تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
باب دايل از راز مي گويد
نويسنده و متخصص در زمينه قانون جذب
ساده بگوييم. قانون جذب مي‌گويد كه چيزهاي مشابه يكديگر را جذب مي‌كنند. ولي ما از يك نقطه نظر و سطح فكري به موضوع نگاه مي‌كنيم.
 
قانون جذب مي‌گويد، چيزهاي مشابه همديگر را جذب مي‌كنند. به اين ترتيب وقتي در مورد چيزي فكر مي‌كنيد، افكار مشابه آن‌را نيز جذب خود مي‌كنيد. مثال‌هاي بيشتري مي‌زنم تا متوجه شويد كه شما هم ممكن است قانون جذب را در زندگي خود تجربه كرده باشيد.
آيا تا به‌حال شده در مورد چيزي فكر كنيد كه از آن خوشتان نمي‌آمده و هر‌چه بيشتر در موردش فكر كرده‌ايد، در ظاهر اوضاع بدتر شده است؟ علت آن است كه در اين شرايط، فكري مداوم و پايدار در ذهنتان نقش مي‌بندد و قانون جذب به سرعت افكار مشابه بيشتري را به ذهنتان مي‌آورد. ظرف چند دقيقه، افكار ناخوشايند زيادي وارد ذهنتان مي‌شود و به نظر مي‌رسد كه اوضاع بدتر شده است. در نهايت هر‌چه بيشتر به اين موضوع ناخوشايند فكر مي‌كنيد، عصبي‌تر مي‌شويد.
ممكن است در حين گوش دادن به آوازي، افكار مشابه را جذب خود كرده باشيد و همين مسئله باعث شده نتوانسته باشيد آن آواز را از ذهن خود بيرون كنيد. اين آواز مرتب در ذهنتان نواخته مي‌شود. وقتي به آن آواز گوش مي‌داديد، اگرچه ممكن است به آن توجه نداشتيد، ولي توجه و تمركز فكري خود را به‌طور كامل معطوف آن كرده بوديد. در اين شرايط، افكار مشابه بيشتري در ارتباط با آواز مورد نظر جذب ذهنتان مي‌شود و به اين ترتيب قانون جذب وارد عمل مي‌شود و افكار بيشتري در ارتباط با آن آواز را به ذهنتان مي‌آورد.
 

باب دايل از راز مي گويد،راز،باب دايل

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(3530 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق