تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
باب پروكتر از راز مي گويد
افراد هوشمند هميشه اين موضوع را مي‌دانسته‌اند. مي‌توانيد به مردم بابل باستان نگاه كنيد. آن‌ها هميشه اين راز را مي‌دانسته‌اند. مردم بابل تنها يكي از اين نمونه‌ها است.
مردم بابل باستان و موفقيت بزرگ آن‌ها توسط محققان ثبت شده است. آن‌ها كساني هستند كه يكي از عجايب هفت‌گانه يعني باغ‌هاي معلق بابل را ساختند. آن‌ها با درك و به‌كارگيري قوانين كائنات، يكي از ثروتمندترين نسل‌هاي تاريخ شدند.
باب پروكتر
نظرتان در مورد اين موضوع که مي‌خواهم بيان کنم، چيست؟ يك درصد از مردم در حدود نود و شش درصد كل پول جهان را در اختيار دارند. آيا فكر مي‌كنيد اين مسئله تصادفي و اتفاقي ‌است ؟ اين عده اندك به هر‌حال چيزي را مي‌دانند. آن‌ها اين ”راز “ را مي‌دانند و اكنون مي‌خواهيم شما را با اين راز آشنا كنيم.
 
افرادي كه ثروت را به زندگي‌هاي خود سرازير كرده‌اند، از ”راز “ استفاده كرده‌اند، چه خودشان به اين مسئله واقف بوده‌اند و چه نبوده‌اند. آن‌ها همواره افكاري در مورد ثروت فراواني در ذهنشان بوده است و اجازه نمي‌دادند افكاري بر‌خلاف اين وارد ذهنشان شود. به غير از ثروت هيچ چيز ديگري در ذهنشان نيست. چه آن‌ها از اين مسئله آگاه باشند يا نباشند، به‌خاطر اين‌كه افكار غالب ذهنشان در مورد ثروت است، پس ثروت به آن‌ها روي مي‌آورد. قانون جذب نيز اين‌گونه عمل مي‌کند.
مثالي مي‌زنم تا نحوه كار ”راز “ و قانون جذب را نشان دهم: شايد افرادي را مي‌شناسيد كه پول زيادي بدست آوردند و پس از مدتي همه آن‌را از دست دادند و دوباره ظرف مدت كوتاهي آن‌را بدست آوردند. چه اتفاقي افتاده بود ؟ چه آن‌ها مي‌دانستند يا نمي‌دانستند، افكار غالبشان اين ثروت را برايشان به ارمغان آورده بود؛ سپس آن‌ها اجازه مي‌دادند افكاري در ارتباط با ترس به‌خاطر از دست دادن اين ثروت به ذهنشان راه يابد. همين مسئله باعث شد افكار ترس به‌خاطر از دست دادن ثروت تبديل به افكار غالبشان شود. به اين ترتيب آن‌ها به جاي اين‌كه در مورد ثروت فكر كنند، در مورد از دست دادن آن فكر كرده‌اند و به همين دليل همه آن‌را از دست داده‌اند. به محض از دست دادن اين ثروت، ترس آن‌ها نيز از بين رفته است چون چيزي براي از دست دادن نداشتند. همين مسئله باعث بازگشت دوباره افكار مرتبط با ثروت به ذهنشان و غالب شدن اين افكار شده است. در نتيجه ثروتشان بازگشته است.
اين قانون به افكارتان بستگي دارد. افكارتان هر‌چه باشند، قانون جذب، کار خود را مي‌کند.
 
چيزهاي مشابه همديگر را جذب مي‌كنند

باب پروكتر از راز مي گويد،باب پروكتر ، راز،استاد آرام

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(4382 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق