیل نمیشود خودش ایدز داشته باشد.
کتاب کارما ترجمه شده است برای اینکه افراد با نگرش های دیگر انسان آشنا شوند نه اینکه اعقاد و باورشان را عوض کنند. شاید شما با خواندن این کتاب اعتقادات و باورهای خودتان تقویت شود. قضاوت را باید بعداز خواندن کتاب کنیم.
علت فیلتر شدن سایت هم مطالبی بود که اعضائ قرار داده بودند. اگر دقت کرده باشید ما سعی می کنیم مطالب کمتر بگذاریم تا اعضائ با همدیگر تبادل داشته باشد نه اینکه با ما در ارتباط باشند.
به هر حال امیدوار همیشه شاد و موفق باشید
ارادتمند شما
آرام

عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram