تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدروش هاي ديگر فعال سازي چشم سوم


روش هاي ديگر فعال سازي چشم سوم
كره كريستال : من خود چنين تجربه اي را ندارم، ليكن اين هم روش ديگري جهت وانهاده ساختن چشمان فيزيكي است تا توجه را بر چشم دروني معطوف داريم. كره كريستال با ساختار فيزيكي خود، به هيچ گونه الگوي واقعي اجازه نمي دهد به شكل ســتاره اي در جستجوي موجودات و انرژي هاي مربوطه باشد. موقع تماشاي چهره، كار خود را با يك كليد شروع ميكند، حتي اگر آن كليد يك چهره باشد. تفاوت كره در اين است كه شما مي بايست كليد را در درون خود بسازيد و به دنبال چيزي باشيد كه مي خواهيد پيدا كنيد.
شمع : در خصوص كاربا شمع چيزهائي شنيده ام ليكن چگونگي انجام آن را دقيقاً نمي دانم. به نظر مي رسد در اين راهكار از شمع را جهت رسيدن به حالت آگاهي استفاده مي شود كه موجودات ديگر ممكن است بوسيله شمع جذب شوند. اغلب اوقات تشريفات خاصي لازم است تا ارواحي كه در روند فعال سازي كمك مي كنند فرا خوانده شوند.
هر گاه راهكارهاي ديگر را مي دانيد كه بتوان در اينجا ذكر كرد به وسيله پست الكترونيك اطلاع دهيد.
در صورتيكه موفقيت فوري يافتيد بيشتر تمرين كنيد. زيرا به راحتي مي توانيد ذهن آگاه خود را آماده كنيد تا امكان ادراك با چشم دروني را هم در زندگي روزمره برايتان فراهم سازد.
در صورتيكه چيزي اتفاق نيفتاد - مطلقاً هيچ گونه احساسي، هيچ تغيير چهره اي بوجود نيامد، توجه شما ممكن است شديداً فيزيكي باشد كه آن هم عيبي ندارد. من عده زيادي از مردم را ديده ام كه نمي دانند چكار كنند و تا حدود حضور خود را در عرصه فيزيكي انكار مي كنند. اينگونه افراد بهتر است قبلاً خود را آماده كنند تا بتوانند توانائي هاي روحي خود را پرورش دهند. به موقع خود، ممكن است به راهكارهائي دست يابيد كه حواس لطيف شما را پرورش دهد. باز و پذيرا باشيد و از خودتان مأيوس نشويد.

روش هاي ديگر فعال سازي چشم سوم

در تاریخ : يكشنبه، 1 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(11341 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق