بهترین جواب

کندالینی ، نیروی کندالینی ، سندروم کندالینی ، انرژی چاکرای ریشه

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

بهترین جواب

پستتوسط amirplus » چهارشنبه تير ماه 31, 1394 20:59

با یه استاد یوگا  در مورد چاکراها و کندالینی صحبت می کردم ،بهم گفت یه سوال ازت دارم ،گفتم خوب بفرما  ،گفت: شما می خوای چاکراها رو فعال کنی که چی بشه؟ چرامی خوای  کندالینی رو بیدار کنی ؟من جوابشو دادم تا حدی قانع شد ولی ،بهترین جواب چی می تونه باشه؟دوستان عزیز راهنمایی کنید ،مشورت بدید ،
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
دکتر آرام اگر شما هم این پست رو می بینین  به نظرتون در جوابش باید چی بگم؟
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
amirplus
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 3, 1394 01:11
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: بهترین جواب

پستتوسط aram » سه شنبه آذر ماه 24, 1394 20:11

درود بر شما
من هم این سوال را دارم چرا می خواهید چاکرا ها را فعال کنید مگر در حال حاضر غیر فعال است . اصلا مگر ممکن است چاکرایی غیر فعال باشد
چاکر ا ممکن است از توازن خارج شود که بهتر است توازن ایجاد شود
کندالینی را برای چی می خواهید فعال کنید
کار کردن با کندالینی خیلی باید با احتیاط باشه
موفق باشید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود
-
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار

Re: بهترین جواب

پستتوسط ahzahedi » يکشنبه شهريور ماه 28, 1395 13:24

آقای امیر. چه خوب بود جوابی که شما به آن استاد یوگا دادید وتا حدی قانع شد را مینوشتید تا ما نیز از آن بهره میبردیم. دوست عزیز در معنویت هیچوقت بهترین جواب وجود ندارد. بلکه هرکسی به فراخور موقعیت خود جوابی دارد که درست است. ای بسا جواب فردی که در موقعیت دیگری قرار دارد برای من دراین زمان قابل درک نباشد .ضمنا سوال شما همانطورکه آقای آرام اشاره نمودند این اشکال را دارد که ما چاکرای غیر فعال نداریم. بدن ما همانطور که به آب و غذا و هوا برای ادامه زندگی احتیاج دارد به انرژی نیز برای ادامه آن محتاج است. این انرژی از طریق چاکراها تامین میشود. ما بواسطه افکار و عادات و اعمال نادرست سبب گرفتگی هایی در این چاکرها میشویم که میزان جذب انرژی را کاهش میدهد. این کار بعضا ایجاد بیماری مینماید. ولی هیچگاه فعالیت چاکرا به صفر نمیرسد که اگر اینطور شود مصادف با مرگ اعضا مربوط به آن چاکرا هست. پس ممکن است بعضی از چاکراهای ما با 30% وبعضی دیگر با 50% توان خود کار بکنند. ذکر این نکته لازم است که دراین حال که بعضی از دوسنان بدنبال افزایش فعالیت یک چاکرا مثلا آجنا (چشم سوم) هستند عدم هماهنگی زیاد چاکراها با یکدیگر خود عامل بروز مشکلات عدیده میشود. پس آنچه اصطلاحا فعال کردن چاکرها گفته میشود همانا بالابردن کارکرد هماهنگ همه چاکراها است تا آنکه با تهذیب و پاکسازی و شکر گزاری به 100% فعالیت خود یرسد.(همان وضعیتی که ما در بدو تولد تا 6سالگی داشتیم) در این حالت تبادل ما با محیط اطراف کامل بوده و از این طریق میتوانیم رسالتی که بر عهده ما است بهتر شناخته و بدان عمل نماییم. حال اگر در انجام این رسا لت( فر ) لازم بود که از توانایی بالاتری برخوردار باشیم زمان حرکت کاندلینی به بالا فرارسیده و بدون هیچ مشکل و ناراحتی از آن برخوردار بوده وبه عنوان وسیله از آن استفاده خواهیم کرد .و بواسطه کرامتی که در جهت کمک به دیگران برخوردار میشویم مغرور نشده بلکه منکر وجود هر توانایی در خود خواهیم شد.
ahzahedi

تاريخ عضويت: يکشنبه شهريور ماه 21, 1395 22:57
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه

بازگشت به آموزش انرژی کندالینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان