Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/aramgrou/public_html/Forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/aramgrou/public_html/Forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

تالار گفتمان • مشاهده مبحث - چند سوال فوری از جناب دکتر

چند سوال فوری از جناب دکتر

مغناطیس درمان ، دستبند های مغناطیسی ، پد های مغناطیسی ، برس مغناطیسی ، آب مغناطیسی

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

چند سوال فوری از جناب دکتر

پستتوسط 3ami » يکشنبه دي ماه 21, 1392 02:42

با عزض سلام و وقت بخیر خدمت استاد عزیزم دکتر آرام
در بیرون دنیای مجازی تعریفاتی از شما شنیدم کنجاو شدم و در اینترنت جستجو کردمو خوشبختانه سایت داشتید و توانستم وارد سایت شوم چند سوال داشتم امیدوارم پاسخ دهید هرچند شاید این تاپیک محل مناسبی برای مطرح کردن سوال نباشد

1. من خیلی دوست دارم هیپنوتیزم یادبگیرم اکثر تمرینات را هم انجام میدم اما مرتب نیستند و ارادم خیلی ضعیف است
2.ایا من میتوانم خودم را تا درجه سوم هیپنوتیزم بالا ببرم؟ تمرکز خوبی دارم قوه تخیلم خیلی بالاست شبا که به اینده فکر میکنم یک درصد هم بریدگی در تخیلم نیست
3.در یکی از تمارین این گونه است که به نوک بینی خود خیره شوید ایا نگاه کردن به بینی به چشمها اسیب نمیرساند؟ چون شدیدا چشم را اذیت میکند.
4.ایا میتوانم در صورت یادگیری نسبی خود هیپنوتیزم تله پاتی انجام دهم؟ و یا دیگرا را هیپنوتیزم کنم؟
3ami
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 21, 1392 02:33
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: چند سوال فوری از جناب دکتر

پستتوسط Mehrdadgmasters » يکشنبه دي ماه 22, 1392 13:20

سلام
متاسفانه آقای آرام دیگر زیاد به سایت سر نمیزنند ، بنده سعی میکنم تا جایی که میتونم پاسخ شما رو بدم:
2. بله اگر هیپنوتیزم پذیری متوسطی هم داشته باشید میتونید تا درجه سوم پیش برید (بیش از 80 درصد افراد میتوانند تا این درجه برسند)
برای این که متوجه بشید هیپنوتیزم پذیریتون خوب هست یا نه میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
البته با تفاسیری که گفتید ، هیپنوتیزم پذیری بالایی دارید.
http://hooforum.ir/%D9%87%DB%8C%D9%BE%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D9%85/63-5-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D9%87%DB%8C%D9%BE%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D9%85-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7.html
4. اگر خودهیپنوتیزم را بلد باشید ، انجام تله پاتی آسان تر خواهد شد اما باید تمرینات مربوط به تله پاتی را نیز انجام دهید ، خودهیپنتوتیزم به دگر هیپنوتیزم هیچ ربطی ندارد! اگر میخواهید دیگران را هیپنوتیزم کنید باید تکنیک های دگر هیپنوتیزم را آموزش ببینید.
موفق باشید دوست من
Mehrdadgmasters
کاربر پیشرفته

تاريخ عضويت: دوشنبه شهريور ماه 6, 1391 20:45

پستتوسط 3ami » يکشنبه دي ماه 22, 1392 16:55

با تشکر فراوان از دوست عزیز خدا خیرتون بده
سوال سوم را پاسخ ندادید ایا مشکلی برای چشم پیش می اید یا نه؟
من خیلی وقتا تمارین را انجام میدهم اما نمیدانم هیپنوتیزم میشوم یا نه احساس میکنم هیپنوتیزم نشده ام حالت های ورود به هیپنوتیزم چگونه است؟
تمارین دگر هیپنوتیزم چگونه است میتوانید کمی توضیح دهید؟
3ami
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط Mehrdadgmasters » يکشنبه دي ماه 22, 1392 21:57

سوال سومتون رو پاسخ داده بودم اما انگار در جریان ویرایش پست حذفشون کردم!
پاسخ سوال 3 : اینکه میگویند به نوک بینی یا بین دو ابرو خیره شوید به خاطر این است که چشم شما ثابت بماند و حرکتی نکند ، چون اینکار به تمرکز فکر کمک زیادی میکند ، فکر نمیکنم به چشم آسیب بزنه اما خود من هم چون چشمام درد میگیره این کارو انجام نمیدم!
به جاش میتونید یک نقطه در سقف ایجاد کنید و به اون نگاه کنید.
فکر میکنم شما کتاب خودهیپنوتیزم کابوک را داشته باشید ، در جدول مربوط به درجات هیپنوتیزم حالات هر کدام از درجات نیز نوشته شده است
به علاوه نگران این مورد نباشید ، چون اینطوری بیشتر تلقین میکنید که هیپنوتیزم نشده اید و واقعا هم هیپنوتیزم نمیشید!
حتی اگر 5 دقیقه بی حرکت دراز بکشید و به چیزهایی که دوست دارید فکر کنید به درجه اول خودهیپنوتیزم میرسید!(معمولا) چه برسه به اینکه تمرینات خودهیپنوتیزم را نیز انجام دهید.
پس نگران نباشید

در مورد دگر هیپنوتیزم چیز زیادی نمیدونم ، اما این وبلاگ مطالب جالبی داره : http://123harakat.mihanblog.com/
موفق باشید دوست عزیز
Mehrdadgmasters
کاربر پیشرفته

پستتوسط 3ami » يکشنبه دي ماه 22, 1392 22:14

دوست من خدا خیرت بده شما خودتون هم استادید بله دو کتاب استاد کابوک به نام روانشاسی هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم را چن بار مطالعه کردم
یه روش بگید که هر روز تمرین کنم ینی حوصله تمرینو داشته باشم و کدام روش استاد کابوک را میپسندید ؟ روش غربی یا ایرانی که همان دراویشه؟
3ami
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط Mehrdadgmasters » دوشنبه دي ماه 23, 1392 12:37

سلام
اینکه حوصله تمرین را داشته باشیدد به خودتان بستگی دارد!
لبته مبتوانبد در هنگام تلقینات نیز به خود تلقین کنید که همیشه حوصله تمرینات خودهیپنوتیزم را دارید ( در تلقین از عبارات مثبت استفاده کنید )
در مورد روش های استاد کابوک ، روش غربی ساده تر ه و خیلی سریع جواب میده ، اما روش ایرانی خیلی کامل هست و البته نتیجه آن نیز موثر تر
به نظر من روش غربی را به عنوان روش اصلی استفاده کنید
و اگر مایل بودید در حاشیه تمرینات خود از روش ایرانی و هندی هم استفاده کنید
موفق باشید
Mehrdadgmasters
کاربر پیشرفته

پستتوسط 3ami » دوشنبه دي ماه 23, 1392 13:18

ایا شما توانسته اید خود را هیپنوتیزم کنید؟
3ami
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط Mehrdadgmasters » دوشنبه دي ماه 23, 1392 19:47

بله قبلا تمرینات خودهیپنوتیزم کابوک رو انجام میدادم ، تا حدود درجه دوم رسیده بودم که بنا به دلایلی نتونستم تمرینات رو ادامه بدم
اما چندین بار هم به هیپنوتیزم های خیلی عمیق فرو رفتم
Mehrdadgmasters
کاربر پیشرفته

پستتوسط 13651365 » جمعه اسفند ماه 2, 1392 18:24

سلام اقاي دكتر ممنون از سايت خوبتون

خواهر من در موقع خواب دچار بي حسي ميشه و متوجه ميشه كه روح از تمام سلول هاي بدنش خارج ميشه و خيلي هم ميترسه لازم به ذكره كه خواهرم داراي پوليپ بيني است و خيلي از بابت تنفس مشكل داره

با توجه به اين شرايط مي خوام بدونم كه ايا جدا شدن روح از بدنش به خاطر پوليپ بيني است؟ و اگر دليل ديگري دارد چه كنيم تا از اين حالت خارج شود
13651365

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 2, 1392 18:12

پستتوسط aram » شنبه فروردين ماه 16, 1393 08:31

درود بر شما
پرواز روح خود به هود در افراد ممکنم است به دلیل مشکلات فیزیکی باشد
از جمله این مشکلات پایین بودن فشار خون قند خون یا به دلیلی نتواند تنفس کند که در مورد خواهر شما مورد سوم می باشد
البته اگر دو مورد اول را دارد انها را برطرف کنید احتمالا مشکل بر طرف خواهد شد
برا یبالا بردن فشار خون می توانید از دستنبد مغناطیبسی استفاده کنید
موفق باشید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

پستتوسط nava » چهارشنبه فروردين ماه 27, 1393 19:46

سلام وخسته نباشید استاد عزیز
من دچار یه وسواس فکریم که دوسالی هست منو واقعا آزار میده خیلی بده خیلی تورو خدا کمک کنید تا مشکلم حل بشه من مجردم وهروقت که میخوام به ازدواج وزندگی آیندم فک کنم این وسواس میاد سراغم که من ازدواج دلخواهمو خواهم داشت ولی همسرم رو زود از دست میدم یعنی اینکه اون میمیره .دکتر بگید چکارکنم که این وسواس از زندگیم بره بیرون .میشه تجسم خلاق یا خودهیپنوتیزم رو استفاده کنم ؟کدومشون بهتر برا این مورد جواب میده؟ یا راه حل دیگه ای داره؟آیا این مشکل 100% قابل حله؟ تشکر
nava
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: پنج شنبه آذر ماه 14, 1392 13:55

پستتوسط aram » پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 10:00

درود بر شما
دوستعزیز در صورت امکان اگر دوره را حضوری بگذانید که از نزدیک مورد باشد به شما اموزش دهیم بهتر است ولی اگر نتوانستید بهتر است دوره تجسم خلاق را تهیه کنید
این دوره به شما کمک می کند تا این مشمکل را برطرف کنید
موفق باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

پستتوسط goodboy » جمعه فروردين ماه 28, 1393 01:43

nava نوشته است:سلام وخسته نباشید استاد عزیز
من دچار یه وسواس فکریم که دوسالی هست منو واقعا آزار میده خیلی بده خیلی تورو خدا کمک کنید تا مشکلم حل بشه من مجردم وهروقت که میخوام به ازدواج وزندگی آیندم فک کنم این وسواس میاد سراغم که من ازدواج دلخواهمو خواهم داشت ولی همسرم رو زود از دست میدم یعنی اینکه اون میمیره .دکتر بگید چکارکنم که این وسواس از زندگیم بره بیرون .میشه تجسم خلاق یا خودهیپنوتیزم رو استفاده کنم ؟کدومشون بهتر برا این مورد جواب میده؟ یا راه حل دیگه ای داره؟آیا این مشکل 100% قابل حله؟ تشکر

با سلام خدمت همه  و استاد آرام عزیز
دوست عزیز یه راه خوب برای از بین بردن وسواسی استفاده از قوانین بازتاب شرطی هست
برای این منظور یک کش به دست خودتون ببندید و هر زمان که این فکر وسواسی ا.مد به ذهنتون،فورا کش را تا جایی که ممکن است بکشید و رها کنید
این کار باعث میشه  هر بار به خاطر این فکر تنبیه میشید دیگه ناخودآگاهتون   این فکرو به ذهنتون راه نمیده چون میدونه اگه راه بده تنبیه میشه
این کار در عین سادگی بسیار قدرتمنده و بسیار سریع پاسخ میده ،بعد از چند بار تنبیه کردن دیگه چرخه فکر قطع میشه
موفق باشید
goodboy
کاربر متوسط

تاريخ عضويت: سه شنبه ارديبهشت ماه 9, 1392 00:08

پستتوسط hanie654 » پنج شنبه خرداد ماه 22, 1393 19:29

سلام استاد آرام . من خیلی به موضوعات چشم سوم و این جور چیز ها علاقه دارم . استاد من راه صحیح باز کردن چشم سوم رو نمیدونم اگر میشه به من بگین راه درست شرعیش چیه ؟
راستش علاقه ی وافری به این مسعله دارم . لطفا راهنماییم کنید ممنون
hanie654

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 22, 1393 18:14

خواهشأ کمکم کنید. باز کردن چاکرا دست

پستتوسط callofdead » پنج شنبه تير ماه 31, 1395 13:56

خیلی دارم تلاش میکنم که تمرین کنم اما در حین تمرین همش میگم آیا تمرین چاکرا دست رو دارم درست انجام میدم. مثلا در جایی خواندم که نوشته بود چهار زانو بشینید و به یاد داشته باشید که هنگام چهار زانو حتما کف پاهایتان با زمین ارتباط داشته باشد. مگه میشه چهار زانو نشست و کف پاه رو زمین باشه؟؟؟ یا نوشته بود دستتان رو بر روی زانو بذارید. تا نبض را حس کنید در انگشت و...... اما توضیح نداده بود که آیا کف دست باید رو زانو قرار بگیرد یا..... برای همین نمیدونم که تمریناتم درست هست یا نه. خواهش میکنم ازتون یه راهنمایی درست بهم بدین. متشکر میشم
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
callofdead
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه تير ماه 30, 1395 21:20

بازگشت به آموزش مغناطیس درمانی