تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
بزرگ‌ترين معلمان از راز مي گويند
بزرگ‌ترين معلمان كه تاكنون در اين كائنات زندگي كرده‌اند به ما گفته‌اند كه قانون جذب توانمندترين قانون در كائنات است.
قانون جذب در اشعار شاعراني هم‌چون ويليام شكسپير، رابرت برونينگ و ويليام بليك طنين انداز شده است. موسيقيدان‌هايي مثل لودويگ وان بتهوون اين قانون را در موسيقي خود ابراز كرده‌اند. هنرمنداني مانند لئوناردو داوينچي اين قانون را در نقاشي‌هاي خود به تصوير كشيده‌اند. متفكران بزرگ از جمله سقراط، افلاطون، رالف والدو امرسون، فيثاغورث، سر فرانسيس بيكن، سر اسحاق نيوتن، يوهان ولفگانگ وان گوته و ويكتور هوگو اين از قانون در نوشته‌ها و تعليمات خوداستفاده كرده اند.كساني كه نام‌هايشان هرگز فراموش نخواهد شد و زندگي افسانه‌اي آن‌ها بعد از گذشت قرن‌ها هنوز ادامه دارد.
مذاهبي مثل هندو، سنن هرمسي، بودا، يهود، مسيحيت و اسلام و تمدن‌هاي باستاني مثل بابل و مصر، اين قانون را در نوشته‌ها و داستان‌هايشان بيان كرده‌اند. اين قانون را كه به تمام ‌اشكال خود در اعصار گذشته به ثبت رسيده است، مي‌توان در نوشته‌هاي سرتاسر قرون باستان يافت. نمايشي از قانون جذب در 3000 سال قبل از ميلاد بر‌روي سنگ حك شده است. اگرچه بعضي‌ها اين دانش را كشف مي‌كردند و تنها خودشان از آن استفاده مي‌کردند، ولي‌ هر‌كسي كه دوست داشت مي‌توانست آن‌را کشف كند.
اين قانون در ابتداي آفرينش شكل گرفته و هميشه بوده و خواهد بود.
اين قانون نظم كامل كائنات را در هر‌لحظه از زندگي و در تك‌تك تجربه‌هاي شما در زندگي را تعيين مي‌كند. فرقي نمي‌كند چه كسي هستيد و كجا هستيد. قانون جذب كل تجربه زندگي شما را شكل مي‌دهد و اين قانون توانمند همان كاري را مي‌كند كه افكارتان مي‌كنند. شما شخصي هستيد كه از قانون جذب مي‌خواهيد عمل كند و اين‌كار را از طريق افكارتان انجام مي‌دهيد.
در سال 1912 چارلز هانل قانون جذب را اين‌گونه توصيف كرد: ”بزرگ‌ترين و كم خطاترين قانوني كه کل نظام آفرينش به آن بستگي دارد.“
 

بزرگ‌ترين معلمان از راز مي گويند،شكسپير، رابرت برونينگ ، ويليام بليك،راز

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(3693 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق