تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
مسدود كردن چاكرا
 
جريان نيرومند انرژي طرف مقابل از يك چاكراي خاص، ممكن است جريان انرژي شما را در همان چاكرا مسدود كند. بودن با كسي كه خيلي حساس و زودرنج است، ممكن است اين حالت را در شما به وجود آورد، يعني شما هم حساس و زودرنج شويد.مي توانيد با ارسال انرژي از چاكراي نافي با شخص مقابل ، مقابله كرده و خودتان را أرام مي كنيد. البته تمركز بر يك چاكراي بالاتر نيز، شما را در ايجاد تعادل ياري خواهد كرد.
بايد مواظب باشيم كه چاكراي ما تحت‌الشعاع چاكراي طرف مقابل قرار نگيرد و بايد در ارسال انرژي به ديگران هم بايد دقت كنيم. شخصي كه در يك حالت اخلاقي نامطلوب قرار دارد، ممكن است اين حالت را به سايرين در خانه يا محل كار سرايت دهد. همكاران اغلب يك وضعيت منفي را رها مي‌كنند و به جاي ديگري مي روند، غافل از اين كه به وسيلة تأثير منفي،  اين حالت در آنها به وجود آمده و در حال سرايت آن به همه مي باشد. يك هدية ارزشمند كه مي‌توانيد به ديگران بدهيد آن است كه بگذاريد فضاي خاص خود را داشته باشند و گرفتار حالات شما نشوند يا طوري عمل نكنند كه گويا شما مقصر اين وضع هستيد. همين‌طور مي‌توانيد خودتان با وضعيت روحية خويش كنار آييد بدون اين كه اين وضعيت را بر ديگران تحميل كنيد.
به ويژه كودكان مي‌توانند با افكار و عواطف منفي خود، والدين را تحت تأثير قرار دهند. بزرگسالان ممكن است حالات روحي و عاطفي خود را به كودكان سرايت داده  و كاري كنند كه كودكان نتوانند چاكراهاي آنها را تحت تأثير قرار دهند. زندگي با يكديگر وضعيتي ايجاد مي‌كند كه در آن تمام افراد عضو يك گروه، معمولاً چاكراهاي همانندي را مسدود يا باز مي‌كنند. كودكان، بسياري از نگرش‌ها و احساسات والدين خود را اقتباس مي‌كنند. اين كار به صورت ناخودآگاه انجام مي‌گيرد،همچنين كودكان، به صورتي ناخودآگاه درمي‌يابند كه چه هنگام چاكرا باز يا بسته باشد. درحاليكه خودشان هم از اين موضوع آگاه نيستند. كودك در ارتباط با جهان، راه والدين را در پيش مي‌گيرد.
هر فكر يا احساسي كه در مورد شخص ديگري داشته باشيد به يك شكل انرژي تبديل شدهو به آن شخص ارسال مي‌گردد. اين انرژي در سطحي خاص بر آن شخص تأثير مي‌گذارد. به خاطر داشته باشيد هر آن چه را كه بيرون مي‌فرستيد، سرانجام به خودتان برمي‌گردد و به قول معروف از هر دستي كه بدهيد با همان دست مي‌گيريد.
اگر شما در برابر افكار و احساسات ديگران، احساس ضعف مي‌كنيد تصور كنيد كه با يك نور مافوق بنفش رواني احاطه شده‌ايد. اگر احساسات يا انديشه‌ها قوي‌تر شوند، از آن شما خواهند بود. چنانچه تضعيف شوند از آن طرف مقابل خواهند بود. شما مي‌توانيد حتي از شخصي كه آنها را ارسال مي‌كند، آگاه شويد يا چهرة او را ببينيد. اين شخص احتمالاً قصد آزار يا آسيب‌زدن به شما را ندارد. افكار و احساسات اتفاقي فراواني وجود دارند كه هوا را آلوده مي‌كنند

مسدود كردن چاكرا ،چاکرا،مسدود چاکرا

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4373 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق