تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
آينده و موسيقي درماني
 
در آينده چه كارهايي مي‌توانيم انجام دهيم؟ مي‌توانيم اصواتي مانند صداي چشمه آب معدني، كه باعث احياء دوباره ميدن‌هاي ارتعاشي مي‌شوند، گوش كنيم. مي‌توانيم در مدارس، محل كار و مطب پزشكان مركز موسيقي تأسيس كنيم. سي‌دي‌هاي خودآموز نيز براي هم نوا شدن با موسيقي و طراوت مفيد هستند. گلدمن مي‌گويد راه‌هاي بي‌شماري داريم. زماني كه طبل مي‌زنيم، آواز مي‌خوانيم و با يكديگر سرود روحاني سرمي‌دهيم، احساس صميميت و شادي بين ما شكل مي‌گيرد. حس مي‌كنيم انسان مثبتي هستيم و اعتماد به نفس بيشتري پيدا مي‌كنيم. اگر شانس بياوريم، حتي ممكن است تجربه عرفاني داشته باشيم و يا توانايي‌هاي پنهانِ وجودمان آشكار شود.
بيش از 50 سال پيش، ادگار سايك[1]، كه به ”پيامبر خواب“ شهرت داشت، هزاران نفر را در جهان بيهوش مي‌كرد و از اين طريق آن‌ها را شفا مي‌داد. او مي‌گفت، ”موسيقي‌درماني، يكي از شاخه‌هاي پزشكيِ آينده است.“ واقعاً هم همين طور است. او راست مي‌گويد. اما به هر حال، سال‌ها گذشته است و اين گفته‌ها كهنه شده و از آب و تاب افتاده‌اند. فيثاغورث و كنفسيوس هم خيلي از اين حرف‌ها مي‌زدند!
 


[1]- Edgar Cayce

آينده و موسيقي درماني آينده و موسيقي درماني آينده و موسيقي درماني آينده و موسيقي درماني آينده و موسيقي درماني آينده و موسيقي درماني

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3555 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق