تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
آزمايش كردن چاكراها

 

ارزيابي كردن چاكراها به منظور بررسي ميزان انباشتگي برق شيميايي (الكتروشيميايي) آن، موضوع ساده‏اي است كه با radiesthesia ( افت و خيز نيرو در حوزة الكترومغناطيسي ) مرتبط مي‏باشد. فردي كه مورد ارزيابي قرار مي‏گيرد بايستي به حالت درازكش (به پشت ) بخوابد و سر او در جهت شمال يا مشرق باشد. درمانگر، پاندولي را مستقيماً روي هر يك از مراكز چاكرايي در امتداد ذخيرة ( منبع انرژي ) نصف‏النهاري (شكل 6 ) به حالت معلق نگه مي‏دارد. كانون هريك از مراكز را مي‏بايست در جهت حركت عقربة ساعت حركت دوراني داد. نيرو و جهت حركت پاندول نشانگر وضعيت انرژي در سطح چاكرا مي‏باشد. هر گاه پاندول در جهتي غير از جهت عقربة ساعت حركت كند، در حاليكه روي يك مركز مخصوص معلق مي‏باشد. نشانگر عدم توازن يا انباشتگي برق شيميايي (الكتروشيميايي ) در آن مركز مي‏باشد.

بر هم خوردگي مركز چاكرايي ممكن است ماهيتاً شديد يا مزمن باشد. عدم توازن شديد نشانگر يك وضعيت موقتي يا يك مرحلة نامتعادل بودن برق شيميايي (الكتروشيميايي) باشد. بر هم‏خوردگي شديد معمولاً حاصل يك دورة كوتاه از كشمكش‏هاي دروني يا چالش‏هاي زندگي روزمره مي‏باشد. بر هم خوردگي شديد هنوز الگوهايي جسمي و ماهيچه‏اي را‏ ايجاد نكرده است زيرا هنوز با چنبرة بازخورد روانشناختي به قدر كافي تركيب نشده است كه بتواند چنين كاري را انجام دهد.

عدم توازن مزمن از طرف ديگر، نمايانگر وضعيت مكرر نامتعادل بودن برق شيميايي (الكتروشيميايي ) مي‏باشد.‏ اينگونه بر هم خوردگي تكراري بوده، زمينة تداوم بيشتري را فراهم ساخته و حالتي است كه سبب‏ ايجاد تأثيرات منفي در ارتعاشات ماهيچه‏ها و بافتها مي‏گردد. بر هم خوردگي مزمن هميشه همراه با تنش‏هاي جسمي و ماهيچه‏اي مربوط به خود مي‏باشد و نشان دهندة الگوي روانشناختي ثابتي است كه مشخصاً شروع به تأثيرگذاري بر بافتهاي بدن كرده است.

 

 

شكل 6- آزمايش كردن مراكز چاكرايي

 

آزمايش كردن چاكراها،چاکرا

در تاریخ : سه شنبه، 3 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(8876 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق