تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
مقدمه راز استاد آرام
 
جستجو براي يافتن اجزاي متشكله جهان هستي، به اين كشف ختم مي‌شود كه چيزي وجود ندارد. وقتي به اشياي جامد نظير شمع، گل، ساختمان و... هر چقدر نزديكتر نگاه مي‌كنيم، ديگر ذرات ريز و جدا از هم را نمي‌بينيم، بر عكس بافت به هم پيچيده‌اي از ميدانهاي انرژي را مشاهده مي‌كنيم. فيزيك كوانتوم به ما نشان داده است كه هوشياري در واقعيت و وقوع فيزيكي نقش بسيار مهمي را ايفا مي‌كند. مطالعات جديد نشان مي‌دهد كه مردم، ميمونها، خرگوشها و حتي كريستالها به گونه‌‌اي تله‌پاتيك‌وار با هم در ارتباط و بر همديگر مؤثر هستند.
من هميشه در كلاس و دوره‌هايم گفته‌ام كه ما خالق واقعيت خود هستيم. هر آنچه اتفاق مي‌افتد فقط به خاطر نوع ذهنيت و نگرش ما مي‌باشد. كسانيكه اين مسئله را قبول مي‌كردند و به جاي اينكه بخواهند ديگران را عوض كنند يا تقصير‌ها را به گردن ديگران بيندازند مسئوليت افكار خود را مي‌پذيرفتند، توانستند تحولي در زندگي خود ايجاد كنند و كسانيكه ديگران را مقصر مي‌دانند هنوز در دور و تسلسل كاذب قرار دارند كه موجب مي‌شود مشكلات و گرفتاري‌هاي آنها افزايش يابد.
در حال تهيه برنامه تلويزيوني 30 قسمتي بنام تجسم خلاق بودم كه كتاب راز به دستم رسيد. برنامه تجسم خلاق حاصل تلاش و تفكرات 20 ساله من در زمينه ذهن و تأثيرات آن بر جسم و اتفاقات مي‌باشد. وقتي كتاب را خواندم احساس كردم چقدر به افكار و ايده‌ةاي من نزديك است. كتاب راز تكنيك‌ها و رازها را در اختيار علاقمندان و كسانيكه مي‌خواهند مسئوليت زندگي خود را به عهده گيرند قرار مي‌دهد. شما مي‌توانيد با بكارگيري روشهاي ارائه شده در اين كتاب تحولي را در ذهن و زندگيتان ايجاد كنيد.
مدتهاست كه CD هايي را براي تغيير نگرش افراد تهيه مي‌كنم. نكته‌اي كه مورد توجه‌ام قرار گرفته بوده، اين بود كه افراد با تغيير فكر و ذهنشان، محيط اطرافشان عوض مي‌شود. تا اينكه اين قانون ذهن و متافيزيك چگونگي انجام آن را برايم توضيح داد. همنوع‌ها همديگر را جذب مي‌كنند. در متافيزيك و قوانيم ذهني برعكس فيزيك، اين همنوع‌ها هستند كه جذب يكديگر مي‌شوند و در اصطلاح عاميانه‌تر آن مي‌گوئيم كبوتر با كبوتر باز با باز. ما انديشهايمان هستيم تا بدنهايمان.
انسانها از نظر فيزيكي شايد 10% با هم تفاوت داشته‌ باشند ولي از نظر ذهني تفاوتهاي آنها بسيار زياد است و تواناي‌ها و قابليت‌هاي آنها بسيار زيادتر است. قابليت‌ها و تواناي‌هاي ما به نوع نگرش ما بستگي دارد نه به تواناي‌هاي فيزيكي ما.
خوشبختانه بايد بگويم كه نوارهاي مغزي قابل تغيير هستند. در دوره‌هاي كارگاهي و CD‌هاي آموزشي كه تهيه كرده‌ام به اين مسئله پي برده‌ام كه برنامه ريزي مغز درست است كه در سنين پائين انجام مي‌گيرد ولي در هر سني، آن قابل تغيير و باز بيني مجدد مي‌باشد. سناريويي براي خودتان بنويسيد. آنگونه كه دوست داريد زندگي كنيد و با خواندن كتاب راز به خواسته‌اتان خواهيد رسيد.
بركت و خير الهي بر شما باد.
جمشيد هاشمي(آرام)
 

مقدمه راز استاد آرام ،راز،استاد آرام،فیلم راز،روانشناسی

در تاریخ : پنجشنبه، 29 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(10025 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق