تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
دوره حضوری و غیر حضوری تجسم خلاق کاری از استاد آرام 

دوره حضوری و غیر حضوری تجسم خلاق کاری از استاد آرام

وقت بخير

ما مي‌خواهيم شما در جايي كه هستيد احساس آرامش كنيد. ما مي‌خواهيم احساس سرور و شادي كنيد.

·      در  دوره تجسم خلاق ما مي‌خواهيم شما در جايي كه هستيد احساس بي نهايت بودن كنيد.

·        ما مي‌خواهيم تا شما بدانيد كه هر آنچه شما دوست داريد، مي‌تواند مال شما شود.

ما مي‌خواهيم تا شما خود را دوست داشته باشيد و ارزش‌ها و شايستگي‌هاي خود را بهتر درك كنيد.

ما مي‌خواهيم تا شما همان زندگي را كه دوست داريد داشته باشيد.و زمانيكه از شما مي‌پرسيم. كدام يك از احساسات در شما غالب است.شما در جواب بگوئيد. من احساس خوبي دارم، من اعتماد به نفس دارم، من احساس مي‌كنم ذهنم باز است.من احساس اشتياق مي‌‌كنم، من احساس شجاعت مي‌كنم. من بدنم را دوست دارم، من احساس اعتماد به نفس،پايداري، شجاعت و اشتياق مي‌كنم.

در دوره تجسم خلاق ما مي‌خواهيم شما بگوئيد: زندگي من فوق العاده است هميشه موفقيت‌هاي زيادبا آن همراه است. هر آنچه مي‌خواهم تمام و مال بدست مي‌آورم.

ما مي‌خواهيم شما سناريويي را جامه عمل بپوشانيد كه باعث شود احساس خوبي داشته باشيد.

دوره تجسم خلاق شبيه يك جراحي رواني است كه مشكلات و مقاومت‌هاي دروني افراد را با روش و تكنيك‌هاي خاص از بين مي‌برد و موجب می‌شود كه شما احساس فوق العاده‌اي داشته باشيد.

استاد آرام دوره تجسم خلاق را بصورت خاص و منحصر بفرد بر روي CDهاي صوتي و تصويري پياده كرده‌اند. CDهاي تصويري شبيه برگزاري كلاسها مي‌باشد و CDهاي صوتي تمريناتي مي‌باشد كه بايد در منزل انجام گردد.

دوره تجسم خلاق  مي‌تواند زندگي شما را در هر زمينه‌اي متحول كند. شما پس از انجام تمرينات اين دوره مي‌توانيد از نيروي درون خود كمال استفاده را داشته باشيد. شما مي‌توانيد با انجام دروه تجسم خلاق بر روي روان و ذهن خود جراحي كنيد و مشكلات و معايبي كه بصورت خودآگاه و ناخودآگاه در آن قرار گرفته است را پاكسازي كنيد. شما با اين دوره احساس بي نهايت مي كنيد و متوجه مي‌شويد كه زندگي در دستان شماست. يك دوره كاملاً كاربردي است. اين دوره مهارت‌هاي كاربردي زندگي براي همه افراد و سنين مي‌باشد.

دروه غير حضوري تجسم خلاق همانند دوره حضوري از CD 10صوتي و تصويري تشكيل شده است. هر موضوع شمال يك CDتصويري و صوتي مي‌باشد كه هر كدام از آنها بايد در طي يك هفته تمرين انجام شود. بدين طريق شما مي‌توانيد در طي 10 هفته (5/2 ماه) زندگيمان را متحول كنيد. با يك تصميم درست همه مي‌‌توانند موفقيت، شادي،آسايش و لذت را تجربه كنند. اين فرصتي است كه شما بدست آورده‌ايد تا احساس يگانه و منحصر بفرد بودن كنيد.

شما راز را در اختيار داريد. از اين راز استفاده كنيد. شما جزء كساني هستيد كه اين راز براي شما آشكار شده است. راز شادي و ثروت در دستان شماست. از قوانين جهان استفاده كنيد از آنها پيروي كنيد. قوانين هستي بخش جهان در اختيار شماست. راز موفقيت در اختيار شماست. تجربه‌اي متفاوت و خاص براي آرامش، موفقيت و احساس بي نهايت داشتن همراه با سلامتي از توانايي‌هاي كه خداوند در اختيار شما قرار داده است استفاده كنيد.

تجسم خلاق همان راز است.

هیپنوتیزم فوری با چشمان باز

 

تجسم خلاق

در تاریخ : دوشنبه، 26 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(19446 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق