تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
 
تازه از شوهرم جدا شده بودم.
 اصلاَ متوجه نبودم كه چكار مي كنم. مثل آدمهاي منگ زندگيم طي مي‌شد. روزها به سركار مي‌رفتم و بقيه ساعات روز را با خاطرات تلخ و شيرين گذشته طي مي‌كردم. صورتم باد كرده بود. در طي اين چند ماه به اندازه چند سال پير شده بودم. يكي از دوستانم تجسم خلاق را به من معرفي كرد. اول براي اينكه وقتم را پر كنم به آنجا رفتم. فكر مي كردم زندگي به همين تلخي و سختي است و بايد تا آخر عمر با اين تجربه تلخ سر كنم. انجام تمرين آدمك مغزي مثل يك شوك مرا از خواب بيدار كرد.
متوجه شدم كه مدتها است دور خودم مي چرخم. از خودم و اطرافيانم بدم مي آمد. با انجام مكرر تمرين آدمك مغزي توانستم تعادل نسبي را در طي يك ماه ايجاد كنم و با تمرين دوست داشتن بدن، ميزان آسيب هاي وارد شده به خود را به حداقل رساندم. چهره‌ام تغيير كرده بود. به زندگي علاقمند شده بودم. حالا مي توانستم بخندم. در طي اين دو ماه بيشتر انديشه‌ها و افكار من ترميم شدند. در قسمت پاك كردن خاطرات، توانستم خاطرات زندگي قبلي را ترميم كنم و قسمتي از آن كه هميشه آزارم مي‌داد را پاك كنم. متوجه شدم كه چرا اين اتفاق برايم افتاده بود. قبلاَ تصميم گرفته بودم كه خودم را با كار سرگرم كنم ، ولي حالا خودم را آماده مي كنم تا يك زندگي جديدي را شروع كنم. تجسم خلاق براي من يك تولد جديد بود. من تازه متولد شده‌ام. من اين دوره را براي كسانيكه تجربه تلخ جدايي را داشته اند توصيه مي كنم با انجام تمرينات تجسم خلاق مي توانند زود به زندگي شاد و لذت بخش دست پيدا كنند.
من ممنون هستم كه چنين تجربه اي داشته‌ام و از تمام كسانيكه شرايطي را فراهم كردند تا من اين تجربه خوش و لذت بخش را داشته باشم، ممنون هستم.

تازه از شوهرم جدا شده بودم. تازه از شوهرم جدا شده بودم. تازه از شوهرم جدا شده بودم.

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4643 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق