تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
 تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم
سر را اندکي به عقب خم کنيد و به جسمي که بالاي سر به فاصله 8 اينچ (20 سانتيمتر) بالاتر از خط افق ديد قرار داده‌ايد، چشم بدوزيد. لحظه‌اي به آن خيره شويد. اين موضوع باعث ايجاد هيپموتيزم نمي‌شود، ولي به شما کمک مي‌کند حواس خود را جمع کنيد. اگر سر را عقب نگه داريد القاي هيپموتيزم آسان‌تر انجام مي‌شود.
راه ديگر آن است که نقطه‌اي را روي سقف انتخاب کنيد. سر را اندکي به عقب خم کنيد و بدون حرکت دادن چشم‌ها به بالا و عقب خيره شويد.
حالا خود را در موقعيتي کاملاً راحت قرار دهيد. سر را روي تکيه‌گاه صندلي قرار دهيد.
چشم‌ها را به نقطه‌اي بالاتر از پيشاني بدوزيد. مستقيماً به نقطه‌اي روي سقف خيره شويد. توجه داشته باشيد که حالا چشم‌هاي شما سنگين و پلک‌هاي شما بسيار بسيار خسته مي‌شوند.
هر چه پلک‌هاي شما بيشتر سنگين مي‌شوند، بهتر مي‌توانيد آن‌ها را آرام کنيد. هر چه پلک‌هاي خود را بهتر آرام کنيد، تلقين‌هاي بعدي را بهتر مي‌توانيد دنبال کنيد.
حالا پلک‌هاي شما دارند سنگين‌تر و بسيار خسته‌تر مي‌شوند. پلک چشم‌هايتان آن قدر سنگين شده‌اند که چشم‌ها باز و بسته مي‌شوند كه علامت سنگين شدن پلک‌ها است.
چشم‌هاي شما باز و بسته مي‌شوند. حالا اگر مي‌خواهيد وارد سطح آرام و عميق‌تري شويد، تنها کاري که بايد بکنيد آن است که پلک‌ها را با سه شماره محکم ببنديد.
علت اين که چشم‌ها را مي‌بنديد اين نيست که مجبور به انجام اين کار هستيد، بلکه آن است که مي‌خواهيد وارد سطح آرام و عميق‌تري شويد.
يک.. پلک‌هاي شما خيلي سنگين‌تر شده‌اند.
دو ... باز هم سنگين‌تر شده‌اند و دارند باز و بسته مي‌شوند
سه ... حالا پلک‌ها را محکم ببنديد تا تخم چشم‌ها به سمت عقب حرکت کنند.
در حالي که تخم چشم‌ها به سمت عقب سر حرکت مي‌کنند، توجه کنيد پلک‌ها چگونه محکم‌تر بسته مي شوند. انقباض محکم پلك‌‌ها را حس مي‌کنيد، اين طور نيست؟ اين حالت، نشانه آن است که تلقين‌ها مؤثر واقع شده است.
حالا پلک‌ها محکم به يک‌ديگر فشرده و بسته مي‌شوند. در حالي که تخم چشم‌ها چند لحظه به سمت پيشاني حرکت مي‌کند، شما هر چه بيشتر آرام مي‌شويد.
 

تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم تكنيك چشم دوختن در هيپنوتيزم

در تاریخ : سه شنبه، 27 مرداد ماه، 1388
نویسنده :
(5994 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق