متولدين 9، 18 و 27 ام ژانويه

متولدين 9، 18 و 27 ام ژانويه تحت سلطه عدد 9 و سياره مريخ هستند. ماه ژانويه در قلمروي سياره زحل نيز قرار دارد. بنابراين مريخ و زحل تأثير زيادي روي شما مي‌گذارند كه اين باعث آميخته‌اي از خصوصيت‌ها و ويژگي‌ها مي‌شود. (نكته: جزئياتي كه در مورد عدد 9 ذكر مي‌شوند به همان اندازه در مورد دو تاريخ ديگر اين گروه نيز صدق مي‌كنند. به علاوه، خصوصيات فردي متولدين 18 و 27 ام به صورت جداگانه بيان مي‌شوند.)

 

 

تاريخ تولد: 9 ژانويه

اگر در 9 ام ماه ژانويه به دنيا آمده‌ايد، خصوصيات و ويژگي‌هاي شما به صورت زير مي‌باشند:

(1) عدد 9 به سياره مريخ تعلق دارد. مريخ نمادي از جرأت و نشاط است. (2) يك جنگجوي واقعي هستيد. (3) هميشه پرتكاپو هستيد و تا زماني كه به هدفتان نرسيده‌ايد دست از پاي نمي‌كشيد. (4) مي‌توانيد با تمامي شرايط و اتفاقات ناخوشايند زندگي نبرد كنيد. (5) هرگز شكست را نمي‌پذيريد. (6) اگر سربازان يك سپاه همگي مريخي باشند (تاريخ تولد آنها به گونه‌اي باشد كه تحت سلطه مريخ باشند)، هرگز شكست را نخواهند پذيرفت؛ به عبارت ديگر يا فاتح جنگ خواهند بود يا ترجيح مي‌دهند بميرند. (7) خيلي نزاكت و لطافت نداريد، ولي نيت شما بد نيست. (8) ممكن است ديگران دچار سوء تفاهم شوند و اين رفتارتان را نوعي بي‌ادبي به حساب آورند. (9) دوست داريد از ديگران انتقاد كنيد. البته بايد اين ميل خود را تحت كنترل در آوريد و مراقب حرف زدن خود باشيد. (10) آتشي مزاج هستيد و عواطف لطيف زنانه در شما ديده نمي‌شود. (11) در زندگي هميشه بي‌باك هستيد. (12) شيفته بازي‌هاي پرتحرك و ورزش‌هاي پهلواني هستيد. (13) هوس‌هاي جنسي شما قوي است و به سمت جنس مخالفتان جذب مي‌شويد؛ حاضر هستيد براي ارضاي اميالتان دست به هر كاري بزنيد. (14) نترس هستيد و هرگز از دعوا نمي‌ترسيد. (15) در برابر دوستان خود بسيار فداكار هستيد و نهايت تلاشتان را براي كمك به آنها صورت مي‌دهيد. (16) نسبت به افراد ضعيف، دلسوز و باملاحظه هستيد. (17) عاشق كودكان و حيوانات هستيد. (18) زماني كه به ديگران مهر مي‌ورزيد، لذت مي‌بريد. (19) استعداد زيادي براي حرفه‌هاي شفابخشي داريد. (20) هميشه سعي مي‌كنيد خويشتن‌داري كنيد و از شجاعت اخلاقي و قدرت بخشش بالا بهره مي‌بريد. (21) بسيار كاردان هستيد و تحت هر شرايطي اراده و شجاعت خود را به معرض نمايش مي‌گذاريد. (22) كم حوصله هستيد. (23) بسيار محتاط هستيد و از معاملات پر خطر خوشتان نمي‌ايد. (24) ذهن تحليلي و فلسفي داريد و عميق فكر مي‌كنيد. (25) در فكر و عملتان مستقل هستيد و دوست نداريد ديگران روي شما سلطه داشته باشند. (26) به سمت اشخاص باهوش و زيرك جذب مي‌شويد، ولي هرگز در كارشان دخالت نمي‌كنيد. (27) معمولاً با مشكلات خانوادگي دست به گريبان هستيد و ممكن است بعضي از نزديكانتان ناتوان باشند و مجبور باشيد از آنها مواظبت كنيد.

 

تاريخ تولد: 18 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 9 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) سرسخت و داراي اراده‌اي قوي هستيد. اين ويژگي باعث مي‌شود در زندگي بر تمامي مشكلات غلبه كنيد. (2) به اندازه متولدين 9 ام ژانويه پرجرأت نيستيد، اگرچه نترس و شجاع هستيد. (3) سلامتي خوب شما باعث مي‌شود هوسران باشيد. (4) از پدرتان ارث مي‌بريد. (5) ذهن منضبطي داريد. (6) دوست داريد به ديگران ياري برسانيد. (7) خردمند و عاقل هستيد و خوب قضاوت مي‌كنيد. (8) انسان زحمت كشي هستيد. (9) قوه تخيل بالايي داريد و مي‌توانيد به راحتي و روشني بسياري از حوادث گذشته را به خاطر بياوريد. (10) بايد از تجربه‌اي كه از گذشته بدست آورده‌ايد به خوبي استفاده كنيد. (11) مسائل خانوادگي روي بسياري از تصميمات و اعمالتان تأثير خواهند گذاشت.

 

تاريخ تولد: 27 ژانويه

شما داراي تمامي خصوصيت‌هاي متولدين 9 ژانويه هستيد. به همين خاطر ابتدا به ويژگي‌هاي مربوط به آنها مراجعه كرده و سپس ويژگي‌هاي خودتان را مطالعه كنيد كه به صورت زير مي‌باشند:

(1) رويهمرفته، شخصيت متضادي داريد. (2) با اين وجود، اعتماد به نفس شما بالا است و دوست داريد تسكيني براي درد و رنج‌هاي افراد بدبخت و ناتوان باشيد. (3) مي‌توانيد شخصيت معنوي خود را پرورش دهيد و از اين طريق ديگران را شفا بخشيد. (4) از طرف ديگر، شيفته جنس مخالف هستيد و ممكن است با آنها روابط نامشروعي برقرار كنيد و اين مسئله باعث رسوايي شما شود. (5) بعضي اوقات، در زندگي مشتركتان اوقات تلخي ايجاد مي‌كنيد. (6) بسيار حساس و دمدمي مزاج هستيد و اعمالتان غير قابل پيش‌بيني است. (7) در تصميمات خود مطمئن و پابرجا هستيد. (8) براي استقلال خود ارزش زيادي قايل هستيد و دوست نداريد ديگران روي شما سلطه داشته باشند. ولي با اينحال دوست داريد روي ديگران سلطه داشته باشيد. (9) از كار كردن تحت مديريت ديگران نفرت داريد. (10) كم حرف هستيد و همين مسئله باعث مي‌شود روابط اجتماعي محدودي داشته باشيد. مطمئناً اين ويژگي باعث مي‌شود احساس تنهايي كنيد. (11) نظرات عجيبي در مورد وظايف و آداب و رسوم اجتماعي داريد و به همين دليل به سختي مي‌توانيد با همسايگانتان معاشرت كنيد. (13) به عدالت احترام مي‌گذاريد و آماده هستيد براي تحقق آن از جان مايه بگذاريد.

 

ساير عوامل مرتبط با متولدين 9، 18 و 27 ژانويه

مسائل مالي

در مسائل مالي خوش شانس هستيد و بيشتر از يك شخص معمولي درآمد كسب مي‌كنيد. همچنين در هنگام خرج كردن به ويژه براي معشوق خود دست و دلباز هستيد. از تمامي امكانات رفاهي كه بتوان با پول آنها را خريد بهره‌مند هستيد. با اينحال، ويژگي تأخير اندازي ناشي از سياره زحل ممكن است روي حوادث زندگي شما تأثير بگذارد و دير بدهي‌هاي خود را پرداخت نماييد.

 

شغل

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزايش يافته است و به سختي مي‌توان بهترين شغلي كه مي‌توانيد در آن موفق باشيد را مشخص كرد. به هر حال در اينجا سعي مي‌شود راهنمايي‌هاي كلي به شما داده مي‌شود تا اينكه توانايي‌هاي ذاتي و تمايلات طبيعي خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلي كه مي‌توانيد در آنها موفق باشيد را بشناسيد.

تقريباً در تمامي زمينه‌ها مي‌توانيد مشغول به كار شويد. ولي بايد سعي كنيد در ارتش يا حرفه‌هاي مرتبط با آن شغلي را انتخاب كنيد تا از شجاعت و تكاپوي زياد خود به بهترين نحو استفاده كنيد. در ارتش پست‌هاي مهمي را عهده‌دار خواهيد شد. اگر وارد دنياي سياست شويد، فرد برجسته‌اي مي‌شويد و اگر به تجارت بپردازيد، جرأت و شجاعت بالاي خود را به معرض نمايش خواهيد گذاشت.

همچنين مي‌توانيد پزشك، شيميدان و تاجر (در زمينه آهن و فولاد) خوبي شويد.

 

سلامتي

نكته: بيماري‌هايي كه در اينجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نبايد نگران، عصباني و مضطرب شويد. پيشگيري مناسب و مراقبت به موقع باعث مي‌شود همواره سالم و تندرست باشيد.

مشكل اصلي سلامتي شما به خاطر دماي بالاي بدن است و به همين خاطر مستعد امراضي مثل بواسير، تب، آبله و مواردي از اين قبيل خواهيد بود. همچنين ممكن است به سنگ كليه و سنگ مثانه مبتلا شويد. ساير امراض مثل گلودرد، برونشيت و التهاب حنجره نيز در مورد شما شايع است. به دليل اينكه تحت سلطه سياره زحل قرار داريد، احتمال دارد به نقرس و روماتيسم مبتلا شويد.

 

همسر

بي‌اختيار به سمت كساني (از جنس مخالف) كه بين اين تاريخ‌ها متولد شده‌اند، جذب مي‌شويد (1) 21 آوريل و 20 مه (2) 21 آگوست و 20 سپتامبر و (3) 21 دسامبر و 20 ژانويه. نسبت به متولدين اين روزها (در هر ماه) نزديكي خاصي داريد:3، 6، 9، 12، 15، 18، 21، 24، 27 و 30 ام. به همين خاطر به شما توصيه مي‌شود همسر خود را از متولدين تاريخ‌هاي ذكر شده انتخاب كنيد تا اينكه زندگي مشترك همراه با سعادت و شادكامي داشته باشيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك شوهر

(1) انسان نيرومندي هستيد و گردش خون قدرتمندي داريد: اين عوامل باعث مي‌شوند در زندگي مشترك بسيار هوسران و پر اشتياق باشيد. (2) اگر همسرتان زيبا باشد، خيلي او را دوست خواهيد داشت و توقع داريد در برابر اميال جنسي شما تسليم باشد. (3) شيفته خانواده و بچه‌هايتان هستيد و دوست داريد اختلافي ميان اعضاي خانواده وجود نداشته باشد. (4) عليرغم تندخويي و ويژگي‌هاي عجيب و غريبتان، معمولاً زندگي مشترك سعادتمندي داريد. (5) معمولاً نسبت به همسرتان بدگمان هستيد.

 

خصوصيت‌هاي شما به عنوان يك زن

(1) همسري شگفت‌انگيز براي مردي بلند پرواز خواهيد بود. (2) به شوهرتان در حرفه‌اش كمك مي‌كنيد. (3) در گفتگو با ديگران خردمند و زيرك هستيد و شخصيت اجتماعي شگفت‌انگيزي داريد. (4) ممكن است خودتان نيز شاغل شويد و از اين راه به درآمد خانواده بيفزاييد. (5) اگر با مردي هوسران و داراي ازدواج كنيد، خوشبخت خواهيد شد.

 

گرايش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمايل داريد با متولدين ماه‌هاي ژانويه، آوريل، ژوئيه و اكتبر روابط دوستي برقرار سازيد. به طور مشابه، با متولدين تاريخ‌هاي 1، 2، 4، 6، 7، 10، 11، 13، 15، 16، 19، 20، 22، 24، 25، 28، 29 و 31 ام هر ماه روابط نزديكي خواهيد داشت.

 

روزها و تاريخ‌هاي خوش يمن

روزهاي خوش يمن براي شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاريخ‌هاي خوش يمن 3، 6 و 9 ام هستند. به همين خاطر، بايد اين روزها و تاريخ‌ها را براي انجام فعاليت‌هاي مهم برگزينيد تا اينكه بتوانيد در آنها موفق باشيد.

 

شانس شما در بخت آزمايي

مي توانيد بخت خود در مسابقات بخت آزمايي را با خريد بليط‌هايي كه در آنها جمع ارقام يا رقم آخر 3، 6 يا 9 است، امتحان كنيد.

 

رنگ‌هاي خوش يمن

در هنگام فعاليت‌هايي مانند انتخاب لباس يا نقاشي ساختمان سعي كنيد از رنگ‌هاي سفيد، قرمز، خاكستري و ارغواني استفاده كنيد تا دستيابي به آرامش ذهني و موفقيت در زندگي تضمين شود.

 

جواهرات و سنگ‌هاي خوش يمن

بايد از توپاز، مرواريد و ياقوت به عنوان جواهرات خوش يمن و از حجر الدم و لعل به عنوان سنگ‌هاي خوش يمن خود استفاده كنيد تا اينكه به خوشبختي و كاميابي در زندگي دست يابيد.

 

سال‌هاي مهم زندگي شما

سال‌هايي كه مجموع نهايي ارقام آنها (يعني اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به يك عدد تك رقمي برسيم) به 9 ختم شود (براي مثال 9، 18، 27، 36، 45، 54، 63، 72 و غيره) براي شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده كه اين سال‌ها برايتان سودمند و پربار هستند. در طول اين سال‌ها در زمينه امتحانات، كسب اموال جديد، ترقي، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجي، خريد وسيله نقليه جديد و ساير رويدادهاي خوش يمن به موفقيت دست پيدا مي‌كنيد.

 

كيفيت‌هاي مثبت و منفي

كيفيت‌هاي مثبت و منفي شما را مي‌توان به صورت زير خلاصه كرد:

كيفيت‌هاي مثبت

كيفيت‌هاي منفي

اشتياق زياد براي فعاليت كردن

خرابكاري

شجاعت

غير معقول بودن

جرأت

تندخويي

انرژي

بي‌صبري

قوت قلب

ستيزه‌جويي