متولدين 6، 15 و 24 ام ژانويه

متولدين 6، 15 و 24 ام ژانويه تحت سلطه عدد 6 و سياره زهره هستند. ماه ژانويه در قلمروي سياره زحل نيز قرار دارد. بنابراين زهره و زحل تأثير زيادي روي شما مي‌گذارند كه اين باعث آميخته‌اي از خصوصيت‌ها و ويژگي‌ها مي‌شود. (نكته: جزئياتي كه در مورد عدد 6 ذكر مي‌شوند به همان اندازه در مورد دو تاريخ ديگر اين گروه نيز صدق مي‌كنند. به علاوه، خصوصيات فردي متولدين 15 و 24 ام به صورت جداگانه بيان مي‌شوند.)

 

 

تاريخ تولد: 6 ژانويه

اگر در 6 ام ماه ژانويه به دنيا آمده‌ايد، خصوصيات و ويژگي‌هاي شما به صورت زير مي‌باشند:

(1) تمامي ويژگي‌هاي مثبتي كه سياره زهره از خود تشعشع مي‌كند را دارا هستيد. اين ويژگي‌ها عبارتند از: عشق، دلسوزي و پرستش. (2) يك هنرمند مادرزادي هستيد و به هنر و زيبايي عشق مي‌ورزيد. (3) از شخصيت خوشايندي برخوردار هستيد و مردم شيفته ديدن شما هستند. (4) همنشيني با شما به انسان اشتياق و انرژي مي‌بخشد. (5) با شيوايي كلامتان ديگران را مجذوب خود مي‌كنيد. (6) ديگران اگر مي‌خواهند احساسات شما را درك كرده و به آن احترام بگذارند، بايد دست از نظرات خود در مورد اخلاقيات و آداب و رسوم اجتماعي بر دارند. (7) سرزنده، صميمي و جذاب هستيد. (8) شيفته موسيقي، رقص و شعر هستيد. (9) دوست داريد زندگي كاملاً راحت و تجملي داشته باشيد. (10) اعتقاد داريد پول زياد باعث خوشبختي انسان مي‌شود و به همين خاطر علاقه زيادي به پول جمع كردن داريد. (11) خرج كردن را به پس انداز كردن ترجيح مي‌دهيد. (12) به لباس‌ها، جواهرات و عطرهاي گرانبها و همچنين تمامي اشياي زيبا علاقمند هستيد. (13) اگرچه هيجاني هستيد، ولي هيجاناتتان را تحت كنترل نگه مي‌داريد. (14) دوست داشتني هستيد و ساير انسان‌ها را مثل برادر و خواهر خود مي‌دانيد. (15) در مسائل عشقي عصبي و شكاك هستيد و تا زماني كه از تمايل طرف مقابل مطمئن نشده‌ايد قدمي بر نمي‌داريد. (16) سخت كوش و روشمند هستيد. (17) در فكر و عمل خود مستقل و مبتكر هستيد و دخالت در كارتان را تحمل نمي‌كنيد. (18) مسئوليت‌هايي كه در قبال خانواده خود داريد را به دوش مي‌گيريد. به بچه‌هايتان شديداً عشق مي‌ورزيد، ولي آنها به ندرت شما را خوشحال مي‌كنند. (19) يك سخن‌ور مادرزادي هستيد و براي بيان ديدگاه‌هاي خود در مورد مسائل مهم، نياز به مخاطب داريد.

 

تاريخ تولد: 15 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 6 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) از هوش بالا و حافظه‌اي قوي برخوردار هستيد. (2) شايسته بر عهده گرفتن پست‌هاي مهم مثل سفير، مشاور يا فرماندار هستيد. (3) بسيار بلند پرواز، لاف‌زن و مغرور هستيد. (4) به سطوح مقدماتي علوم رمزي علاقه داريد. (5) آرام به نظر مي‌رسيد، ولي اعتقادات بسيار راسخي داريد. (6) عادت داريد بي‌جهت نگران شويد و به همين دليل هميشه افسرده هستيد. (7) سرنوشت شما به گونه‌اي رقم خورده است كه براي ديگران فداكاري كنيد. (8) به خانه، خانواده و دوستانتان وابسته هستيد، ولي آنها باعث محدوديت شما نمي‌شوند. (9) در زمينه‌هايي مثل صحبت كردن نزد عموم، سخنراني و نويسندگي به ويژه براي راديو موفق خواهيد بود.

 

تاريخ تولد: 24 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 6 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) از سوي اشخاص والا مقام ياري مي‌شويد و از اين لحاظ شانس خوبي داريد. (2) از جنس مخالف خود نيز كمك دريافت مي‌كنيد. (3) با شخص ثروتمندي ازدواج مي‌كنيد و پس از ازدواج پيشرفت مي‌كنيد. (4) در سوداگري خوش شانس هستيد و از وضعيت مالي خوبي بهره مي‌بريد. (5) بين مسائل شخصي و اجتماعي كاملاً فرق مي‌گذاريد. (6) غرور بالايي داريد به طوري كه بعضي اوقات سعي مي‌كنيد نظراتتان را به ديگران تحميل كنيد. (7) هم از مطالعه و يادگيري و هم از آموزش به ديگران لذت مي‌بريد. (8) زيبايي‌هاي زندگي شما را احاطه مي‌كنند و تلاش زيادي براي رسيدن به آنها صورت مي‌دهيد.

 

ساير عوامل مرتبط با متولدين 6، 15 و 24 ژانويه

مسائل مالي

به سمت پول كشيده نمي‌شويد و جمع كردن ثروت هدف اصلي شما در زندگي نمي‌باشد. تمامي انرژي شما در جهت لذت بردن و ارضاي اميالتان متمركز شده‌اند. به همين دليل درآمد خود را صرف چيزهايي مي‌كنيد كه برايتان جذاب هستند. به هيچ وجه از اينكه پول خود را صرف خريد اشياي هنري مي‌كنيد پشيمان نيستيد، هر چند ممكن است سرانجام هيچ سود مالي برايتان به همراه نداشته باشد. در نتيجه انتظار مي‌رود متولدين اين تاريخ‌ها به ندرت ثروتمند شوند. اما به خوبي مي‌دانيد كه چگونه هم به هنر بپردازيد و هم اينكه از واقعيات زندگي چشمپوشي نكنيد. حداقل امكانات رفاهي زندگي را تهيه خواهيد كرد. ممكن است بعضي اوقات ثروت بادآورده نصيبتان شود.

سياره زحل علاوه بر اينكه باعث مي‌شود نسبت به مسائل مالي خود بي‌تفاوت باشيد، باعث تأخير در زمينه پول در آوردن مي‌شود. بنابراين بايد تلاش زيادي براي امرار معاش خود صورت دهيد. ممكن است خيلي به دوستان و نزديكان خود اطمينان كنيد و به پول زيادي به آنها قرض دهيد. عليرغم اين ويژگي‌هاي عجيب، مسائل را خيلي سخت نمي‌گيريد.

 

شغل

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزايش يافته است و به سختي مي‌توان بهترين شغلي كه مي‌توانيد در آن موفق باشيد را مشخص كرد. به هر حال در اينجا سعي مي‌شود راهنمايي‌هاي كلي به شما داده مي‌شود تا اينكه توانايي‌هاي ذاتي و تمايلات طبيعي خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلي كه مي‌توانيد در آنها موفق باشيد را بشناسيد.

به عنوان دكوراتور منزل، معمار، جواهرشناس، موسيقيدان، مدير هتل يا قناد خواهيد درخشيد. مي‌توانيد دلال سهام، دلال ملك يا مأمور حق كميسيون موفقي شويد. همچنين موفقيت شما در زمينه‌هايي مثل تأليف كتاب‌هاي تاريخي يا فلسفي دور از دسترس نخواهد بود. در معادن سنگ‌هاي گرانبها به ويژه الماس نيز مي‌توانيد مشغول به كار شويد.

 

سلامتي

نكته: بيماري‌هايي كه در اينجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نبايد نگران، عصباني و مضطرب شويد. پيشگيري مناسب و مراقبت به موقع باعث مي‌شود همواره سالم و تندرست باشيد.

رويهمرفته از سلامتي خوبي بهره مي‌بريد. با اينحال، مستعد تب مسري و آنفلوآنزا هستيد. گهگاه ممكن است عصبي و افسرده شويد، ولي اين حالت شما به صورت مزمن نخواهد بود.

 

همسر

بي‌اختيار به سمت كساني (از جنس مخالف) كه بين اين تاريخ‌ها متولد شده‌اند، جذب مي‌شويد (1) 21 آگوست و 20 سپتامبر و (2) 21 دسامبر و 20 ژانويه. نسبت به متولدين اين روزها (در هر ماه) نزديكي خاصي داريد: 2، 4، 6، 9، 11، 13، 15، 18، 20، 22، 24، 27، 29 و 31 ام. به همين خاطر به شما توصيه مي‌شود همسر خود را از متولدين تاريخ‌هاي ذكر شده انتخاب كنيد تا اينكه زندگي مشترك همراه با سعادت و شادكامي داشته باشيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك شوهر

(1) خيلي زود به دنبال همسر مي‌گرديد و معمولاً زود ازدواج مي‌كنيد. (2) انتظار داريد همسرتان آراسته باشد و داراي ويژگي‌هايي مثل جذابيت و لطافت باشد؛ توقع داريد همسرتان خيلي از شما قدرداني كند. (3) معمولاً خانواده بزرگي داريد. (4) به بچه‌ها و خانه خود عشق مي‌ورزيد. (5) در قبال خانواده خود، بسيار مهربان، بخشنده و فداكار هستيد. (6) اگرچه محيطي شاد در خانه ايجاد مي‌كنيد، ولي به سختي مي‌توانيد تمامي احتياجات اعضاي خانواده را برآورده سازيد و اين مسئله ممكن است باعث اوقات تلخي و ناراحتي در زندگي مشترك شود. (7) هنر در نظر شما به معناي همه چيز است و به همين خاطر هميشه ديدگاه غير عملي داريد؛ يعني ارزش‌هاي مادي در يك زندگي موفق را درك نمي‌كنيد. (8) نگرش شما نسبت به زندگي مشترك باعث مي‌شود ديگران فكر كنند هيچ علاقه‌اي به آن نداريد. (9) توقع داريد ديگران فوراً از دستورات شما اطاعت كنند.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك زن

(1) مادري فداكار و همسري دوست داشتني هستيد و از تلاش‌هايي كه شوهرتان انجام مي‌دهد خرسند هستيد. (2) هرگز به طلاق روي نمي‌آوريد؛ ترجيح مي‌دهيد بيشتر از لياقت شوهرتان سختي‌هاي زندگي را تحمل كنيد. (3) با خونسردي و شكيبايي با سختي‌هاي زندگي روبرو مي‌شويد. (4) همدم خوبي هستيد؛ به علاوه انسان شايسته، باهوش، تطبيق‌پذير و بااستعدادي هستيد. (5) خانه شما تبديل به مركز فعاليت‌هاي اجتماعي مي‌شود. (6) قلبي مهربان داريد و خودتان درد و رنج‌ها را تحمل مي‌كنيد و نمي‌گذاريد شرايطي پيش بيايد كه باعث ناراحتي ديگران شود.

 

گرايش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمايل داريد با متولدين ماه‌هاي ژانويه، آوريل، ژوئيه و اكتبر روابط دوستي برقرار سازيد. به طور مشابه، با متولدين تاريخ‌هاي 2، 3، 4، 6، 9، 11، 12، 13، 15، 18، 20، 21، 22، 24، 27، 29، 30 و 31 ام هر ماه روابط نزديكي خواهيد داشت. دوست داريد همنشين اشخاصي شويد كه افكار مبتكرانه‌اي داشته باشند. همچنين از اشخاص زحمت كش و كساني كه ذهن فلسفي دارند، خوشتان مي‌آيد.

 

روزها و تاريخ‌هاي خوش يمن

روزهاي خوش يمن براي شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاريخ‌هاي خوش يمن 2، 3، 6 و 9 ام هستند. به همين خاطر، بايد اين روزها و تاريخ‌ها را براي انجام فعاليت‌هاي مهم برگزينيد تا اينكه بتوانيد در آنها موفق باشيد.

 

شانس شما در بخت آزمايي

مي توانيد بخت خود در مسابقات بخت آزمايي را با خريد بليط‌هايي كه در آنها جمع ارقام يا رقم آخر 2، 3، 6 يا 9 است، امتحان كنيد.

 

رنگ‌هاي خوش يمن

در هنگام فعاليت‌هايي مانند انتخاب لباس يا نقاشي ساختمان سعي كنيد از رنگ‌هاي خاكستري، بنفش و ارغواني استفاده كنيد تا دستيابي به آرامش ذهني و موفقيت در زندگي تضمين شود.

 

جواهرات و سنگ‌هاي خوش يمن

بايد از زمرد، مرواريد، الماس، لعل يا فيروزه استفاده كنيد تا اينكه به خوشبختي و كاميابي در زندگي دست يابيد.

 

سال‌هاي مهم زندگي شما

سال‌هايي كه مجموع نهايي ارقام آنها (يعني اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به يك عدد تك رقمي برسيم) به 6 ختم شود (براي مثال 6، 15، 24، 33، 42، 51، 60، 69، 78 و غيره) براي شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده كه اين سال‌ها برايتان سودمند و پربار هستند. در طول اين سال‌ها در زمينه امتحانات، كسب اموال جديد، ترقي، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجي، خريد وسيله نقليه جديد و ساير رويدادهاي خوش يمن به موفقيت دست پيدا مي‌كنيد.

 

كيفيت‌هاي مثبت و منفي

كيفيت‌هاي مثبت و منفي شما را مي‌توان به صورت زير خلاصه كرد:

كيفيت‌هاي مثبت

كيفيت‌هاي منفي

هماهنگي

عدم دور انديشي

حافظه قوي

بي‌تفاوتي

عشق

دمدمي مزاج بودن

آرامش

ترسويي

اقتدار

كمرويي

سيستماتيك

 

عملي بودن

 

ثابت قدمي

 

صفا