تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
جريان‌هاي انرژي چاكراها
 
در ابتدا بگذاريد انرژي به طور مستقيم از چاكراها خارج شود و چرخش چاكراها را به طرفين كنترل كنيد. بگذاريد انرژي به صورت مستقيم خارج شود تا در آن ناحيه احساس آزادي و شفافيت كنيد. در ادامة كار مي‌توانيد چاكراها را طوري بچرخانيد كه انرژي در حال جريان به بالاي چاكرا به سمت چپ جريان يابد (از خارج در جهت عقربه هاي ساعت). تا زماني كه انرژي جريان دارد و از بدن خارج مي‌شود شما در يك سطح عاطفي يا روحاني پالايش يافته، هستيد. اما اگر انرژي دوباره به داخل بدن برگردد، ممكن است احساسات منفي يا افسردگي به وجود آورد. گاهي ممكن است شما بخواهيد انرژي از بالاي چاكرا به سمت راست بدن به جريان افتد (از خارج خلاف جهت عقربه هاي ساعت)، و شما را با ارتعاشات ذهني يا رواني بالا تا زماني كه انرژي از بدن به طرف بيرون جريان دارد، قرار دهد (چنانچه انرژي دوباره به داخل بدن برگردد احساس افسردگي يا ادراكات منفي در شما ايجاد مي‌كند).
با جريان انرژي چاكراهاي خود، آزمايش كنيد. در آغاز آگاهي بيشتري در شما ايجاد مي‌شود و بيشتر بر زندگي كنترل داريد. نسبت به خودتان به دست آوريد.
وضعيت
اكثر مردم عموماً به صورتي مي‌نشينند يا مي‌ايستند كه جريان چاكراهاي آنها مسدود مي‌شود. مثلاً اگر در برخورد با ((من هستم)) مشكل داشته و احساس خوبي نسبت به خود نداشته باشيد شانه‌هاي شما گرد و بدن خميده مي شود. اين به معني آن است كه سطح سوم بدن روحي يا آرنج‌ها و زانوها سفت شده و احساسات را مسدود كرده اند ممكن است سينة خود را خم كنيد به صورتي كه چاكراهاي مختلف واقع بر روي استخوان سينه مسدود شوند و ارادة شما را براي زندگي تضعيف كنند (سطح پنجم از بدن جسماني). به وضعيت بدن خود نگاه كنيد اگر احساس مي‌كنيد كه با اين وضعيت بدن چاكراها مسدود مي‌شوند روي چاكراهاي موردنظر كار كنيد تا دريابيد كه چه افكار يا احساساتي در آنها مي‏باشد، مي‌توانيد شناخت زيادي از نگرش خويش
 
آگاهي
آگاهي از تغيير وضعيت، دردها يا تنش‌ها همگي مي‌توانند نشانه‌هاي كوچكي از اين موضوع باشند كه اشكالي در الگوي انرژي در جايي از بدن وجود دارد. هميشه چاكراهاي آن نقاط هستند كه دچار اشكال مي‌شوند. خود ما مي‌توانيم به صورت ناخودآگاه آنها را از طريق ترس، روي‌گرداني از چيزها يا عقب نشستن مسدود كنيم. با اين كار انرژي به داخل بدن جريان مي‌يابد و احساس سنگيني، افسردگي يا گرفتگي ماهيچه‌ها ايجاد مي‌كند.
وقتي كه احساس سبكي و لذت مي‌كنيم انرژي به طرف بيرون جريان دارد. از بدن‌ها خارج مي‌شود و چاكراهاي ما را باز مي‌كند. در ضمن يك لحظة شاد و لذت‌بخش انرژي در نقاط مسدود شده آزاد مي‌شود. به اين ترتيب، چند روز بعد شما ممكن است دوباره احساس افسردگي و ضعف روحية‌ كنيد و احساس كنيد كه بايد با انرژي آزاد شده كار كنيد. اگر شما با آن كنار بياييد، و با آن كار كنيد و بگذاريد تطهير ادامه يابد، طولي نمي‌كشد كه دوباره احساس مطلوبي به شما دست خواهد داد.
 

جريان‌هاي انرژي چاكراها ،انرژی در چاکرا،چاکرا

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(24882 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق