تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
چشم سوم- استاد آرام
چشم سوم يکي از چاکراهاي بدن است. چشم سوم در ناحيه پيشاني قرار دارد. نظراتي که در مورد چشم سوم وجود دارد بسيار متفاوت است. بنابراين در هر فرهنگي در مورد چشم سوم مطالبي گوناگون را خواهيم داشت. چشم سوم با پديده‌هاي متافيزيکي و ماورايي در ارتباط است. به همين دليل دکارت نظرشان اين بود که چشم سوم محل ملاقات روح با ماده است چيني‌ها معتقد هستند که چشم سوم محلي است که ماده و انرژي به همديگر تبديل مي‌گردند.
چشم سوم با روشن بيني ارتباط مستقيم دارد. کسانيکه روشن بين هستند با استفاده از توانايي‌هاي چشم سوم قادرند اتفاقات آينده و گذشته را ببيند. به همين دليل علاقمندان به چشم سوم بسيار زياد هستند. همه به نوعي مي‌خواهند چشم سوم را فعال کنند تا توانايي ديدن آينده ، گذشته را داشته باشند. کسانيکه چشم سوم آنها فعال باشد مي‌توانند فکر ديگران را بخوانند. براي فعال کردن چشم سوم تمريناتي وجود دارد. اين تمرينات کمک مي‌کند تا انرژي بيشتري در آن وارد گردد. بزرگ شود و قدرتهاي متافيزيکي افراد بالا برود. البته فعال کردن چشم سوم کار چندان ساده‌اي نيست و ممکن است با خطراتي نيز همراه باشد. تمرينات فعال سازي چشم سوم- باعث بزرگ شدن چاکراي آجنا مي‌گردد و ممکن است چاکراي آجنا را بسيار حساس کند. حساس شدن اجنا گاهي اوقات منجر سردرد مي‌گردد. به همين دليل کسانيکه تمرينات چشم سوم را انجام مي‌دهند بايد از نظر اخلاقي نيز کارهاي را انجام دهند تا انرژي چشم سوم بتواند به طور صحيح هدايت گردد. مديتيشن‌ها مي‌توانند چشم سوم را فعال کنند، مديتيشن‌ها اگر به طرز صحيح و زير نظر استاد انجام گيرند مي‌توانند هم از نظر فيزيکي و هم از نظر اخلاقي به افراد کمک کند. به همين دليل يکي از بهترين روشهاي فعال سازي چشم سوم انجام مرتب مدي‌تيشن مي‌باشد. اگر خواهان فعال سازي و اطلاعات بيشتر در مورد چشم سوم مي‌باشيد مي‌توانيد به سايت استاد آرام aramgroup.ir قسمت چشم سوم مراجعه کنيد يا اينکه با شماره ۸۸۳۰۲۵۲۳ تماس گرفته و مستقيماً با استاد آرام در زمينه چشم سوم مشورت کنيد. چشم سوم مي‌تواند در تغيير بسياري از زمينه‌ها به ما کمک کند.
ديدن هاله با تمرينات چشم سوم امکان پذير است. البته فعال سازي چشم سوم خيلي سريع نمي‌باشد و براي فعال سازي چشم سوم با تمرينات زيادي را همراه با آرامش انجام داد. فعال سازي چشم سوم بدليل حساس بودن و توانايي که در اختيار فرد قرار مي‌دهد چيزي نيست که خيلي سرسري با آن روبرو شويد. قبل از انجام تمرينات چشم سوم با فردي مجرب در اين زمينه مشورت کنيد.

چشم سوم- استاد آرام چشم سوم- استاد آرام چشم سوم- استاد آرام چشم سوم- استاد آرام چشم سوم- استاد آرام چشم سوم- استاد آرام چشم سوم- استاد آرام

در تاریخ : دوشنبه، 26 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(22345 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق