تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
راز زندگي

نيل دونالد والش
نويسنده، سخنران بين‌المللي و پيام آور معنوي
هيچ تخته سياهي در آسمان نيست كه خدا هدف از خلقت شما و رسالت شما را روي آن نوشته باشد. هيچ تخته سياهي در آسمان نيست كه روي آن نوشته شده باشد، ”نيل دونالد والش. مرد خوش قيافه دلپذيري كه در نيمه اول قرن بيست و يكم زندگي مي‌كرد، كسي كه ...“ همه جا خالي است و نوشته اي وجود ندارد. تنها كاري كه بايد انجام دهم تا بفهمم اين‌جا چه كاري انجام مي‌دهم و چرا اين‌جا هستم اين است كه اين تخته سياه را پيدا كنم و ببينم خدا چه منظوري از خلقت من داشته است. ولي تخته سياهي وجود ندارد.
هدف از خلقت شما چيزي است كه بر‌زبان مي‌آوري. رسالت شما رسالتي است كه براي خودتان تعيين مي‌كنيد. زندگي شما چيزي است كه خودتان خلق مي‌كنيد و هيچ كس نمي‌تواند در مورد آن قضاوت كند، نه حالا و نه هيچ وقت ديگر.
تخته سياه زندگي خود را با خواسته‌هاي خود پر كنيد. اگر آن‌را با حوادث زندگي گذشته پر كرده ايد ، پاك كنيد. هر‌چيزي را كه در مورد گذشته است و برايتان سودي ندارد پاك كنيد و شكرگزار باشيد كه اكنون شما را به اين‌جا آورده است و زندگي جديدي را از سر گرفته‌ايد. تميز و شفاف هستيد و مي‌توانيد از همين الآن شروع كنيد. از همين‌جا، همين حالا. لذت خود را بيابيد و در آن زندگي كنيد!

راز زندگي

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(7137 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق