تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
شروع فيلم راز
دوست داشتم اين راز را با ساختن يك فيلم در اختيار كائناتيان بگذارم و اين موضوع ذهنم را به خود معطوف كرده بود. طي دو ماه بعد، تيم تهيه و ساخت فيلم من توانستند اين راز را ياد بگيرند. همه اعضاي تيم بايد آن‌‌را مي‌دانستند، چون بدون اين دانش ادامه كار ميسر نبود.
البته فقط يك معلم بزرگ نبود كه بايد دنبالش مي‌گشتم و از او فيلم بسازم. ولي ” راز “ را مي‌دانستم و با نهايت ايماني كه به آن داشتم از استراليا به ايالات متحده آمدم، چون اكثر معلمان در آن‌جا ساكن بودند. هفت هفته بعد، تيم تهيه فيلم ” راز“ از پنجاه و پنج تن از بزرگ‌ترين معلمان در سرتاسر ايالات متحده فيلم تهيه كردند. در مجموع صدو بيست ‌‌ساعت فيلم تهيه شد. در هر‌گامي كه بر‌مي‌داشتيم و هر‌نفسي كه مي‌كشيديم، از اين راز براي ايجاد فيلم استفاده مي‌كرديم. هر‌چيز و هر‌شخصي را كه نياز داشتيم مثل آهن‌ربا به سمت خود مي‌كشيديم. هشت ماه بعد، فيلم راز به بازار عرضه شد.
وقتي فيلم در سرتاسر كائنات منتشر شد و بسياري آن‌را مشاهده كردند، كم‌كم گزارشاتي از معجزه‌ها و حوادث عجيب به گوشمان رسيد. بعضي افراد برايمان نوشتند كه درد، افسردگي و بيماري مزمن آن‌ها درمان شده است؛ براي اولين بار بعد از تصادف، توانسته اند راه بروند؛ حتي بعضي‌ها از بستر مرگ نجات پيدا كرده بودند. هزاران گزارش مبني بر‌اين مسئله به دستمان رسيد كه اين راز پول زيادي براي بعضي افراد به ارمغان آورده و چك‌هاي غير‌منتظره‌اي از طريق پست به آن‌ها ارسال شده است. افراد از اين راز براي رسيدن به خانه‌هاي مجلل، همسر، اتومبيل، شغل و پيشرفت‌هاي زندگي استفاده كرده‌اند و وضعيت تجاري بسياري از افراد ظرف چند روز متحول شده بود. داستان‌هاي عاطفي زيادي هم به دستمان رسيد كه گفته بودند مشكلات ارتباطي كودكان ناهنجار رفع شده است.
داستان‌هاي خيلي جالبي هم به گوش ما رسيده است كه بچه‌ها با استفاده از اين راز آن‌چه را مي‌خواهند، جذب خود كرده‌اند و به‌طور مثال نمرات و دوستان خوبي بدست آورده‌اند. اين راز پزشكان را تشويق كرده است تا دانش خود را در اختيار بيمارانشان قرار دهند. دانشگاه‌ها و مدارس نيز دانش را در اختيار دانشجويان و دانش‌آموزان قرار دادند. درمانگاه‌ها دانش را در اختيار مراجعه كنندگان گذاشتند و كليساهاي تمام فرقه‌ها و مراكز معنوي، دانش را در اختيار مردم قرار داده‌اند. ميهماني‌هايي نيز در اين ارتباط (گروه‌هاي راز ) در سرتاسر كائنات در خانه‌ها برگزار مي‌شود تا مردم اين راز را در اختيار اعضاي خانواده و عزيزانشان قرار دهند. از اين راز براي جذب همه چيز، از يك پَر گرفته تا ده ميليون دلار استفاده شده است. همه اين اتفاقات ظرف همين چند ماهي كه فيلم عرضه شده است، رخ داده‌اند.
نيت من از ساختن فيلم راز اين بود كه براي ميلياردها نفر در كائنات شادي به ارمغان آوريم (هنوز هم، چنين نيتي در دلم است). تيم تهيه اين فيلم هر‌روز تحقق اين نيت را تجربه مي‌كند، چون هزاران نامه از سرتاسر كائنات، از تمام سنين، نژادها و مليت‌ها دريافت مي‌كنيم كه به‌خاطر شادي حاصل از مشاهده فيلم راز ، از ما
تشكر مي‌كنند. مهم نيست چه كسي هستيد و اهل كجا هستيد. اين فيلم مي‌تواند هر‌چيزي را كه مي‌خواهيد برايتان به ارمغان آورد.

شروع فيلم راز ،فیلم راز

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(3128 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق