آیا چشم سوم من فعال شده؟

انرژی درمانی ، ریکی ، پرانا ، چاکراها ، مریدین ، هاله ،

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali, sanias

Re: آیا چشم سوم من فعال شده؟

پستتوسط ashmes » سه شنبه فروردين ماه 3, 1394 03:06

ن
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط ashmes در سه شنبه فروردين ماه 4, 1394 21:21 .
ashmes
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردين ماه 3, 1394 02:53
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

پستتوسط ashmes » سه شنبه فروردين ماه 3, 1394 03:23

.
آخرين ويرايش توسط ashmes on سه شنبه فروردين ماه 4, 1394 21:22, ويرايش شده در 3.
ashmes
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط ashmes » سه شنبه فروردين ماه 3, 1394 03:36

؟
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط ashmes در سه شنبه فروردين ماه 4, 1394 21:23 .
ashmes
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط DivineAscent » چهارشنبه ارديبهشت ماه 2, 1394 20:57

eliazz نوشته است:واو میشه بگی تو چند سالته و از چند سالگی شروع به این کارها کردی من از بچگی عاشق این کارا بودم اما الان دارم تمرین جابه جایی اجسام تله کینزی تله پاتی و پرواز روح میکنم به تازگی هم میخوام برم تو کار تمرین رویا بینی بنظرت منم دارم مثل تو این کارها رو میکنم و یه چیز دیگه نمیخوام بترسونمت ابجی عزیزم فقط میخوام بدونی یه جورایی شرایطم مثل تو شده چشم سوم زیاد کار نکردم و مثل تو نیستم فقط حس میکنم که جنها دوروبرم هستن و بعضی اوقات یه چیزهایی میبینم و خیلی سریع اتفاق میوفته و اینکه انرژی زیادی تو وجودم هست که احساسش میکنم و میدونم میتونم تمام کارهای ماورایی رو انجام بدم و تمریناتمو بدون کمک کسی و فقط با تلقین انجام میدم و میدونم بهش میرسم راستی دیشب نه پریشب یه وز وزی پشت سرم بود یه چیزی منو اذیت کرد نمیدونم چی بود فقط ترسیدم و یه لحظه با ترس عقب اومدم و بعد توی درخت یه خش خش اتفاق افتاد کلی درختو نگاه کردم هیچی ندیدم اینم بگم که همیشه دعای ان یکاد گردنه و نه انس و جنس نمیتونه بهش اسیب بزنه نمیدونم چرا همش منو اذیت میکنن اگر مایل بودی تا اتفاقاتی رو که برام افتاده و به هرکی گفتم مسخرم کرده و گفته تبهم زدم رو برات تعریف کنم منتظر شما هستم لطفا جواب بدید
بخدا فقط میخوام مطمئن بشم یکی هست که منو درک کنه و باور کنه الان هم دوروبرم یه انرژی و یه گرمای خواصی رو حس میکنم نمیدونم چی هست آیا بازم این موجودات هستن.......فعلا بای

اگه واقعا اینطوری شدی منم شده بودم قبلا فقط نمیدونم تو هم مثل من میتونی هاله همه چیز رو احساس کنی به نظر من تو و خیلی ها قدرت هایی دارن در وجودشون اما همه متوجه نیستن و درک این موضوع براشون سخته چون به نظر توهمی یا عجیب میاد من تمرینات خاصی ندارم فقط به ندای درونم گوش میکنم و این قدرت رو احساس میکنم که موجودی نمیتونه بهم نزدیک بشه یا منو بترسونه من بچه بودم تجربه دیدنش رو داشتم و بعضی اوقات میفهمم اما نمیگذارم اذیتم کنن من علاقه تو رو تحسین میکنم اگه احساس بدی نسبت به اطرافت داشتی با درونت صحبت کن (الوهیت الهی) همه دارن اگه این کار رو کنی و بیشتر از دنیا آگاه بشی میتونی از راه درست به بصیرت ۱و۲ برسی من خودم تازه دارم به بصیرت دوم میرسم کمکی خواستی بگو
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

میگن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اون رو میگیری فکرشو کن اگه با خدا دوست بشی چه زیبا شکل میگیری
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

DivineAscent
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه ارديبهشت ماه 2, 1394 20:24

پستتوسط sgalvanize » شنبه تير ماه 13, 1394 19:53

با سلام خدمت همه اعضای این تالار
من حدود یک ساله که دارم در مورد این موضوع تحقیق میکنم و از تمامی نکات مثبت و منفی اون خبر دارم
من در طول تحقیقاتم با روش های مختلفی برای باز کردن آجنا رو به رو شدم ولی دقیقا نمیدونم کدوم روش رو انتخاب کنم.لطفا خواهش میکنم از افرادی که تونستند این چاکرا رو باز و یا تحریک کنند من رو راهنمایی کنند .
من 16 سالمه و تمامی خطراتی که از باز شدن اون حاصل میشه رو میپذیرم.
لطفا فقط فقط راه های اون رو بگید
sgalvanize
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 13, 1394 19:42

پستتوسط Barane » جمعه تير ماه 18, 1394 01:18

ali6818 نوشته است:باسلام

دوستان چشم سوم وسیله ای برای رسیدن به خداست. برای بازشدنش باید رنجها و سختی های زیادی مثل این موجوداتو برای مدت خیلی  طولانی ای تحمل کرد چون از طرفی از چشم سوم میتوان برای اعمال شیطانی استفاده کرد البته دراینصورت خود شخص هم دچار مثل ساحران دچار عذاب و خسران دنیوی و اخروی میشه. خب این اذیتها کاملا طبیعیه، در حالی که ما روزمره خیلی تحت حملات شیطان که از جنس جنه قرار میگیریم و مرتکب گناه میشیم حالا بدون اینکه به آمادگی روحی و مراتب خودشناسی و خداشناسی برسیم میخوایم چشممونو باز کنیم؟؟؟؟ پناه برخدا !!! خدا کلیدو داده دست خودمون، اینکار مثل این میمونه که درب قفس شیرو باز کنین، خب عقلمونو بکار مینداختیم که شیر مارو تیکه پاره نکنه. همینقدر که الان هستیم چقدر عبادت خدارو بجا میاریم و یادش میکنیم که حالا بخوایم چشممونو باز کنیم؟؟؟ فکر میکنین چرا خدا چشم سومو در انسان خلق کرد و بعد بست؟؟ خب بخاطر اینه که همه ی ما لایق نیستیم، همه ما نمیتونیم نقسمونو کنترل کنیم و چشم رو فقط برای رسیدن به خدا نخوایم، همه ما نمیتونیم ایمان واقعی بیاریم. چشم فقط یک غربال برای جدا کردن دانه درشتهاست. چشم فقط برای کسیه که خودش رو برای خدا صاف و ساده کنه. اذیت کردن این موجودات هم بخاطر کوتاهی شما در عبادت، گناهان و غفلت و ضعف ایمانه. این موجودات هم وسیله ای برای آزمایش شماست که تا معلوم بشه چقدر به خدا پناه میبرید و ازش طلب کمک میکنید و چقدر بهش ایمان میارید. اگه بازی رو ببازین شاید برعکس ایمانو اعتقادتون ضعیفتر و نابود بشه. پس از سر ناآگاهی سعی در باز کردن چشم نکنید همین چشم مادی بسمونه. اگه بتونین نفستونو کنترل کنید نمازانونو بوقت و با توجه قلبی بخونین و بخدا توکل کنین و قرآن و دعا و... اون وقت خدا چشمی بهتون میده که خودشم ازتون حفاظت میکنه. از سر تجربه و لطفی که خدا بهم کرد من تا حدود خیلی زیاد با مشکلات کنار اومدم و شیطانو از خودم میرونم، بهتون توصیه میکنم عباداتتونو بجا بیارید از درگاهش دعا و انابه کنین و قرآن با معنی بخونید، هروز اول صبح و قبل از خواب شب حمد, آیه الکرسی، کافرون، فلق، ناس، 3 بار توحید بخونید. یه خدا پناه ببرید صبور باشید توکل کنید و ضعف ایمان و اراده به خود راه ندید که هر لحظه دارید آزمایش میشید.... انشالله حفظ میشید

در پناه خدا

سلام، من پستارو خوندم، می خواستم باهاتون صحبت کنم، اگر وقت داشتین، بهم خبر بدین، ممنونم
سحر اضافه کن، به فمهم آسمانم
Barane
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 18, 1394 00:52

پستتوسط Barane » جمعه تير ماه 18, 1394 01:25

DivineAscent نوشته است:
eliazz نوشته است:واو میشه بگی تو چند سالته و از چند سالگی شروع به این کارها کردی من از بچگی عاشق این کارا بودم اما الان دارم تمرین جابه جایی اجسام تله کینزی تله پاتی و پرواز روح میکنم به تازگی هم میخوام برم تو کار تمرین رویا بینی بنظرت منم دارم مثل تو این کارها رو میکنم و یه چیز دیگه نمیخوام بترسونمت ابجی عزیزم فقط میخوام بدونی یه جورایی شرایطم مثل تو شده چشم سوم زیاد کار نکردم و مثل تو نیستم فقط حس میکنم که جنها دوروبرم هستن و بعضی اوقات یه چیزهایی میبینم و خیلی سریع اتفاق میوفته و اینکه انرژی زیادی تو وجودم هست که احساسش میکنم و میدونم میتونم تمام کارهای ماورایی رو انجام بدم و تمریناتمو بدون کمک کسی و فقط با تلقین انجام میدم و میدونم بهش میرسم راستی دیشب نه پریشب یه وز وزی پشت سرم بود یه چیزی منو اذیت کرد نمیدونم چی بود فقط ترسیدم و یه لحظه با ترس عقب اومدم و بعد توی درخت یه خش خش اتفاق افتاد کلی درختو نگاه کردم هیچی ندیدم اینم بگم که همیشه دعای ان یکاد گردنه و نه انس و جنس نمیتونه بهش اسیب بزنه نمیدونم چرا همش منو اذیت میکنن اگر مایل بودی تا اتفاقاتی رو که برام افتاده و به هرکی گفتم مسخرم کرده و گفته تبهم زدم رو برات تعریف کنم منتظر شما هستم لطفا جواب بدید
بخدا فقط میخوام مطمئن بشم یکی هست که منو درک کنه و باور کنه الان هم دوروبرم یه انرژی و یه گرمای خواصی رو حس میکنم نمیدونم چی هست آیا بازم این موجودات هستن.......فعلا بای

اگه واقعا اینطوری شدی منم شده بودم قبلا فقط نمیدونم تو هم مثل من میتونی هاله همه چیز رو احساس کنی به نظر من تو و خیلی ها قدرت هایی دارن در وجودشون اما همه متوجه نیستن و درک این موضوع براشون سخته چون به نظر توهمی یا عجیب میاد من تمرینات خاصی ندارم فقط به ندای درونم گوش میکنم و این قدرت رو احساس میکنم که موجودی نمیتونه بهم نزدیک بشه یا منو بترسونه من بچه بودم تجربه دیدنش رو داشتم و بعضی اوقات میفهمم اما نمیگذارم اذیتم کنن من علاقه تو رو تحسین میکنم اگه احساس بدی نسبت به اطرافت داشتی با درونت صحبت کن (الوهیت الهی) همه دارن اگه این کار رو کنی و بیشتر از دنیا آگاه بشی میتونی از راه درست به بصیرت ۱و۲ برسی من خودم تازه دارم به بصیرت دوم میرسم کمکی خواستی بگو
عضويت  / ورود

سلام، من کمک می خوام، اگه تونستی خوشحالم می کنی، راهنماییم کنی، خبر بدین لطفا
سحر اضافه کن، به فمهم آسمانم
Barane
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 18, 1394 00:52

پستتوسط sgalvanize » يکشنبه تير ماه 21, 1394 17:35

آقا چرا به سوال من جواب داده نمیشه ؟
لطفا جواب بدین خواهش میکنم
sgalvanize
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 13, 1394 19:42

پستتوسط fama » چهارشنبه مرداد ماه 21, 1394 20:57

سلام ایا به غیر از فیروزه میتونیم از چیز دیگه ایی استفاده کنیم؟

چرا جواب نمیدین استاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرين ويرايش توسط fama on دوشنبه شهريور ماه 15, 1394 01:32, ويرايش شده در 2.
fama

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 21, 1394 20:29

پستتوسط shadowofmodor » شنبه مرداد ماه 23, 1394 00:23

درود خدمت اساتید
بنده تجربه چندین ساله دارم چشم سومم فعاله و کندالینی یکی از نشانه های فعال شدن کندالینی هم بقول استاد ارتباط ضعیفی با ارواحه که به چشم سومم ربط داره دیدن موجودات بنا به مراقبه های شما متفاوته سوالی داشتم از استاد بنده خودم از انرری تلپاتی بسیار اسیب دیدم و می بینم دلیل هم فعال بودن چشم سومه طوری که قادر نیستم کتاب بخوانم یا قران و یا هرچیزی مثل یک ابر  تله پات صدا بگوش همگی میرسه و صدا های هم که دریافت می کنم دقیقا بسیار قوی تر میشه میشه گفت ذهن خوانی اوایل از این کار لذت میبردم و حالا شده یک عذاب طوری که مایلم چاکرای اجنا بکلی بسته شه زمزمه کردن به این صورت همگی قادرن ولی وقتی شدید میشه و قادر هم نیستیم از مراقبه دست بکشیم ازار دهنده میشه از دوستان که تجربه کافی در این موارد را دارند خواهشا راهنمایی کنید سپاس .
shadowofmodor

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 23, 1394 23:58

پستتوسط man2 » جمعه مرداد ماه 30, 1394 20:38

سلام
من چندوقته دارم تمرینات تله کینزی رو انجام میدم!ولی الان روی پیشونیم  ،وسط ابروهام احساس سنگینی داره قابل ذکره که من قبلش تمرینات باز کردن چشم سوم رو هم انجام میدادم و موفق نبودم! اما الان بعضی انرژی هارو حس میکنم و تصاویری روهم میبینم!روی پیشونیم هم خیلی درد داره و سنگینه!یعنی الان چشم سوم من بازه؟یا نیمه بازه؟ممنون میشم راهنمایم کنید!
man2

تاريخ عضويت: جمعه مرداد ماه 30, 1394 20:28

پستتوسط moon_shine » دوشنبه شهريور ماه 9, 1394 22:50

سلام میخواستم بگم اگه میشه چند تا کتاب خوب و موثق برای باز کردن چشم سوم و چاکرای اجنا ب من معرفی کنید . ممنون میشم
عضويت  / ورود
moon_shine

تاريخ عضويت: دوشنبه شهريور ماه 9, 1394 22:37

پستتوسط Edris » جمعه آبان ماه 8, 1394 23:15

سلام
چند وقت پیش من علاقه یی زیادی به باز کردن چشم سوم داشتم
کتاب ها رو بیشتر مطالعه میکردم و تویی انترنت دنبال راه خوبی
برای باز کردن چشم سوم میگشتم
یه چند بار هم تمرین کردم و در اون موقع به جانم لرزه میومد
خوب الان خیلی وقت میشه که همیشه ذهنم در حرکت است
و تصاویر های غیر منتظره به جلوم وانمود میشه
پیش از این که یه حادثه یی پیش بیاد یکی دو روز پیش
تصاویر اون تویی ذهنم وانمود میشه بعد خودم احساس ترس میکنم
و به خود میگم که این چیجور تصاویر و صحنه های است که به ذهنم میاد
بعد از یکی دو روز همان حادثه یی که به ذهنم تصاویر و صحنه هایش
وانمود میشد پیش میاد عینی همان تصاویر واقعی
سن خودم هم زیاد بیشتر نیست اما حس میکنم ذهن و افکارم خیلی
بزرگ اندیش است و همینطور یه بار به چهره هر فردی نگاه کنم
میدونم چی خصوصیاتی دارد و داره الان آدمی راستی است و یا هم خیر
خوب نمیدونم آیا چشم سوم من فعال است و یا هم خیر
خدمت تون عرض کنم که خیلی وقت ها هم سرم درد میکرد حتی یه لحظه هم آروم نبودم بخاطر تداویی به خارج از کشور هم رفتم اما تاثیری نداشت
به مرور زمان الان سرم شکر خیلی خوبه و هیج دردی هم نمیکند
اینم بگم اگه یه دفعه عصبی شم هیچ که جلو مو گرفته نمیتونه
پس از چند لحظه خیلی اروم میشم .
Edris

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 8, 1394 22:42

پستتوسط mohammad543 » شنبه آذر ماه 14, 1394 16:30

سلام به همه اساتید
باز کردن چشم سوم اقدامیه که باید مقدمات آن را در فرد ایجاد کرد از انجام واجبات تا گفتن ذکر. بهتر فرد در ارتبات با خداوند که حداقل آن انجام واجباته کوشا باشه و درکنارش ذکرهایی مثل صلوات و یا ذکر شخصی میتونه فرد را کمک کنه. ذکررشخصی ذکریه که با استفاده از ابجد کبیر فرد و مادر فرد بدست میاد و بعد از ۴۰ روز فرد از شرو بلیات و خطر در امان میباشد توسط لینک زیر میتوانید نرم افزار تولید ذکر برای هر فرد را بدست بیارید و ...
http://uploadboy.com/c54ldj7rm4pr/3384//exe
mohammad543
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 14, 1394 15:54

پستتوسط saeedddd » چهارشنبه آذر ماه 25, 1394 15:00

سلام من یه هفته هست دارم تمرین چشم سوم انجام میدم موقعی که شروع میکنم سر درد بدی میگیرم پیشنیم داغ میشه لطفا بهم بگین این سردرد ربطی هم به چشم سوم داره
saeedddd
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 21, 1394 22:46

پستتوسط samanafandi » چهارشنبه دي ماه 9, 1394 20:54

سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید
من چند حدود یکسال پیش شروع به سر درد های شریع و درک نکردن اوضاع دورم کردم بطور ناگهانی ذهنم از اون مکان کلا میرفت و با سر و صدای دوستام به خودم میومدم
این داستان تا مدتی برام طول کشید و درست شد اما الان بعد این همه مدت دوباره به سراغم اومده بطور ناخوداگاه یهو به خواب لحظه ای فرو میرم یسری تصاویر میبینم و از خواب میپرم و بعد از چند وقت این تصاویر برام تو دنیای واقعی اتفاق میوفته نمیدونم چیکار باید کنم آیا این چشم سوم هستش؟ اگر هستش برا تقویتش باید چیکار کنم؟ این تصاویری که میبینم تا حالا بالا 20 بار برام تو فاصله زمانی خیلی کوتاه پیش اومده
خواهش میکنم راهنماییم کنید اگر چیزی در این باره میدونید
samanafandi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه دي ماه 9, 1394 20:47

پستتوسط samanafandi » چهارشنبه دي ماه 9, 1394 20:58

البته اینم نا گفته نباشه که چشمام به شدت مردمکش باز میشه و سردردم انقد زیاد میشه که واقعا تحملش سخته
samanafandi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه دي ماه 9, 1394 20:47

پستتوسط Elender » جمعه تير ماه 4, 1395 16:23

سلام من پنج روزه که دارم فیروزه میذارم رو چشم سومم
امروز روز پنجم بود
از کجا بفهمم که چشمم باز شده
Elender

تاريخ عضويت: جمعه تير ماه 4, 1395 16:20

پستتوسط SteadySerious » چهارشنبه تير ماه 15, 1395 00:12

درود دوستان...
من گاهی اوقات با طرف مقابلم صحبت میکنم میفهمم میخواد به من چی بگه
من هیچ تمرینه خاصی درباره تله پاتی نداشتم
اما این اتفاق خیلی تو روز برام میفته
و این که به صورت عمدی نمیتونم این کار رو انجام بدم
جریان چیه؟
خواهش میکنم بگید مربوط به چشمه سومه؟
البته من خودهیپنوتیزم انجام میدادم یه مدت (زمانه کمی)
توی تلقین میگفتم خوندن فکر...
و واقعا این طور تاثیر داره؟
حالا یه سوال از استاد آرام البته جساراتاً ببخشید وقتتونو میگیرم
میتونم تو خودهیپنوتیزم برای چشم سوم کاری کنم؟
عضويت  / ورود
SteadySerious
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: چهارشنبه تير ماه 15, 1395 00:05

پستتوسط Mossa » چهارشنبه مرداد ماه 5, 1395 04:13

سلام دوستان.من یه مشکلی دارم میخواستم از کسانیکه اطلاعات‌ دارن کمک بگیرم.راستشو بخواهید من شبها دچار بختکهای خیلی شدید میشدم.بعد از چندسال تلاش موفق شدم در همان حال بختکی سوره حمد رو بخونم واز اون حالت عذاب آور خلاص بشم.دیگه کم کم بختک از وجودم رفت.بعضی شبها یا مواقعی که خواب بودم غیرارادی برونفکنی میکردم میرفتم آسمون یا خونه ی خودمون تو اتاقها پرسه میزدم.حتی دوران دانشجویی چندین بار با سرعت فوق نور از شهر اهواز به خونه مون تهران اومدم مادرمو خونه در حال نماز دیدم.یه بار در حال گریه دیدم.بعد وقتی بهش زنگ زدم گفتم داشتی گریه میکردی تعجب کرد فکر کرد که کسی از قبل تلفنی به من خبر داده...ولی مشکل من اینا نیست.مشکلم اینه که در حالت خواب انگار چشم سومم باز میشه یا با یه چشم دیگه یه سری موجودات عجیب میبینم.به من نزدیک نمیشن ولی منو با تعجب نگاهم میکنن.فقط از حالت نگاهشون میترسم.همیشه هم تکیه میدن به در چوبی یا تخته کمد.چشمان درشتی دارن.دیگه میترسم ادامه بدم.بار آخری همین چند روز پیش بود.بعد از اینکه دیدمش اول ترسیدم.ولی بعدش وقتی هوشیار شدم شروع کردم بهش بدوبیراه گفتم.بعد پشیمون شدم.هیچ وقت اذیتم نکردن.فقط لبخند تلخی میزنن.چیکار کنم؟ اینا چی وکی هستن..حتی یه بار دو نفری ظاهر شدن.تو اتاقم دراز کشیده بودم.یکی بچه بود ولی یکی دیگه بلند بود.به مغزم القاء  میکردن که در حال ظاهر شدن واومدن هستن.با گریه با التماس اسم خدارو آوردم که ظاهر نشن.بعد اونا نصفه نیمه ظاهر شدن.مثل ابر خاکستری بودن.هاله فشرده بودن.تا قسم خدارو دادم رفتن.بدنم خیلی ضعیف شد.دیگه نمیتونستم بلند بشم.پاهام جون نداشت.انرژیمو گرفتن.یه ساعت فقط بخاطر اونا گریه کردم.
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
Mossa
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 9, 1395 02:15

پستتوسط sito » چهارشنبه مرداد ماه 6, 1395 20:03

Mossa نوشته است:سلام دوستان.من یه مشکلی دارم میخواستم از کسانیکه اطلاعات‌ دارن کمک بگیرم.راستشو بخواهید من شبها دچار بختکهای خیلی شدید میشدم.بعد از چندسال تلاش موفق شدم در همان حال بختکی سوره حمد رو بخونم واز اون حالت عذاب آور خلاص بشم.دیگه کم کم بختک از وجودم رفت.بعضی شبها یا مواقعی که خواب بودم غیرارادی برونفکنی میکردم میرفتم آسمون یا خونه ی خودمون تو اتاقها پرسه میزدم.حتی دوران دانشجویی چندین بار با سرعت فوق نور از شهر اهواز به خونه مون تهران اومدم مادرمو خونه در حال نماز دیدم.یه بار در حال گریه دیدم.بعد وقتی بهش زنگ زدم گفتم داشتی گریه میکردی تعجب کرد فکر کرد که کسی از قبل تلفنی به من خبر داده...ولی مشکل من اینا نیست.مشکلم اینه که در حالت خواب انگار چشم سومم باز میشه یا با یه چشم دیگه یه سری موجودات عجیب میبینم.به من نزدیک نمیشن ولی منو با تعجب نگاهم میکنن.فقط از حالت نگاهشون میترسم.همیشه هم تکیه میدن به در چوبی یا تخته کمد.چشمان درشتی دارن.دیگه میترسم ادامه بدم.بار آخری همین چند روز پیش بود.بعد از اینکه دیدمش اول ترسیدم.ولی بعدش وقتی هوشیار شدم شروع کردم بهش بدوبیراه گفتم.بعد پشیمون شدم.هیچ وقت اذیتم نکردن.فقط لبخند تلخی میزنن.چیکار کنم؟ اینا چی وکی هستن..حتی یه بار دو نفری ظاهر شدن.تو اتاقم دراز کشیده بودم.یکی بچه بود ولی یکی دیگه بلند بود.به مغزم القاء  میکردن که در حال ظاهر شدن واومدن هستن.با گریه با التماس اسم خدارو آوردم که ظاهر نشن.بعد اونا نصفه نیمه ظاهر شدن.مثل ابر خاکستری بودن.هاله فشرده بودن.تا قسم خدارو دادم رفتن.بدنم خیلی ضعیف شد.دیگه نمیتونستم بلند بشم.پاهام جون نداشت.انرژیمو گرفتن.یه ساعت فقط بخاطر اونا گریه کردم.
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

دوست عزیز در مورد فرشته های نگهبان چقدر اطلاعات دارید؟
ممکنه فرشته های نگهبان شما هستن، در اینصورت که باید خوشحال باشید!
البته میگم شاید، خود شما بهتر می دونید
sito

تاريخ عضويت: شنبه خرداد ماه 7, 1395 02:16

پستتوسط javad70 » شنبه مهر ماه 10, 1395 21:15

با سلام من مدتی تمرین دارم و چندین بار از فاصله دور روی افراد تاثیر  گذاشتم تا برگردن طرف من از فاصله دور  ضمنا من در حالت مراقبه نور شدید درد شدید پیشانی دارم و ابری از حاله که تا چشمم میرسه اما ازش نتونستم رد بشم
مدت 2 سال بیشتر پیشگویی هام درس از آب در میاد حالا میخوام بدونم با این اوصاف تو چه مرحله ایی ام با تشکر و باید چه بکنم
javad70
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه مهر ماه 10, 1395 21:06

پستتوسط javad70 » شنبه مهر ماه 10, 1395 21:28

ضمنا استاد من آدم خیلی تخیلی نیستم اما تغییراتو حس میکنم ولی زمان زیادی نیس که تمرین میکنم تعجبم از اینه که سریع پیش میرم علت چی هست و چطور به ظرفیت و عملکرد درس برسم
javad70
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه مهر ماه 10, 1395 21:06

پستتوسط safa1234 » شنبه مهر ماه 24, 1395 13:12

سلام من ۷روز پیش  تمرینارو شروع کردم همون حا وسط دو ابرو خیلییی در.  میکرد بعد همین دوروز پیش تمرینارو ول کردم
و قتی   میام تو اتاقم حس میکنم یه چیزی پیشمه و یه چشمی داره منو میبینه                     مال چشمه یا نه
چجوری چشممو ببندم اچه باز شد؟؟؟؟؟؟
safa1234

تاريخ عضويت: شنبه مهر ماه 17, 1395 19:11

قبلي

بازگشت به آموزش انرژی درمانی مقدماتی و رويابيني

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Bing [Bot] و 1 مهمان