خود درمانی

تجسم خلاق ، مهارتهاي كاربردي زندگي، آرامش ، استرس ، موفقيت ، اعتمادبنفس ، پرواز روح ،

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

خود درمانی

پستتوسط aram83 » سه شنبه ارديبهشت ماه 28, 1395 23:55

سلام من مشکلی دارم که خیلی رو زندگیم تاثیر گزاشته و چند وقته باهاش درگیرم و اون ریزش مو هست که اونقدر زیاد شده که اعتماد به نفسم رو در اوج جوونی گرفته نمیدونم چکار کنم . نمیدونم کدوم چاکرا مربوط به مو هست و اینکه چه کارایی باید انجام بدم . از دکترا هیچ نتیجا ای نگرفتم وقتشه خودم رو موهام کار کنم ولی هیچی نمیدونم لطفا هرکس اطلاعی داره بهم کمک کنه. ممنونم از همگی
aram83
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: سه شنبه ارديبهشت ماه 28, 1395 23:43
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: خود درمانی

پستتوسط aram83 » يکشنبه خرداد ماه 2, 1395 19:59

یعنی هیچکس نمیدونه؟؟؟؟؟؟
aram83
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: سه شنبه ارديبهشت ماه 28, 1395 23:43

Re: خود درمانی

پستتوسط ali54 » دوشنبه فروردين ماه 28, 1396 09:43

دوست عزیز مشکل ریزش مو و درمان آن مبحثیست که در کل جهان شرکتهای عظیمی به همراه   دانشمندان برجسته ایی بطور فول تایم دارند بر روی کار میکنند و صنعتی چندین میلیارد دلاری در سراسر جهان است اگر کسی راه حل قطعی آنرا پیدا کند  قطعا میلیاردر میشود چون تقریبا سالهاست که تمام شرکتها و کارخانجات دارو سازی و بهداشتی جهان دارند روی این مساله تحقیق میکنند فعلا تا جایی که من خبر دارم قرص پرپشیا و مایع ماینوکسیدیل تنها داروهایی هستند که تا حدی در این زمینه کارایی شان به اثبات رسیده است و دستگاههایی جدیدا آمده که بطور اتوماتیک فولیکولهای مویی را که از نقطه ایی دیگر از سر برداشته اند در نقاط خالی میکارند که نتایجش خیلی عالی هم نیست ...اگر با یک چاکرا و ... مساله قرار بود حل شود یا راه حل آسانی داشت سالها بود آنرا پیدا کرده بودند ولی شاید با تکثیر سلولهای مو در آینده بشر بتواند بر این مشکل فایق بیاید
ali54
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: يکشنبه فروردين ماه 6, 1396 12:54

بازگشت به تجسم خلاق (مهارت هاي كاربردي زندگي )

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان