تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
كتاب راز
در كتاب راز در مورد بيست و چهار معلم شگفت‌انگيز صحبت شده است. از گفته‌هاي آن‌ها در سرتاسر ايالات متحده و در طول زمان‌هاي مختلف فيلم برداري شده است، ولي با اين حال حرف همه آن‌ها يکي است. اين كتاب شامل گفته‌هاي اسرار آميز اين معلمان و هم‌چنين داستان‌هايي از نقش ”راز “ در زندگي آن‌ها است. تمام مسيرهاي راحت، نكات و ميان‌برهايي را كه يادگرفته‌ام، در اختيارتان گذاشته‌ام تا شما نيز بتوانيد آن زندگي را كه در روياهاي خود تصور مي‌كرديد، در واقعيت داشته باشيد.
در هنگام مطالعه اين كتاب متوجه خواهيد شد، بعضي مواقع روي كلمه ”شما“ تأكيد مي‌كنم، چون مي‌خواهم شما خواننده گرامي احساس كنيد و بدانيد كه اين كتاب را براي شما نوشته‌ام. وقتي مي‌گويم: ”شما،“ يعني دارم با شخص شما صحبت مي‌كنم. نيتم اين است كه ارتباطي خوب و نزديك، با صفحات كتاب حاضر برقرار كنيد، چون کتاب و فيلم ”راز “ به‌خاطر شما تهيه شده است.
وقتي اين صفحات را مطالعه مي‌كنيد و ”راز “ را ياد مي‌گيريد، خواهيد دانست چگونه مي‌توانيد همه چيز داشته باشيد و هر‌كسي كه مي‌خواهيد باشيد. متوجه مي‌شويد چه كسي هستيد و از آن شكوه واقعي كه منتظر شما است ،آگاه مي‌شويد.
 

كتاب راز،راز،قانون راز،فیلم راز،روانشناسی

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(5534 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق