تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
آرزوهايتان اجابت مي شوند.
درخواست كنيد به شما داده خواهد شد. جستجو كنيد آن را پيدا خواهيد كرد. بكوبيد به روي شما باز خواهدشد. زيرا هر چه طلب كنيد دريافت مي‌كنيد. آنچه جستجو كنيد مي‌يابيد و در به روي كسي كه مي‌كوبد، باز مي‌شود. رؤياها و آرزو‌هايتان هر چه باشد راه رسيدن به آن يكي است، و آن تجسم خلاق است.
 تجسم خلاق به شما كمك مي كند تا به آرزوهايتان دست يابيد. اگر آنچه را كه امروز مي شنويد ، انجام دهيد، زندگيتان را دگرگون مي‌سازد. تجسم خلاق به شما مي آموزد جهان در انتظار تجسم و اراده شماست تا رام اراده و تجسم شما گردد، پس اول تجسم كنيد و سپس اراده كنيد. مكانيزم تجسم خلاق آن را براي شما برآورده مي‌كند. بخواهيد، به شما داده خواهد شد.
1- ابتدا بايد آرزوهايمان را آشكار سازيم. آرزوهايتان و خواسته‌تان را به صورت صريح و روشن بنويسيد، بدون ابهام. بهتر است قبل از ادامه، قلم و كاغذ برداريد تا با هم بتوانيم آرزوهايمان را دنبال كنيم. به عنوان مثال من مايلم در دهكده كوچكي زندگي كنم. مي‌خواهم خانهاي براي خود بسازم. مايلم در آمدم را تا 2 سال آينده 2 برابر كنم. يا از كشور هند ديدن كنم.

آرزوهايتان اجابت مي شوند.\r\nآرزوهايتان اجابت مي شوند.\r\nآرزوهايتان اجابت مي شوند.\r\nآرزوهايتان اجابت مي شوند.\r\nآرزوهايتان اجابت مي شوند.

در تاریخ : شنبه، 31 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(7242 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق