دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

فراروانشناسی ، متافیزیک ، عرفان ، اهرام ، پرانا ،

مديران انجمن: amirhvr, mehdiaali

دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » سه شنبه آبان ماه 3, 1390 11:23

خود هیپنوتیزم فوری پیشرفته از تکنیک هایی استفاده شده است که هر کسی در هر موقعیتی می توان از انها استفاده نماید. دوره خود هیپنوتیزمی پیشرفته را می توان با چشم باز یا بسته انجام داد. تاثیرات خود هیپنوتیزم پیشرفته عالی و آنی است. خود هیپنوتیزم پیشرفته همانند یک معجزه عمل می کند. خودهیپنوتیزم پیشرفته دقیقا چیزی است که علاقمندان مباحث متافیزیک و هیپنوتیزم دنبال آن می گردند.

عضويت  / ورود

آموزش آلفاي ذهني پيشرفته يا آموزش خود هيپنوتيزم پيشرفته راهی براي نفوذ به ناخودآگاه و برنامه ريزي ناخودآگاه است تا اینکه آنگونه كه دوست داريم ظاهر شويم. مغز انسان در اين حالت در وضعيت تلقين پذيري خاص قرار مي‌گيرد. ذهن انسان همانند يك كامپيوتر است. اين كامپيوتر به طرق مختلف و از طريق محيط برنامه ريزي شده است. كامپيوتر ما از طريق والدين، تلويزيون، معلم و جامعه و ... برنامه ريزي شده است و طبيعتاً برنامه‌هايي بر روي آن نصب شده است كه ممكن است ما را آزار دهد و اجازه ندهد به موقعيت دلخواه برسيم و تمام توانایی های خود را در معرض نمایش قرار دهیم.
با فرض اینکه برنامه های اولیه آن کاملا بی عیب بوده اند که اینگونه نبوده ، همانگونه كه ممكن است اطلاعات يك كامپيوتر ويروسي شود، برنامه‌هاي مغز انسان دچار ويروس و انگل مي‌شود. ويروس‌هاي ذهني، برنامه‌‌هاي مخربي هستند كه نه تنها اجازه نمي‌دهد ما به موفقيت دلخواه برسيم بلكه ممكن است ما را دچار بيماريهاي جسمی بكند. به همين دليل بسياري از بيماريها هم اكنون به نام بيماري‌هاي روان- تني شناخته مي‌شوند. اين بيماريها ريشه در افكار و ذهنيت‌هاي ما دارند. اين ذهنيت‌هاي غلط بدون اينكه ما بر روي آنها كنترل داشته باشيم از طريق هيپنوتيزمي كه بوسيله تلويزيون، رسانه‌ها، معلم‌ها و والدين و بقيه كساني كه در برنامه‌ريزي ما نقش دارند وارد سيستم ما شده است و بصورت ويروس‌هاي مخرب موجب مي‌شود كه دچار استرس، نگراني، خشم، نفرت، حسادت، بيماريهاي فيزيكي و رواني بشويم. اين ويروسها موجب مي‌شوند تا از درصد خيلي كمي از مغز استفاده كنيم. همانطور كه ممكن است هارد كامپيوتري كه دچار ويروس شود بي دليل كار كند و اشغال باشد مغز و ذهن ما بدون دليل ممكن است مشغول باشد و بدين طريق يادگيري ما بشدت كاهش مي‌يابد. روش مقابله با آن و از بين بردن ويروس‌هاي ذهني براي بدن فوق‌العاده سخت و تقريباً غير ممكن است مثلاً اگر بخواهيم نفرت را از بين ببريم يا ترسي از يك سوسك را از بين ببريم ممكن است برايمان سخت باشد، اما اگر به ناخودآگاه و جايي كه اطلاعات در آن ذخيره مي‌شود دست يابي داشته باشيم مي‌توانيم هر گونه كه بخواهيم اطلاعات را در ذهن بازسازي كنيم و برنامه‌هايي را كه خودمان دوست داريم در مغز قرار دهيم. وضعيتي كه مغز در حالت تلقين پذيري قرار مي‌گيرد وضعيت الفاي ذهني مي‌باشد. اين روش همان كاري است كه در هيپنوتيزم اتفاق مي‌افتد. در حالت هيپنوتيزم هم مغز در حالت آلفا قرار مي‌گيرد و امواج مغزي بين 8 الي 12 تقليل مي‌ِيابد. در حالت آلفاي ذهني برنامه ريزي مجدد مغز امكان پذير است و مي‌توانيم اطلاعات را آنگونه كه خودمان دوست داريم و به سودمان است در مغز جايگزين كنيم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته يا خود هيپنوتيزم پيشرفته مي‌توانيم همانند كودك از زندگي لذت ببريم و شاد باشيم. بر بال خيال خود سوار شويم از روي گلها بپريم و زماني كه باران مي‌آيد لبريز از عشق می شويم و سر از پا نمی شناسيم. هوا را كه نفس مي‌كشيم جان تازه‌اي می يابيم. دوستمان را كه مي‌بينيم سر از پا نشناسيم.
آلفاي ذهني پيشرفته يا خود هيپنوتيزم پيشرفته راهي است كه بتوانيم آسيب‌هايي كه بصورت عمدی  يا غير عمدی در كودكي يا نوجواني يا حتي بزرگسالي بر روي ما پياده شده است را از بين ببريم. مي‌توانيم مشكلات خود را از بين ببريم. با استفاده از الفاي ذهني پيشرفته يا خود هيپنوتيزم مي‌توانيم فروشمان را بيشتر كنيم و در  مسائل مالي موفقيت بيشتري را كسب كنيم. تسلط بر كار با استفاده از تكنيك‌هاي ارائه شده كاملاً امكان پذير است.
با استفاده از تكنيك‌هاي الفاي ذهني مي‌توانيم نفرت را از بين ببريم و خودمان را از آتش خانمانسوز قهر و نفرت پاك كنيم. با استفاده از تكنيك خود هيپنوتيزم پيشرفته مي‌توان آرامش عميق را تجربه كرد و آن را در وجودمان ذخيره كنيم و هر زماني كه نياز به آرامش داريم از ذخيره آرامش خود بهره ببريم. آلفاي ذهني كمك مي‌كند تا بتوانيم نقشه گنجي را براي خودمان بريزيم و بر روي اين نقشه گنج كار كنيم. ما مي‌توانيم آرزوها و خواسته‌هاي خود را در نقشه گنج قرار دهيم و از اينكه طبيعت و خلقت راهي براي رسيدن به خواسته‌هايمان قرار داده است لذت ببريم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم به گذشته خود برگرديم و هرگونه تغييري كه لازم است در گذشته خود ايجاد كنيم. مي‌توانيم خاطراتي كه ما را ناراحت كرده‌اند را پاك كينم يا اينكه خاطره‌اي را كه دوست داريم و دوست داشتيم برايمان اتفاق بيفتد را در ناخودآگاه خود قرار دهيم و از اين خاطره لذت ببريم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته يا خود هيپنوتيزم پيشرفته مي‌توانيم شريك زندگي خود را تمام و كمال داشته باشيم و از زندگي مشتركمان لذت بيشتري ببريم.
الفاي ذهني پيشرفته مي‌تواند تجربه قوي و نيرومندي را از اعتماد بنفس در اختيار ما قرار دهد. تمرين اعتماد به نفس آن توانايي‌هاي ما را در جهت استفاده بهتر از زندگي، كسب و كار و در هر زمينه‌اي را افزايش مي‌دهد.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم با جهان ارتباط مستقيم برقرار كنيم. مي‌توانيم درك جديدي را از جهان و پديده‌هاي آن داشته بايم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم تنبلي را از بين ببريم و كارهاي عقب افتاده خود را جبران كرد تصميمات قطعي بگيريم و تصميمات خود را عملي كنيم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم برروي زيبايي خود كار كنيم. پوست شفاف و زيبا داشته باشيم و از زيبايي خود لذت ببريم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توان احساسات خود را كنترل كرد. درد را در بدن كنترل كرد و بي‌دردي يا بي‌حسي ايجاد كرد.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته و بكار گيري توان انرژي‌يمان مي‌توان پول بيشتري در آوريم و ثروت را به سمت خود بكشيم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم از حافظه بهتر برخوردار باشيم و هر چيزي كه مي‌خوانيم در ذهنمان ذخيره كنيم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم بر روي وزن كنترل پيدا كنيم. وزن ايده‌ال را بيابم از غذاهايي كه برايمان مشكل زا هستندفاصله بگيريم و غذاهايي كه لازم هستند را با لذت بخوريم.
با استفاده از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم موفقيت را تجريه كنيم. ذهنمان را براي موفق شدن برنامه‌ريزي كنيم. مانع‌هايي كه در ذهن جلو موفقيت را مي‌گيرند از بين ببريم و تغيير دهيم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم ابراز وجود كنيم. از توانايي‌هاي خود به نحو احسن استفاده كنيم. توانايي‌ها و قدرت‌هاي دروني را عرضه كنيم و از آنها لذت ببريم.
از طريق آلفاي ذهني پيشرفته مي‌توانيم سيگار كشيدن را كنترل كنيم و اين عادت كه ممكن است براي سلامتي ما مضر باشد را از بين ببريم.
از طریق الفای ذهنی پیشرفته می توانیم به شریک زندگی خود عشق بیشتری بورزیم و مانع های درونی که موجب می شود نتوانیم به راحتی احساسات خود را بیان کنیم را از بین ببریم.
به طور کلی از طریق الفای ذهنی پیشرفته یا خود هیپنوتیزم پیشرفته می توانیم همانگونه که دوست داریم و لذت می بریم زندگی کنیم . این حق ما است که از توانایی های خود استفاده کنیم. ای حق ما است که ثروت و
لذت را در کنار هم داشته باشیم. این حق ما است که بتوانیم از قدرت هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده است بهره ببریم. این حق ما است که زندگی کنیم.
این مجموعه به دنبال تجربیاتی که بر روی گروهی در مورد هیپنوتیزم اجرا شده است تهیه شده است و در ان سعی شده مشکلاتی که در این روش ها وجود دارد را از بین ببرد .
در این مجموعه ما می توانیم خودمان در برنامه ریزی ذهن سهیم باشیم و اینبا ر خودمان مغز را برنامه ریزی کنیم.
این یک مجموعه منحصربفرد است و شبیه هیچکدام از تکنیک های قبلی که در این زمینه دیده یا گذرانده اید نمی باشد.
تجربه موفق قبلی که در این مورد اماده شده است مجموعه تجسم خلاق می باشد. که در این مجموعه جدید سعی شده است افراد بتوانند با چشم باز وارد حالت الفا شود .
شما می توانید با چشم بسته یا با چشم باز تکنیک ها را انجام دهید و از انها لذت ببرید. فایل های صوتی برای انجام تکنیک ها با چشم باز است و فایل های تصویری قابل اجرا بر روی دی وی دی یا کامپیوتر برای وارد شدن در حالت خلسه با چشم باز تهیه شده است.
شما با استفاده از این تمجموعه یا استاد هیپنوتیزم به خانه می برید و هر زمانی که خواستید از برنامه  های آن استفاده می کنید
دوره آلفای ذهنی پیشرفته به زودی در بیش از 35 سی دی قابل ارائه به علاقمندان  مباحث متافیزیک؛ خود شناسی یا تمام کسانی که به موفقیت خودشان توجه می کنند و ارزش قائل هستند می باشد دوره الفای  ذهنی پیشرفته قابلیت اجرای هیپنوتیزم با چشم بسته یا باز را دارد
آخرين ويرايش توسط aram on پنج شنبه دي ماه 1, 1390 10:22, ويرايش شده در 2.
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود


برای نویسنده این مطلب aram تشکر کننده ها: 5
At21x (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), kiyumjandiiii (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), man90 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), ramia (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 41.67%
 
aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

پستتوسط man90 » سه شنبه آبان ماه 3, 1390 12:59

سلام استاد عزیز
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چجوری باید مجموعه را تهیه کنیم.
با تشکر.

برای نویسنده این مطلب man90 تشکر کننده ها:
pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%
 
man90
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد ماه 3, 1390 00:00
تشکر کرده: 7 بار
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 0

پستتوسط At21x » يکشنبه آبان ماه 29, 1390 20:40

با سلام خدمت استاد عزیز
من هم میخواستم بدونم که آیا این مجموعه آماده شده؟ و اگه آماده است چجوری باید  تهیه کنیم.
با تشکر.

برای نویسنده این مطلب At21x تشکر کننده ها:
pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%
 
At21x
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 14, 1390 01:00
تشکر کرده: 11 بار
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 0

الفای ذهنی پیشرفته ،‌خود هیپنوت

پستتوسط aram » دوشنبه آذر ماه 7, 1390 12:50

الفای ذهنی پیشرفته ،‌خود هیپنوتیزم پیشرفته
همانطور که قبلا قول داده بودیم دوره الفای ذهنی پیشرفته ،‌خود هیپنوتیزم پیشرفته آماده شده است و شما می توانید با مراجعه به مرکز تجسم خلاق یا سفارش از طریق سایت یا تلفنی محصول را تهیه کنید
دوره الفای ذهنی پیشرفته ،‌خود هیپنوتیزم پیشرفته یک دوره منحصر بفرد است تاکنون مشابهی نداشته . کپی از هیچ کاری نیست
با فرهنکگ و مشکلات ما همهنگی دارد. با توجه به نیازهای و علاقمندیها جامعه و فرهنگ ما آماده شده است.
با آماده کردن این مجموعه نهایت دوست داشتن ما را نسبت به خودتان خواهید دانست.
این دوره می تواند تحول عمیق در درون و بیرون ایجاد کند
تلفن : 88302523
http://www.arambook.ir/index.php?id=25
موفق باشید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود


برای نویسنده این مطلب aram تشکر کننده ها: 2
At21x (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 16.67%
 
aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

خود هیپنوتیزم

پستتوسط sani41 » يکشنبه آذر ماه 13, 1390 13:06

سلام دکتر آرام
من قبلا از سی دی های تجسم خلاق استفاده کرده ام
این سی دی های مثل معجزه عمل می کند . من کار های روانشناسی زیادی قبلا انجام داده بودم و خیلی از جاها هم رفته بودم ولی نتیجه ای دریافت نکردم.
سی دی های تجسم خلاق به نظر من هر جلسه اشت 120 هزار تومان می ارزد نه اینکه همه ان 120 هزار تومان باشد
الان که متوجه شدم برای خود هیپنوتیزبم سی دی اماده کرده اید خیلی خوشحال هستم.
من خیلی به خود هیپنوتیزم علاقمند هستم مطالب شما را در مورد سی دی های جدید که نوشته اید خیلی برایم جالب بود مطمئن هستم هر چه بنویسید همان ها اتفاق می افتد همانطوری که در مورد تجسم خلاق نوشته بودید.
به نظر من با هیپنوتیزم خیلی از کار ها را می شود انجام داده هر تلقینی که بخواهیم می توانیم در ذهنمان انجام دهیم.
من آن را تهیه می کنم
از شما هم ممنون هستم که چنین برنامه ای را برای ما که نمی توانیم در دوره های شما شرکت کنیم تهیه کرده اید

برای نویسنده این مطلب sani41 تشکر کننده ها: 2
azizih1 (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52), pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 16.67%
 
sani41
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 3
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 12, 1390 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 0

خودهیپنوتیزمی فوری

پستتوسط aram » پنج شنبه دي ماه 1, 1390 10:21

در دوره خود هیپنوتیزمی فوری ابتدا با تکنیک های هیپنوتیزمی فرد در حالت هیپنوتیزم قرار می گیرد. سپس با استفاده از تکنیک هیپنوتیزم مکرر می تواند سرعت هیپنوتیزم شده را در خود افزایش دهد به طوری که بتواند در زمان کوتاهی در خلسه هیپنوتیزمی وارد شود. لیست تکنیک های ارایه شده در کنجینه هیپنوتیزمی فوری را در اینجا آورده ایم.
اعتمادبنفس –تجربه نخست
اعتماد بنفس-از بین بردن ترس
از بین بردن نفرت
کاهش وزن
شریک زندگی
فروش بیشتر
آرامش عمیق
پول بیشتر در آورید
ازبین بردن تنبلی
بازگشت به گذشته
تمرکز ذهن و یادگیری
بیحسی و بی دردی
تجربه عشق
ثروت بیشتری جذب کنید
ترک عادت
پوست زیبا
سیگار کشیدن
تسلط بر کار
حل کردن مشکلات
خاطرات کودکی
ابراز وجود کردن
کایت  سواری
موفقیت
مکاشفه درک مستقیم
نقشه کنج
شب جادویی
پرنده آبی
برکه گل آفتابگردان
تلقین اختصاصی
با استفاده از تکنیک تلقین اختصاصی فرد در حالت خلسه هیپنوتیزمی قرار می گیرد و می تواند هر تلقینی را بر روی خود انجام دهد.
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود


برای نویسنده این مطلب aram تشکر کننده ها:
pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%
 
aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

پستتوسط arisman » جمعه دي ماه 2, 1390 05:17

با سلام دو تا سوال خدمت شما آقای دکتر داشتم یکی این که قیمت این سدی ها چندند؟
دومیش این که آیا واقعا تاثیر گذار هست یا نه ؟
ممنون!!!

برای نویسنده این مطلب arisman تشکر کننده ها:
pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%
 
arisman
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: سه شنبه آذر ماه 28, 1390 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 0

]ود هیپنوتیزمی فوری

پستتوسط aram » يکشنبه دي ماه 4, 1390 09:18

تاثیر گذاری سی دی ها خیلی زیاد است. مجموعه خود هیپنوتیزم فوری پیشرفته یا آلفای ذهنی پیشرفت هیچ گونه مشابه داخلی یا خارجی ندارید.
اگر شما تکنیک های تجسم خلاق را کار کرده باشید اثر سی دی های خود هیپنوتیزمی بیشتر از انها است.
قیمت انها 100000 تومان است می توانید در لینک زیر ان را ببینید
http://www.arambook.ir/index.php?id=29
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

پستتوسط MELIKA330 » پنج شنبه دي ماه 8, 1390 10:30

سلام استا د گرامی بنظر شما برای شروع کار آموزه های تجسم خلاق را شروع کنم یا هیپنوتیزم پیشرفته را ممنون از وقتی که می گذارید

برای نویسنده این مطلب MELIKA330 تشکر کننده ها:
pir (يکشنبه دي ماه 11, 1390 06:52)
رتبه: 8.33%
 
MELIKA330
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 2
تاريخ عضويت: يکشنبه فروردين ماه 20, 1390 00:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » يکشنبه دي ماه 11, 1390 13:09

درود بر همه
دوره تجسم خلاق یکی از بهترین دوره های ما می باشد
دوره هیپنوتیزم فوری هم یکی از روش های خیلی خوب است.
هر دو انها می توانند بر روی ما تاثیرات قابل توجه ای را ایجاد کنند
کما بیش با نظرات کسانی که دوره تجسم خلاق را گذرانده اند  آشنا هستید
دوره هیپنوتیزم فوری دارای مباحث متفاوت می باشد
هر دو انها موثر هستند
شما می توانید با توجه به موضوعات هر کدام انتخاب کنید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط rp89_2010 » دوشنبه دي ماه 12, 1390 11:23

استاد من قبلا از نوارهاي خود هيپنوتيزم شما استفاده كردم ولي نتيجه نگرفتم و به اين نتيجه رسيدم كه من استعدادي ندارم آيا ممكن است با اين مجموعه به نتيجه برسم؟
rp89_2010
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: چهارشنبه تير ماه 14, 1390 00:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » دوشنبه دي ماه 12, 1390 20:25

درود بر شما
هیپنوتیزم بستگی به استعداد افراد دارد و درصدی از افراد وارد خلسه هیپنوتیزمی می شوند  البته هیپنوتیزم سنتی . نوار های قبلی که در زمینه هیپنوتیزم داشتیم نیز بر اساس هیپنوتیزم سنتی بود که بسیاری از افراد از انها نتیجه گرفتند و درصی هم نتیجه نمی گیرند که حدود 10 درصد است.
در دوره هیپنوتیزم فوری با چشم باز یا بسته از روش خاصی استفاده می شود که استعداد نقش زیادی در ان ندارد. نیاز ینیست حتما چشم ها بسته شود. از تکنیک های اریکسون جهت تلقین کردن استفاده شده است . به همین دلیل نتیجه خوبی را برای افراد دارد .
امیدوار که این دوره بتواند برای شما هم قابل استفاده باشد و ارزو های خود از بتوانید راحت تر دنبال کنید
موفق باشید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط MELIKA330 » سه شنبه دي ماه 13, 1390 12:40

سلام استاد گرامی
استاد عزیز چند مدتی است که با توجه به علاقه ای که به علو م موفقیت دارم روی مدتهای آلفا کار می کنم ولی یک مسئله وجود دارد و آن این است که در زمان آلفا و تمرکز من به خواب می روم و می شود گفت کارم نیمه کاره می شود بفرمائید چگونه می شود خوابیدن در این مراحل را کنترل کرد و در واقع در این زمانها به خواب نرفت
با تشکر از شما
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
MELIKA330
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 2
تاريخ عضويت: يکشنبه فروردين ماه 20, 1390 00:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » چهارشنبه دي ماه 14, 1390 13:26

درود بر همه
یکی از خصوصیات آلفا این است که افراد به خواب می روند
در دروه آلفای پیشرفته یا خود هیپنوتیزمی پیشرفته به همین دلیل تکنیک هایی ارائه شده است که اگر به خواب می روید می تواتوانید با چشم باز انجام دهید
موفق باشید
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aa_nn555 » چهارشنبه دي ماه 21, 1390 09:01

با سلام می خواستم بدانم آیا این مجموعه سی دی هست یا کتاب اگر سی دی است به چه تعداد می باشد و اگر کسی در خارج از ایران باشد چگونه می تواند این مجموعه را دریافت کند با تشکر
aa_nn555
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 7
تاريخ عضويت: دوشنبه دي ماه 26, 1389 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط roozbeh2570 » جمعه دي ماه 23, 1390 06:31

درود
استاد چندتا سوال برام پیش اومده که خواستم با شما درمیان بزارم
1_ ایا این مجموعه مربوط میشه به همون کتاب خود هیپنوتیزم فوری؟
2_ ایا برای استفاده از این مجموعه باید از ترتیب و برنامه ی خواصی پیروی کرد یا هر کدام  از سی دی هارو
که بخوایم میشه استفاده کرد؟
3_ اگر احتیاج به ترتیب در استفاده از سی دی یا دی وی دی ها ندارد امکان تهیه این مجموعه به
صورت مجزا (مثلا تهیه  تلقین اختصاصی)وجود دارد؟
راستی استاد ارام تو بخش فروشگاه کتاب خود هیپنوتیزم فوری رو ندیدم ، هنوز مجوز انتشار رو
به این کتاب ندان؟
4_ این سوالم تقریبا کلیه ، من کلا به خود هبپنوتیزم علاقه دارم مخصوصا ایجاد بی حسی در
قسمتی از بدن یا شرطی شدن برای خود تلقینی. حالا سوالم اینه که برا این کر از کدوم مجموعه
استفاده کنم بهتره؟

با سپاس فراوان
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
                                روزبه2570
roozbeh2570
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 14
تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 3, 1390 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » جمعه دي ماه 23, 1390 17:27

aa_nn555 نوشته است:با سلام می خواستم بدانم آیا این مجموعه سی دی هست یا کتاب اگر سی دی است به چه تعداد می باشد و اگر کسی در خارج از ایران باشد چگونه می تواند این مجموعه را دریافت کند با تشکر

درود بر شما دوست عزيز
مجموعه خود هيپنوتيزمي فوري پيشرفته يك پگ كاملي از انواع تكنيك هاي هيپنوتيزمي است كه به صورت تكنيك درامده به صورت فايل هاي صوتي و تصويري هستند و با نگاه كردن به انها و يا گوش دادن به انها به حالت خلسه فرو مي رويد.
تعداد انها 35 سي است كه هركدام از انها يك تكنيك اختصاصي در انها گنجانده شده است. اگر براي خارج از ايران مي خواهيد تهيه كنيد بايد يكي از دوستانشان در ايران ان را تهيه و رايشان بفرستند جون ارسال ان از طريق موسسه مشكلاتي را به همراه خواهد داشت
ممنون از توجه شما
موفق باشيد
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » جمعه دي ماه 23, 1390 17:33

roozbeh2570 نوشته است:درود
استاد چندتا سوال برام پیش اومده که خواستم با شما درمیان بزارم
1_ ایا این مجموعه مربوط میشه به همون کتاب خود هیپنوتیزم فوری؟
2_ ایا برای استفاده از این مجموعه باید از ترتیب و برنامه ی خواصی پیروی کرد یا هر کدام  از سی دی هارو
که بخوایم میشه استفاده کرد؟
3_ اگر احتیاج به ترتیب در استفاده از سی دی یا دی وی دی ها ندارد امکان تهیه این مجموعه به
صورت مجزا (مثلا تهیه  تلقین اختصاصی)وجود دارد؟
راستی استاد ارام تو بخش فروشگاه کتاب خود هیپنوتیزم فوری رو ندیدم ، هنوز مجوز انتشار رو
به این کتاب ندان؟
4_ این سوالم تقریبا کلیه ، من کلا به خود هبپنوتیزم علاقه دارم مخصوصا ایجاد بی حسی در
قسمتی از بدن یا شرطی شدن برای خود تلقینی. حالا سوالم اینه که برا این کر از کدوم مجموعه
استفاده کنم بهتره؟
با سپاس فراوان                                  روزبه2570

درود بر شما روزبه عزيز
اين مجموعه از تكنيك هاي كتاب خود هيپنوتيزم فوري هم استفاده شده است . در ان از تكنيم هاي غير مستقيم اريكسون هم استفاده شده است. تكنيك هاي به نام هيپنوتيزم آسان نيز در ان استفاده شده است.
در دوره خود هيپنوتيزمي فوري آموزش داده شده است كه بهتر است همه افراد تمام سي دي هاي را 7 بار انجام دهند چه انها كه فكر مي كنند نياز دارند و چه انهايي كه فكر مي كنند به دردشان نمي خورد اين دوره همانند يك جراحي روي فرد عمل مي كند به همين دليل افرا به تمرين همه تكنيك ها نياز دارند. انجام همه تكنيك ها موجب بالا رفتنم هوش هيجاني افراد مي گردد به همين دليل لازم هستند.
هنوز به كتاب هيپنوتيزم فوري اجازه چاپ نداده اند
يكي از تكنيك هاي يا سي دي هايي كه اماده كرده ايم همين تكنيك بي حسي يا بي دردي مي باشد كه مي توانيد از ان براي ايجاد بي حسي در بدن استفاده كنيد
موفق باشيد
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط roozbeh2570 » شنبه دي ماه 23, 1390 02:41

درود
از پاسخ شما سپاس گزارم استاد
سعی میکنم در اولین فرست مجموعه رو تهییه کنم
با سپاس فراوان                روزبه2570
roozbeh2570
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 14
تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 3, 1390 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط mohammadrms » جمعه دي ماه 29, 1390 00:53

سلام ...استاد آرام...خدا قوت...
خيلي ممنون از اين همه زحمتي كه مي كشيد به خاطر ديگران. وقتي ديدم همچين مجموعه اي طراحي و تهيه شده ، خيلي خوشحال شدم و از خوشحالي تا چند روز به طور كامل نگراني هامو يادم رفت  و انرژي تازه اي گرفتم
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
...

چند سئوال دارم استاد:
من از تمرينات كتاب هيپنوتيزم كاربردي استفاده كردم(+ CD هاش) و سعي كردم شرايط رو تقريبا به طور كامل فراهم كنم و در شرايط مناسب تمرين كنم. با اين حال فقط تونستم به مرحله دوم خلسه برسم و يكي دو بار هم به مرحله سوم(شايد).
1- با استفاده از مجموعه خودهيپنوتيزم فوري پيشرفته ، بعد از دو هفته تمرين ، به چه مرحله اي مي تونم برسم؟ به راحتي ميشه با اين مجموعه به مرحله ششم (خوابگردي) رسيد؟ لطفا در اين مورد توضيح بديد...
-----------------------------------

2- تمرينات خود هيپنوتيزم هم مثل تمرينات تجسم خلاق(آدمك مغزي) از نظر "تعداد دفعات تمرين در روز" محدوديتي دارن؟

3- براي استفاده از تكنيك هاي اين مجموعه ، ميشه همزمان از دو يا چند تكنيك استفاده كرد؟ به عنوان مثال  صبح ها تكنيك آرامش عميق و بعد از ظهر ها تكنيك تسلط بر كار و يا هر تكنيك ديگه اي؟

بازم ممنون از اينكه اينقدر به فكر ديگران هستيد و اين همه زحمت مي كشيد.
انشالله كه هر روز دري از درهاي علوم بي پايان خداوند به روي شما باز بشه و هر روز در مسيري كه قدم بر ميداريد موفق تر و پيروز تر باشيد.
يا حق
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

mohammadrms
کاربر متوسط
 
پست ها : 21
تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 26, 1389 01:00
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » شنبه بهمن ماه 1, 1390 11:06

درود بر شما
دوره هيپنوتيزم كاربردي تنها عمل وارد شدن در هيپنوتيزم را اموزش مي داد كه چون از تكنيك هيپنوتيزم سنتي استفاده شده بود نتايج براي همه عالي نبود.
در دوره هيپنوتيزم فوري يا پيشرفته از تكنيك هاي هيپنوتيزم با چشم باز و هيپنوتيزم اريكسوني استفاده شده است كه نتايج خوبي دارد.
تعداد دفعات تمرين بستگي به نوع استفاده شما دارد . انرژي توليد شده بايد در بدن مصرف شود يا از بدن دفع گردد.
به همين دليل براي ان محدوديت مي گذاريم
محدويتي در مورد تركيب انها ندارد مي توانيد هر طور كه دوست داريد از انها استفاده كنيد
براي استفاده بهتر مي توانيد از جدول تمرين استفاده كنيد كه براي به دست اوردن هر منظوري چند بار بايد انها را انجام داد موفق باشيد
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » شنبه بهمن ماه 8, 1390 18:03

...
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط gold » چهارشنبه بهمن ماه 12, 1390 10:51

سپاسگزارم از شما .
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
gold
کاربر متوسط
 
پست ها : 49
تاريخ عضويت: سه شنبه تير ماه 6, 1390 00:00
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط soltaneeshgh2020 » جمعه بهمن ماه 14, 1390 12:35

با سلام
چند سوال درباره مجموعه خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته:
1-در جدول همراه خود هیپنوتیزم پیشرفته برای هر  حالتی تعدادی تکنیک ارایه شده که از هر کدام انجام مراحل خاصی مد نظر است  چنانچه در حالت خاصی مثل آرامش که هفت بار تکنیک برکه گل آفتاب گردان تاکید شده و در ادامه نیز انجام 4 تکنیک مورد نظر  دیگر -آیا بایستی برای حالت های دیگری از جمله تقویت قدرت تجسم خلاق بار دیگر بطور مثال تکنیک گل آفتاب گردان را هفت مرتبه دیگر انجام بدیم (هر چند اشاره شده برای انجام تکنیک های فوق محدودیتی نیست)یا چنانچه حداقل تکنیکی را  حداقل هفت مرتبه  انجام بدیم در واقع حالت هایی که به آن تکنیک نیاز هست را می تواند ساپورت کند؟
2-تکنیک ها را می توان به جهت تنوع و ایجاد انگیزه با هم انجام داد البته در مقطع خاص خودش (فرضی دوره متوسطه)مثلا امروز تکنیک پرنده آبی و شب جادویی فردا پرنده آبی و برکه گل آفتاب گردان یا نه با یستی یک تکنیک به اتمام برسه بعد تکنیک بعدی شروع بشه؟
3-معیار اثر بخشی آن را از چه زمانی می توانیم در زندگی شاهد با شیم و چگونه؟
1-4-آیا برای حالت یادگیری همانند آلفای ذهنی مقدماتی بایستی ابتدا دروس را در حالت بتا مطالعه کرده سپس به انجام آن تکنیک بپردازیم و خود را شرطی کنیم یا می توان همواره در حالت آلفای ذهنی پیشرفته می توان دروس را بدون حالت بتا مطالعه کرد؟
2-4اگر جواب مثبت هست بایستی تکنیک تلقین اختصاصی را جهت وارد شدن به آلفا در کنار تکنیک تمرکز ذهن نیز انجام دهیم؟
5-سفارش کردین حداقل هفت مرتبه انجام هر یک از تکنیک های فوق ضروری است از کجا باید متوجه بشیم که برای من نوعی هفت مرتبه تکنیک مثلا" تمرکز ذهن کافی است  یا بایستی 12مرتبه انجام بدهم تا اثر بخشی مشهود باشد؟چه معیاری برای تشخیص دفعات وجود دارد؟آیا نشانه خاصی برای اطمینان از انجام تعداد دفعات تکنیک ها ی فوق هست؟
6-منظور از خواب عمیق و سنگین شدن چیست چه جوری می شه هم به خواب عمیق رفت هم  صدای شما را داشت؟ منظور از سنگینی چیست و هدف ایجاد چه حالتی یا حسی در بدن است؟گفته میشه ده برابر خوابتون عمیق میشه چه جوری می تونم اطمینان حاصل کنم منظور حاصل شده؟
7-درباره انتخاب موسیقی هر یک از تکنیک ها آیا معیار خاصی وجود داشته  چون بعضی آلبوم موسیقی های انتخابی را دارم اگه موثر هستند در زمان های رانندگی یا کار به موسیقی بی کلام آنها گوش بدم یا خیر؟
8-کسی که دوره هیپنوتیزم پیشرفته را به خوبی انجام داده  از تهیه چه آثار مجموعه شما می تواند بی نیاز باشد؟
9-از توضیحات راهنمای استفاده مجموعه اینجور استنباط میشه که پس از انجام تمرینات بیشتر بایستی مراقب اطراف خود باشیم هر موسیقی را گوش نکنیم مراقب بیشتری درباره جملات منفی دیگران داشته باشیم و...بخاطر اینکه ذهن ناخود اگاه ما امادگی بیشتری در کاشتن بذر هر گونه افکار در خود ایجاد کرده یا میشه اینطوری گفت که در صورت دریافت انرژی های نامربوط بایستی هر زمان احساس شد اثر تکنیک ها کم رنگ تر شده مراجعه مجدد به مجموعه   داشته باشیم -آیا همین گونه هست یا نه پس از انجام تکنیک های فوق از آسیب های فکری مصون هستیم ؟
10-چنانچه با بعضی از تکنیکها ارتباط بهتری برقرار بشه و بعضی تکنیکها نه  نشانه وپیام خاصی را می رساند؟چنانچه تکنیکی خسته کننده باشه محدودیتی برای انجام آن نیست؟
11-بهترین حالت برای تعداد دفعات روزانه هر یک از تکنیکها کدام است؟چنانچه انجام چند تکنیک با هم درست باشد مجموعا"چند مرتبه در روز پیشنهاد میشه؟چه فاصله ای زمانی بین انجام دو تکنیک در روز مناسب است؟
12-از زمان پایان تمرین تا چند لحظه بعد در حالت آلفا قرار داریم؟
13-آیا میشه در باره ذهن آگاهی و انجام تکنیکهای خاص آن مطلبی بنویسید چگونه می توان آن را به مجموعه هیپنوتیزم پیشرفته تعمیم داد؟

با تشکر از مجموعه خوبتون که واقعا برای تهیه آن زحمت زیادی کشیدین .....
soltaneeshgh2020
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 2
تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن ماه 12, 1390 12:28
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » شنبه بهمن ماه 15, 1390 12:57

درود بر شما
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت  / ورود

از اينكه سوال هاي زيادي پرسيدي خيلي خوشحال هستم چون نشان مي دهد هم علاقمند هستيد و هم پشتكار بالا يي داريد و مطمئنا به هدف خود خواهيد رسد.
سوال 1 - براي اثر گذاري بيشتر نياز است كه چند تكنيك را انجام دهيد كه اين تكنيك ها در حالت هاي مختلف ممكن است مشترك باشد . در صورتي كه تكنيك در چند حالت مشتر است نشان دهند اهميت اين تكنيك براي موارد ذكر شده است. البته در اين حالت نيازي نيست كه به همان تعداد كه در ليست آمده است تمرين انجام شود ولي بهتر است از حداقل ذكر شده بيشتر باشد.
سوال 2 - دوره مقدماتي را لازم است ابتدا انجام دهيد تا حالت خلسه هيپنوتيزمي ايجاد شود  دوره متوسطه براي ايجاد خلسه عميق تر است كه ما در ان تكنيك خاصي هم پياده كرده ايم كه به همين دليل هر چقدر بيشتر ان را انجام دهيد آرامش و تعادل در افراد بيشتر مي شود . دوره تخصصي را مي توانيد به هر ميزان كه دوست داريد انجام دهيد تركيب تكنيك ها مشكلي ندارد . مي توانيد يك نكنيك را تمام كنيد بعد به سراغ بعدي بروي يا اينكه از هر كدام كه دوست داريد انجام دهيد . در كل مهم است كه شما از انجام تكين ها لذت ببريد
سوال 3 - بستگي به خواسته ما اثرات ان ممكن است در يك روز يا يك هفته مشخص شود . هر چقدر خواسته عميق تر باشد به زمان بيشتر نياز داريد . برخي از تكنيك ها همان موقع كه انجام مي دهيد اثرش را مي بينيد.
سوال- 1  4 - براي ياد گيري بهترين حالت ان است كه ابتدا در حالت بتا درس را بخوانيد سپس در حالت آلفاي ذهني ان را مرور كنيد
سوال 2  4  - براي هر حالتي كه در سي دي ها نيست مي توانيد با تكنيك تلقين اختصاصي در حالت هيپنوتيزم قرار بگيريد سپس هر تلقيني كه دوست داريد را انجام دهيد.
سوال 5  -  جهت اثر بخشي بيشتر هر تمرين بايد حداقل 7 بار هر كدام را انجام دهيد. دوره خود هيپنوتيزمي فوري يك اثر بخشي كلي دارد كه بهتر است هر كدام را 7 بار انجام دهيد. هر تكنيك اثراتي دارد هر زمان كه اثرات ان مشاهده شد  نيازي به انجام آن نداريد. البته هر چقدر بيشتر آن بدهيد بهتر است.
سوال 6  هر بار كه تمرين را انجام مي دهيد تلقين پذير تر مي شويد براي اين منظور ما از اصطلاح خواب عميق و سنگين استفاده مي كنيم. بدن شما همانطور كه در خواب است صداي هيپنوتيزور را نيز مي شنود
سوال 7   سعي شده است موسيق ها با دقت و مربوط به تكنيك و متن آن باشد . مي توانيد جداگانه از آن استفاده كنيد . البته يادتان باشيد كه اگر به موسيقي شرطي شده است ممكن است به خواب برويد كه در رانندگي ممكن است خطرناك باشد.
سوال 8   دوره خود هيپنوتيزم فوري كمي شبيه به دوره تجسم خلاق است . به همين دليل انجام حتي هم زمان اين دو تكنيك مي تواند اثرات خوبي داشته باشد.
سوال 9   اينكه ما مراقب اطراف باشيم براي تمام مواقع است . شما پس از انجام دوره خود هيپنوتيزمي فوري كمتر تحت تاثير اثرات منفي محيط قرار مي گيريد
سوال 10  بهتر است ابتدا بيشتر تكنيك هايي را انجام دهيد كه از انها لذت مي بريد وبعد سراغ تكنيك هاي برويد كه كمتر ارتباط برقرار مي كنيد . زياد سخت نگيريد.
سوال 11  تعداد انجام دادن انها محدوديتي ندارد ولي طوري نباشد كه به جاي انجام كار هاي ضروري زندگي به هيپنوتيزم پناه ببريد.
سوال 12  از زماني كه از حالت خلسه بيرون مي اييد ممكن است تا مدتي (‌بستكي به نوع فعاليتي بعدي دارد بين 20 دقيقه تا يك ساعت ) همچنان تلقين پذيريتان بيشتر باشد يا امواج الفا بيشتر خودش را نشان دهد.
سوال 13 اگر منظورتان از ذهن اگاهي مراقبه است بهتر است مشكلات ذهني را با خود هيپنوتيزم فوري از بين ببريد تا مشغوليات ذهنيتان پاك شود. اينطور بهتر در حال زندگي مي كنيد و از زندگيتان بهره بيشتري مي بريد.
موفق باشيد
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط soltaneeshgh2020 » شنبه بهمن ماه 15, 1390 14:10


با تشکر فروان از جواب هایتان
به موقع و سریع
آخرين ويرايش توسط soltaneeshgh2020 on چهارشنبه بهمن ماه 19, 1390 17:14, ويرايش شده در 2.
soltaneeshgh2020
کاربر جدید
کاربر جدید
 
پست ها : 2
تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن ماه 12, 1390 12:28
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط nabeghe » يکشنبه بهمن ماه 15, 1390 00:30

با سلام. بنده چند تا سوال دارم
1- آیا پس از اتمام مدت این دوره، یعنی گوش دادن به همه ی سی دی ها، باز هم نیازی هست که به آن ها گوش داد؟
2- مثلا کسی که از چند روز از هفته را ساعت شش صبح می زنه از خونه بیرون، ساعت نه شب بر می گرده، و خیلی خسته است می تونه اون موقع این تمریناتو انجام بده، یا به محض شروع کردن تمرین کلا به خواب میره؟


بنده احساس می کنم که ذهنم به گونه ای است که در برابر هیپنوتیزم بسیار مقابله می کند. کلا فکر پر تلاطمی دارم از این جهت می گم که به طور مثال اگه ده دیقه بخوابم نیم ساعت خواب اتفاقاتی که در طول روز افتاده را می بینم. در مسائل روانشاسی خیلی تلاش کرده ام ولی معمولا بی اثر بوده. به طور مثال فرکانس های تقویت امواج مغز که می گفتند خیلی موثره روی بنده هیچ اثری نداشت.

الآن هم نمی دونم واقعا این مجموعه می تونه با مقاومت ذهن آشفته ی من مقابله کنه یا نه. واقعا از این ذهن آشفته خسته شدم.
nabeghe
کاربر پیشرفته
 
پست ها : 65
تاريخ عضويت: پنج شنبه دي ماه 16, 1388 01:00
محل سکونت: اصفهان
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 59 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » يکشنبه بهمن ماه 16, 1390 09:13

nabeghe نوشته است:با سلام. بنده چند تا سوال دارم
1- آیا پس از اتمام مدت این دوره، یعنی گوش دادن به همه ی سی دی ها، باز هم نیازی هست که به آن ها گوش داد؟
2- مثلا کسی که از چند روز از هفته را ساعت شش صبح می زنه از خونه بیرون، ساعت نه شب بر می گرده، و خیلی خسته است می تونه اون موقع این تمریناتو انجام بده، یا به محض شروع کردن تمرین کلا به خواب میره؟


بنده احساس می کنم که ذهنم به گونه ای است که در برابر هیپنوتیزم بسیار مقابله می کند. کلا فکر پر تلاطمی دارم از این جهت می گم که به طور مثال اگه ده دیقه بخوابم نیم ساعت خواب اتفاقاتی که در طول روز افتاده را می بینم. در مسائل روانشاسی خیلی تلاش کرده ام ولی معمولا بی اثر بوده. به طور مثال فرکانس های تقویت امواج مغز که می گفتند خیلی موثره روی بنده هیچ اثری نداشت.

الآن هم نمی دونم واقعا این مجموعه می تونه با مقاومت ذهن آشفته ی من مقابله کنه یا نه. واقعا از این ذهن آشفته خسته شدم.


درود بر شما
پس از اينكه دوره به اتمام رسيد نياز كمي به تمرين داريم مگر اينكه بخواهيم كار جديد يا هدف جديدي را دنبال كنيم كه ان زمان سي دي ها كمك زيادي به ما خواهند كرد
ما مي توانيم پس از يك روز كاري ان را انجام دهيم و دوباره خود را اماده كار كنيم خستگي با اين تمرين سريع از بين مي رود
اگر مشلغه كاري ما زياد باشد ممكن است ذهن خسته باشد و به اين راحتي ها نتواند به آرامش برسد . به همين دليل است كه از افراد خواسته ايم تا برنمامه را كامل انجام دهند تا بتواند مشغله هاي ذهني را بر طرف كنند.
فركانس امواج مغزي تنها يك فركانس است و تنها فرد را در حالت آلفا قرار مي دهد و كاري بيشتر نمي كند . اين دوره از امواج مغزي هم كمك گرفته تا فرد را در آلفا قرار داده سپس از طريق تكنيك و تلقين چيز هايي كه نياز دارد را بر روي مغز اعمال كرده است به همين دليل كارآيي بيشتر دارد.
موفق باشيد
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط nabeghe » دوشنبه بهمن ماه 17, 1390 23:54

میشه توضیح بدین که این دوره چه مدت زمانی طول میکشه؟

و آیا هر روز باید تمرین ها انجام بشه؟ و اگه مثلا کسی نتونه دو روز در هفته این تمرین ها را انجام بده، نتیجه ای خواهد گرفت یا نه؟
nabeghe
کاربر پیشرفته
 
پست ها : 65
تاريخ عضويت: پنج شنبه دي ماه 16, 1388 01:00
محل سکونت: اصفهان
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 59 بار
امتياز: 0

Re: دانلود خود هیپنوتیزم فوری پيشرفته

پستتوسط aram » سه شنبه بهمن ماه 18, 1390 09:18

درود بر دوستان
اگر كسي نتواند آن را روزي دوبار انجام دهد باز هم به نتيجه مي رسد ولي ممكن است زمان بيشتري لازم باشد تمري را انجام دهد.
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
-
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

aram
استاد آرام - مدیر سایت
 
پست ها : 545
تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 24, 1388 00:00
تشکر کرده: 12 بار
تشکر شده: 253 بار
امتياز: 0

بعدي

بازگشت به آموزش فراروانشناسي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان