متولدين 2، 11، 20 و 29 ام فوريه

متولدين 2، 11، 20 و 29 ام فوريه تحت سلطه عدد 2 و سياره ماه هستند. ماه فوريه در قلمروي سياره زحل نيز قرار دارد. بنابراين ماه و زحل تأثير زيادي روي شما مي‌گذارند كه اين باعث آميخته‌اي از خصوصيت‌ها و ويژگي‌ها مي‌شود. (نكته: جزئياتي كه در مورد عدد 2 ذكر مي‌شوند به همان اندازه در مورد سه تاريخ ديگر اين گروه نيز صدق مي‌كنند. به علاوه، خصوصيات فردي متولدين 11، 20 و 29 ام به صورت جداگانه بيان مي‌شوند.)

 

 

تاريخ تولد: 2 فوريه

اگر در 2 ام ماه فوريه به دنيا آمده‌ايد، خصوصيات و ويژگي‌هاي شما به صورت زير مي‌باشند:

(1) از قوه تخيل قدرتمندي بهره مي‌بريد و بسيار آرمان‌گرا هستيد. (2) رويايي هستيد. (3) معمولاً مجري طرح‌هاي ديگران هستيد؛ اين ويژگي به معناي عدم ابتكار شما نيست، بلكه ابتكار شما در خلق روش‌ها و ابزار به تحقق رساندن طرح‌هاي ديگران است. (4) انسان ملاحظه كار و فروتني هستيد و احساسات و خواسته‌هاي ديگران را درك مي‌كنيد. (5) شريك و همكار قابل اعتمادي هستيد. (6) از قوه تميز و ادراك خوبي برخوردار هستيد و اين ويژگي شما در عرصه تجارت و فعاليت‌هاي مربوط به آن نمايان مي‌شود. (7) مي‌توانيد جزئيات طرح و استراتژي خود را جستجو كنيد، بدون اينكه هدف اصلي را فراموش كنيد. (8) براي حفظ پاكيزگي و آراستگي، نهايت تلاش خود را انجام مي‌دهيد. (9) بسيار منضبط هستيد و تنبلي و تن آسايي را تحمل نمي‌كنيد. (10) گهگاه خيال‌پرداز مي‌شويد و به بعد عملي زندگي كمتر توجه مي‌كنيد؛ بسياري از اوقات در روياهاي خود سير مي‌كنيد و از جامعه كناره‌گيري مي‌كنيد. (11) از مصاحبت با اكثر مردم خوشتان نمي‌آيد، زيرا احساس مي‌كنيد خيلي پايين‌تر از دنياي خيالي شما هستند. (12) عاشق طبيعت و مناظر زيبا مثل دريا، گل ها، چشم اندازها و آسمان پهناور هستيد. (13) از اينكه ساعت‌ها به جزر و مد دريا خيره شويد يا چشمانتان را به ستارگان بدوزيد، بسيار لذت مي‌بريد. (14) بسيار ناپايدار و دمدمي مزاج هستيد و هميشه دنبال تغيير در زندگي هستيد. (15) به همين خاطر از سفر كردن به ويژه سفرهاي طولاني خوشتان مي‌آيد، زيرا از اين طريق مي‌توانيد بهتر خيال‌پردازي كنيد. (16) قوه هيپنوتيزمي شما ديگران را جذب مي‌كند. (17) ذاتاً انسان مستقلي هستيد و دخالت ديگران در كارتان را تحمل نمي‌كنيد. (18) اگر اعتماد به نفس بالاي خود را حفظ كنيد و سرسخت باشيد، به رفيع‌ترين قله‌ها خواهيد رسيد. البته اين به شرطي است كه از قوه تخيل خود بهترين استفاده را ببريد. (19) در زندگي خانوادگي خود سختي‌هايي را تجربه مي‌كنيد و نزديكانتان موانعي بر سر راه شما قرار مي‌دهند.

 

تاريخ تولد: 11 فوريه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 2 فوريه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) معمولاً در زندگي و عشق موفق مي‌شويد. (2) به احترام، وجهه و وقار دست پيدا مي‌كنيد. (3) ضريب هوشي شما بالا است. (4) نسبت به دوستانتان صادق هستيد. (5) از اشخاصي كه آنها را دوست داريد، مواظبت مي‌كنيد و سعي مي‌كنيد نيازهاي آنها را برطرف سازيد. (6) انسان متواضعي هستيد و توانايي‌ها و استعدادهاي خود را به معرض نمايش نمي‌گذاريد. (7) ظرافت‌هاي زندگي برايتان جذابيت دارند. (8) داستان‌هاي كارآگاهي، موضوعات عرفاني و فلسفي را دوست داريد. (9) بايد ياد بگيريد استراحت كنيد و ذهن و روحتان را با تفريحات و لذت‌هاي سالم جلا دهيد. (10) به خاطر قدرت تخيل بالايتان، الهام بخش ديگران هستيد.

 

تاريخ تولد: 20 فوريه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 2 فوريه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) اگر در مجاورت آب مثل رودخانه و دريا زندگي كنيد، موفقيت دور از دسترس نخواهد بود. (2) تاريخ تولد شما به گونه‌اي است كه مي‌توان انتظار داشت طرح‌هاي جديدي در ذهن داشته باشيد و به دنبال راه حل‌هايي براي بهبود وضعيت مردم جهان باشيد. (3) استعداد نويسندگي داريد و مي‌توانيد به عنوان يك نويسنده و رمان‌نويس، نام نيكي از خود بر جاي بگذاريد. (4) صميمي و بامحبت هستيد و هر گاه فرياد كمكي بشنويد، از هيچ تلاشي براي ياري رساندن به فرد نيازمند دريغ نخواهيد كرد. (5) دوستان زيادي داريد و از اشخاص ثروتمند سود بدست مي‌آوريد.

 

تاريخ تولد: 29 فوريه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 2 فوريه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) شخصيت دلرباي شما باعث جذب ديگران مي‌شود. (2) اهل همكاري هستيد، ولي سعي مي‌كنيد اين همكاري به صورت فكري باشد و خيلي جنبه صميمت نداشته باشد. (3) از اين توانايي ذاتي برخوردار هستيد كه حال مردم را درك مي‌كنيد و بينش عميق شما باعث مي‌ شود بتوانيد خودتان را با تمامي نقاط جهان وفق دهيد و در آن ساكن شويد. (4) به زندگي خانوادگي خود به اندازه كافي توجه مي‌كنيد و تمامي نيازهاي اعضاي خانواده را تأمين مي‌كنيد. (5) بسيار دمدمي مزاج و بي‌ثبات هستيد و همين مسئله باعث مي‌شود خيلي به اعمالتان اطمينان نداشته باشيد. (6) با اين وجود، باهوش هستيد و عميق فكر مي‌كنيد. ولي اين مسئله ممكن است باعث شود موضوع را به صورت افراطي در نظر بگيريد. (7) زندگي پرحادثه‌اي داريد و البته خوش شانس هم هستيد.

 

ساير عوامل مرتبط با متولدين 2، 11، 20 و 29 فوريه

مسائل مالي

به خاطر اينكه از سخت كار كردن اجتناب مي‌كنيد، بنيه سستي داريد. همچنين توان فيزيكي لازم براي مقابله با فشارهاي زندگي را نداريد. از آنچه گفته شد اينچنين بر مي‌آيد كه وضعيت مالي متوسطي داشته باشيد. با بهره‌گيري از خلاقيت و تخيل خود به ويژه در زمينه‌هاي هنر و ادبيات مي‌توانيد وضعيت مالي خود را بهبود بخشيد.

 

شغل

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزايش يافته است و به سختي مي‌توان بهترين شغلي كه مي‌توانيد در آن موفق باشيد را مشخص كرد. به هر حال در اينجا سعي مي‌شود راهنمايي‌هاي كلي به شما داده مي‌شود تا اينكه توانايي‌هاي ذاتي و تمايلات طبيعي خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلي كه مي‌توانيد در آنها موفق باشيد را بشناسيد.

تخيل قوي شما باعث مي‌شود آهنگ‌نويس و نويسنده (در زمينه داستان‌هاي خيالي و عاشقانه) موفقي شويد. به همين اندازه هنرمند خوبي خواهيد شد و اثرات ماندگاري از خود بر جاي مي‌گذاريد. دانش لغوي و مهارت‌هاي زيادي در زمينه زبان بدست مي‌آوريد كه به شما كمك مي‌كند معلم زبان موفقي شويد. سياره ماه با مايعات مرتبط است و فرصت‌هاي زيادي نصيبتان مي‌شود تا شيميدان و تحليگر موفقي شويد. همچنين در صنايع شيميايي، دندانپزشكي و جراحي موفق مي‌شويد.

 

سلامتي

نكته: بيماري‌هايي كه در اينجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نبايد نگران، عصباني و مضطرب شويد. پيشگيري مناسب و مراقبت به موقع باعث مي‌شود همواره سالم و تندرست باشيد.

بايد مراقب دستگاه گوارش و وضعيت روده‌هاي خود باشيد. مشكل اصلي سلامتي شما، گردش خون ضعيف است. در نتيجه ممكن است به كم خوني و تپش قلب مبتلا شويد. ناراحتي ذاتي شما باعث نگراني‌هاي ذهني و بي‌خوابي مي‌شويد. مستعد ديابت و آسم و مشكلات مجراي تنفسي هستيد. تأثير سياره زحل ممكن است كار اندام‌هايي مثل مثانه، كليه‌ها و گلو را مختل كند. ممكن است فريب افراد كلاه بردار را بخوريد و داروي تقلبي بخريد. همچنين احتمال دارد به بيماري‌هاي گوش، دندان و همچنين روماتيسم مبتلا شويد.

 

همسر

بي‌اختيار به سمت كساني (از جنس مخالف) كه بين اين تاريخ‌ها متولد شده‌اند، جذب مي‌شويد (1) 21 ژانويه و 20 مارس (2) 21 مه و 20 ژوئن و (3) 21 سپتامبر و 20 نوامبر. نسبت به متولدين اين روزها (در هر ماه) نزديكي خاصي داريد: 2، 6، 8، 11، 15، 17، 20، 24، 26 و 29. به همين خاطر به شما توصيه مي‌شود همسر خود را از متولدين تاريخ‌هاي ذكر شده انتخاب كنيد تا اينكه زندگي مشترك همراه با سعادت و شادكامي داشته باشيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك شوهر

(1) بي‌اختيار خانه و خانواده خود را بيش از هر چيز ديگري دوست داريد. (2) از اينكه عيب ديگران را پيدا كنيد خوشتان مي‌آيد و به همين دليل هميشه در زندگي ناخرسند خواهيد بود. (3) با اين وجود، صبور و بردبار هستيد. (4) بسياري از اوقات، سستي وجودتان را فرا مي‌گيرد. (5) براي رسيدن به پول ازدواج مي‌كنيد و مي‌توانيد سرانجام از اين طريق به سود مالي برسيد. (6) بسيار هوسران هستيد و ممكن است به خاطر زياده‌روي در اين زمينه كاملاً از مسير مستقيم زندگي منحرف شويد. (7) ارضاي جنسي اهميت زيادي براي شما دارد و در سرتاسر زندگي به دنبال آن هستيد. (8) بسيار هيجاني و رويايي هستيد. (9) بيشتر به خيالات خود مي‌پردازيد و كمتر واقعيات جهان برايتان مهم هستند؛ به همين خاطر به سختي با امتحانات و غم‌هاي زندگي روبرو مي‌شويد. (10) انتظار داريد اعضاي خانواده به ساز شما برقصند و هيچ گونه بي‌احترامي را تحمل نمي‌كنيد. (11) همانگونه با همسر و اعضاي خانواده خود مؤدبانه رفتار مي‌كنيد كه با غريبه‌ها هستيد. (12) ممكن است ديگران در مورد شما دچار سوء تفاهم شوند و فكر كنند نسبت به مسائل خانوادگي توجه چنداني نداريد. در كار اعضاي خانواده خود دخالت نمي‌كنيد. اين مسئله ممكن است باعث سوء تفاهم شود و ديگران فكر كنند نسبت به آنها بي‌تفاوت هستيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك زن

(1) دلسوز، بامحبت، حساس و فداكار هستيد. (2) از امكاناتي كه شوهرتان براي شما فراهم مي‌كند، رضايت داريد. (3) دمدمي مزاج و ناپايدار هستيد. (4) دوست داريد زندگي تجملي داشته باشيد و محيط اطرافتان آرام باشد. (5) خيلي دوست نداريد زمان خود را در آشپزخانه سپري كنيد. (6) بعضي اوقات سرد و بي‌احساس به نظر مي‌رسيد. (7) ممكن است شوهري انتخاب كنيد كه از خودتان خيلي پيرتر يا خيلي جوان‌تر باشد.

 

گرايش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمايل داريد با متولدين ماه‌هاي فوريه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستي برقرار سازيد. به طور مشابه، با متولدين تاريخ‌هاي 2، 4، 6، 9، 11، 13، 15، 18، 20، 22، 24، 27، 29 و 31 ام هر ماه روابط نزديكي خواهيد داشت. همچنين اشخاصي را ترجيح مي‌دهيد كه با استعداد و داراي قوه تخيل قوي باشند، در فعاليت‌هاي ادبي زياد شركت كنند، به زبان مسلط باشند و سفر كردن را دوست داشته باشند.

 

روزها و تاريخ‌هاي خوش يمن

روزهاي خوش يمن براي شما دوشنبه، سه شنبه، جمعه و شنبه و تاريخ‌هاي خوش يمن 2، 6 و 8 ام هستند. به همين خاطر، بايد اين روزها و تاريخ‌ها را براي انجام فعاليت‌هاي مهم برگزينيد تا اينكه بتوانيد در آنها موفق باشيد.

 

شانس شما در بخت آزمايي

مي توانيد بخت خود در مسابقات بخت آزمايي را با خريد بليط‌هايي كه در آنها جمع ارقام يا رقم آخر 2، 6 يا 8 است، امتحان كنيد.

 

رنگ‌هاي خوش يمن

در هنگام فعاليت‌هايي مانند انتخاب لباس يا نقاشي ساختمان سعي كنيد از رنگ‌هاي سفيد، كرم، آبي و ارغواني استفاده كنيد تا دستيابي به آرامش ذهني و موفقيت در زندگي تضمين شود.

 

جواهرات و سنگ‌هاي خوش يمن

بايد از مرواريد، الماس و توپاز استفاده كنيد تا اينكه به خوشبختي و كاميابي در زندگي دست يابيد.

 

سال‌هاي مهم زندگي شما

سال‌هايي كه مجموع نهايي ارقام آنها (يعني اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به يك عدد تك رقمي برسيم) به 2 ختم شود (براي مثال 2، 11، 20، 29، 38، 47، 56، 65، 74 و غيره) براي شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده كه اين سال‌ها برايتان سودمند و پربار هستند. در طول اين سال‌ها در زمينه امتحانات، كسب اموال جديد، ترقي، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجي، خريد وسيله نقليه جديد و ساير رويدادهاي خوش يمن به موفقيت دست پيدا مي‌كنيد.

 

كيفيت‌هاي مثبت و منفي

كيفيت‌هاي مثبت و منفي شما را مي‌توان به صورت زير خلاصه كرد:

كيفيت‌هاي مثبت

كيفيت‌هاي منفي

تهييج‌پذيري

سردي

رفاقت

حسادت

صداقت

شتابزدگي

تخيل

دمدمي مزاج بودن

بي‌آلايشي

درون‌گرايي

همكاري

كمرويي

 

وسواس