متولدين 7، 16 و 25 ام ژانويه

متولدين 7، 16 و 25 ام ژانويه تحت سلطه عدد 7 و سياره نپتون هستند. ذكر اين نكته خالي از لطف نيست كه تاريخ تولد بعضي از بزرگترين پيامبران و شخصيت‌هاي معنوي به گونه‌اي بوده است كه ويژگي‌هاي شخصيتي آنها تحت تأثير سياره نپتون بودند. ماه ژانويه در قلمروي سياره زحل نيز قرار دارد. بنابراين نپتون و زحل تأثير زيادي روي شما مي‌گذارند كه اين باعث آميخته‌اي از خصوصيت‌ها و ويژگي‌ها مي‌شود. (نكته: جزئياتي كه در مورد عدد 7 ذكر مي‌شوند به همان اندازه در مورد دو تاريخ ديگر اين گروه نيز صدق مي‌كنند. به علاوه، خصوصيات فردي متولدين 16 و 25 ام به صورت جداگانه بيان مي‌شوند.)

 

 

تاريخ تولد: 7 ژانويه

اگر در 7 ام ماه ژانويه به دنيا آمده‌ايد، خصوصيات و ويژگي‌هاي شما به صورت زير مي‌باشند:

(1) فردگرا و مبتكر هستيد. (2) اگرچه ذاتاً انسان مستقلي هستيد، ولي با اين وجود ناآرام نيز هستيد و دوست داريد هميشه در زندگي خود تغيير ايجاد كنيد. (3) دوست داريد از كشورهاي خارجي به ويژه سرزمين‌هاي دور دست ديدن كنيد. (4) اعتقادات مذهبي غير محافظه كارانه‌اي داريد و از آداب و سنن كهنه متنفريد. (5) عدد 7 نماد معنويت است و به هوشياري متعالي دست پيدا خواهيد كرد. (6) همانند پرنده‌اي آزاد هستيد و دوست داريد محدوديت‌هاي سنتي را رها كنيد. (7) رفتارتان براي ديگران مرموز به نظر مي‌رسد و بسياري از اوقات حواس پرت هستيد. (8) طرز فكر منطقي شما باعث مي‌شود به اهداف بزرگ دست يابيد. (9) كله شق هستيد و به نظرات ديگران احترام نمي‌گذاريد. (10) استعداد خوبي براي پول در آوردن داريد. (11) بعضي اوقات بي‌تفاوت و بعضي اوقات عصبي مي‌شويد. (12) آرزو مي‌كنيد يا به بهترين چيز برسيد يا اينكه اصلاً به هيچ چيز نرسيد. (13) انسان حساسي هستيد، ولي با تظاهر به بي‌تفاوتي، احساسات واقعي خود را پنهان مي‌كنيد. (14) از معاشرت با مردم عادي خوشتان نمي‌آيد. (15) ترجيح مي‌دهيد زمان خود را به خواندن كتاب‌هاي مورد علاقه صرف كنيد. (16) زماني كه از شما خواسته مي‌شود نظر خود را بيان كنيد، با اقتدار سخن مي‌گوييد. (17) قبل از تصميم نهايي، فكر عاقبت كار را مي‌كنيد. (18) رك‌گو و پر حرف هستيد و به شدت طرفدار آزادي فكر و عمل هستيد. (19) تحت شرايط عادي، به آداب و رسوم عادي پايبند هستيد، ولي اگر زندگي خيلي يكنواخت شود يا برايتان محدوديت ايجاد كند، روح طغيانگري وجودتان را فرا مي‌گيرد؛ در اينصورت تلاش زيادي مي‌كنيد تا شرايط را تغيير دهيد، بدون اينكه اين مسئله تأثير زيادي روي شما بگذارد. (20) طبيعت شاد، پر انرژي و خوش‌بيني داريد، ولي بايد شتابزدگي خود را كنترل كنيد، زيرا ممكن است باعث ناآرامي شما شود. (21) متكي بنفس هستيد و مي‌توانيد از اين لحاظ الگويي براي ديگران باشيد.

 

تاريخ تولد: 16 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 7 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) دوست داريد زندگي آرام و بدون دغدغه‌اي داشته باشيد. (2) خوش اخلاق و بخشنده هستيد. (3) بسيار حساس و هيجاني هستيد. (4) سريع عصباني مي‌شويد، ولي به زودي آرامش خود را بدست مي‌آوريد. (5) به طور مرتب نسبت به زندگي بي‌رغبت مي‌شويد. (6) بچه‌هاي موفقي نصيبتان مي‌شود و از اين لحاظ خوش شانس هستيد. (7) با اينحال، سايه‌اي از غم در زندگي مشترك شما سايه افكنده است. (8) آرام به نظر مي‌رسيد، ولي ذهنتان هميشه آشفته است و بعضي اوقات كم حوصله مي‌شويد. (9) عصبي بودن خود را فاش نمي‌كنيد؛ به همين دليل ممكن است در تصميم‌گيري كند عمل كنيد. (10) دخالت ديگران در كارتان را تحمل نمي‌كنيد. (11) مؤدب و فروتن هستيد و دوست نداريد قدرت خود را به رخ ديگران بكشيد. (12) بيشتر به ظرافت‌هاي زندگي توجه مي‌كنيد. (13) هم به داستان‌هاي كارآگاهي و هم به كتاب‌هاي عرفاني علاقه داريد. (14) زيرك، هوشيار و باهوش هستيد. (15) بسيار دلربا هستيد و به همين دليل ديگران را جذب خود مي‌كنيد، ولي به سرعت نمي‌توانيد محبت خود را ابراز نماييد. (16) تمركز و كار بيش از حد باعث افسردگي مي‌شود و لازم است ياد بگيريد استراحت كنيد و با تفريحات سالم، ذهن و روح خود را جلا دهيد. (17) دلير هستيد و هيچ زمان در برخورد با حوادث عجيب زندگي ترس به خود راه نمي‌دهيد و نهايت تلاش خود را براي غلبه بر آنها به كار مي‌گيريد.

 

تاريخ تولد: 25 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 7 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) به اصطلاح همه كاره بيكار هستيد. (2) به موضوعات مختلفي علاقه داريد، ولي دانش شما سطحي است و نمي‌توانيد به تمامي جزئيات بپردازيد. (3) صادق، وفادار و خوش طينت هستيد. (4) حافظه خوبي داريد. (5) در سخن‌وري تبحر زيادي داريد و مي‌توانيد ديگران را قانع كنيد. همچنين معلم خوبي هستيد. (6) با اينحال، دمدمي مزاج و ناپايدار هستيد. (7) دوست داريد زياد سفر كنيد. به ويژه به كشورهاي خارجي علاقه زيادي داريد و با آنها بسيار در ارتباط خواهيد بود.

 

ساير عوامل مرتبط با متولدين 7، 16 و 25 ژانويه

مسائل مالي

معمولاً، تغييراتي (در شغل، محل زندگي و غيره) زندگي شما را تحت تأثير قرار مي‌دهد. به همين دليل، به سختي مي‌توانيد ثروت جمع كنيد. با اينحال، به خاطر اينكه تاريخ تولد شما از لحاظ عرفاني حايز اهميت است، اگر شغل مورد نظرتان را پيدا كنيد، مي‌توانيد به پست مهمي برسيد. در اينصورت درآمد زيادي بدست مي‌آوريد و از تمامي امكانات رفاهي برخوردار خواهيد شد.

 

شغل

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزايش يافته است و به سختي مي‌توان بهترين شغلي كه مي‌توانيد در آن موفق باشيد را مشخص كرد. به هر حال در اينجا سعي مي‌شود راهنمايي‌هاي كلي به شما داده مي‌شود تا اينكه توانايي‌هاي ذاتي و تمايلات طبيعي خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلي كه مي‌توانيد در آنها موفق باشيد را بشناسيد.

عاشق سفر دريايي و كشورهاي خارجي هستيد. اين ويژگي از شما تاجر، وارد كننده يا صادر كننده موفقي مي‌سازد. همچنين در زمينه‌هايي مثل محصولات لبني، ماهيگيري، صنايع شيميايي و صنعت صابون موفق مي‌شويد. همچنين مي‌توانيد در پزشكي، جراحي، الكترونيك و مواردي از اين قبيل مهارت زيادي كسب كنيد.

 

سلامتي

نكته: بيماري‌هايي كه در اينجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نبايد نگران، عصباني و مضطرب شويد. پيشگيري مناسب و مراقبت به موقع باعث مي‌شود همواره سالم و تندرست باشيد.

تمامي بيماري‌هايتان ناشي از عصبي بودن شما هستند. ممكن است از نقص در گردش خون، بيماري‌هاي معدوي و تب رنج ببريد. احتمال دارد به خاطر فعاليت و فشار بيش از حد، سلامتي شما تهديد شود. بنابراين هميشه سعي كنيد فواصل منظمي را در ميان ساعات كاري به استراحت فيزيكي و ذهني اختصاص دهيد.

 

همسر

بي‌اختيار به سمت كساني (از جنس مخالف) كه بين اين تاريخ‌ها متولد شده‌اند، جذب مي‌شويد (1) 21 اكتبر و 20 نوامبر (2) 19 فوريه و 20 مارس و (3) 21 ژوئن و 20 ژوئيه. نسبت به متولدين اين روزها (در هر ماه) نزديكي خاصي داريد:3، 5، 8، 12، 14، 17، 21، 23، 26 و 30 ام. به همين خاطر به شما توصيه مي‌شود همسر خود را از متولدين تاريخ‌هاي ذكر شده انتخاب كنيد تا اينكه زندگي مشترك همراه با سعادت و شادكامي داشته باشيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك شوهر

(1) بسيار هيجاني هستيد و به خوبي احساسات همسرتان را درك مي‌كنيد. (2) بسيار باملاحظه هستيد و هرگز سعي نمي‌كنيد نظرات خود را به همسرتان تحميل كنيد. (3) بسيار روشن‌فكر هستيد و به پيك نيك، سفر و سينما علاقه زيادي داريد. (4) انسان ولخرجي هستيد. (5) اندازه خانواده شما متوسط است و تمامي امكانات رفاهي در آن وجود دارد. (6) روشن‌فكر هستيد و بدون هيچ چشمداشتي به ديگران كمك مي‌كنيد. (7) همانگونه با همسر و ساير اعضاي خانواده خود مؤدبانه رفتار مي‌كنيد كه با غريبه‌ها هستيد. (8) حتي باز هم همسرتان فكر مي‌كند نسبت به مسائل خانواده بي‌توجه هستيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك زن

(1) بسيار دمدمي مزاج هستيد و رفتارتان غير قابل پيش‌بيني است. (2) بسيار ناآرام هستيد و خيلي راحت و به خاطر مسائل كوچك مضطرب مي‌شويد. (3) مهارت زيادي براي سرگرم كردن دوستان و آشنايانتان داريد و دوست داريد ميهماني‌هاي زيادي ترتيب دهيد. (4) از شوهرتان توقع داريد تا هميشه از شما مواظبت كند. (5) ديگران از شما به عنوان همسري خوب قدرداني مي‌كنند. (6) اگرچه اساساً خلاف عرف جامعه عمل مي‌كنيد، ولي قلبي مهربان داريد و درد و رنج‌ها را خودتان تحمل مي‌كنيد و نمي‌گذاريد شرايطي پيش بيايد كه باعث ناراحتي ديگران شود.

 

گرايش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمايل داريد با متولدين ماه‌هاي ژانويه، آوريل، ژوئيه و اكتبر روابط دوستي برقرار سازيد. به طور مشابه، با متولدين تاريخ‌هاي 1، 3، 5، 7، 8، 9، 10، 12، 14، 16، 17، 18، 19، 21، 23، 25، 26، 27، 28 و 30 ام هر ماه روابط نزديكي خواهيد داشت.

بيشتر به سمت اشخاصي جذب مي‌شويد كه داراي ويژگي‌هايي مثل فرديت، پويايي، هوش بالا و خوش استعداد بودن باشند.

 

روزها و تاريخ‌هاي خوش يمن

روزهاي خوش يمن براي شما دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاريخ‌هاي خوش يمن 1، 3، 4، 5، 7 و 8 ام هستند. به همين خاطر، بايد اين روزها و تاريخ‌ها را براي انجام فعاليت‌هاي مهم برگزينيد تا اينكه بتوانيد در آنها موفق باشيد.

 

شانس شما در بخت آزمايي

مي توانيد بخت خود در مسابقات بخت آزمايي را با خريد بليط‌هايي كه در آنها جمع ارقام يا رقم آخر 1، 3، 4، 5، 7 يا 8 است، امتحان كنيد.

 

رنگ‌هاي خوش يمن

در هنگام فعاليت‌هايي مانند انتخاب لباس يا نقاشي ساختمان سعي كنيد از رنگ‌هاي سبز، زرد، بنفش، خاكستري و ارغواني استفاده كنيد تا دستيابي به آرامش ذهني و موفقيت در زندگي تضمين شود.

 

جواهرات و سنگ‌هاي خوش يمن

بايد از توپاز، زمرد، حجر القمر يا چشم گربه‌اي استفاده كنيد تا اينكه به خوشبختي و كاميابي در زندگي دست يابيد.

 

سال‌هاي مهم زندگي شما

سال‌هايي كه مجموع نهايي ارقام آنها (يعني اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به يك عدد تك رقمي برسيم) به 7 ختم شود (براي مثال 7، 16، 25، 34، 43، 52، 61 و 70 و غيره) براي شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده كه اين سال‌ها برايتان سودمند و پربار هستند. در طول اين سال‌ها در زمينه امتحانات، كسب اموال جديد، ترقي، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجي، خريد وسيله نقليه جديد و ساير رويدادهاي خوش يمن به موفقيت دست پيدا مي‌كنيد.

 

كيفيت‌هاي مثبت و منفي

كيفيت‌هاي مثبت و منفي شما را مي‌توان به صورت زير خلاصه كرد:

كيفيت‌هاي مثبت

كيفيت‌هاي منفي

استواري

ناپايداري

آرامش

وسواس

گرايشات بازتابي

دلسردي

صفا

عصبي بودن

بردباري

عدم اطمينان

خوشي

ناآرامي