تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
انواع موسيقي شفابخش
با ذكر اين مطالب، ممكن است از خودمان سؤال كنيم چه نوع موسيقي براي شفابخشي سودمند است؟ نوعي موسيقي كه به بدنمان انرژي مي‌دهد، ذهن‌مان را تحريك مي‌كند، احساساتمان را بيدار مي‌سازد، روحمان را به شور و هيجان در مي‌آورد، بدنمان را استراحت مي‌دهد، ذهنمان را آرام مي‌سازد، هيجاناتمان را از حالت پيچيدگي در مي‌آورد، به اعمال ما انگيزه مي‌دهد، به ما در گشودن گره مشكلات كمك مي‌كند، به ما كمك مي‌كند بخوابيم، ما را بيدار مي‌سازد، قدرت تفكر ما را وسيع مي‌گرداند و به ما كمك مي‌كند تا فكر و خيال نكنيم. تمام اين ها مي‌توانند شفابخش باشند.
موسيقي، اگر به صورت صحيح مورد استفاده قرار گيرد، مي‌تواند شفابخش باشد. كليد مسئله اين است كه از معرفت و دانش خود استفاده كنيم و به آنچه كه شفابخش درونمان به ما مي‌گويد، گوش فرا دهيم. منبع دروني به ما مي‌گويد موسيقي چگونه احساساتمان را تغيير مي‌دهد. موسيقي خاصي به نام موسيقي شفابخش وجود ندارد. ما انواع مختلفي از موسيقي گوش مي‌دهيم و شاهد هستيم كه چگونه (ذهن، بدن و روان) با تمام وجود به آن پاسخ مي‌دهند. فهرست طويلي از انواع موسيقي وجود دارد كه در تمام جهان و براي علاج تمام بيماري‌ها در دسترس است. همچنين مي‌توان از آن‌ها براي رفع مشكلات ذهني و ساير مقاصد بهره برد.
فقط اين نوع موسيقي‌ها شفابخش هستند. اين فهرست ممكن است بسيار طويل‌تر شود و با گذشت زمان تعداد بيشتري به دنياي مهيج موسيقي‌درماني روي آورند. البته موسيقي نمي‌تواند جايگزين تجويز دارو شود، بلكه فقط باعث تقويت هيجانات، روان و روحمان مي‌شود. موسيقي درماني همواره كاربرد دارد و همه از آن سود مي‌برند. اين طرز فكر اشتباه است كه موسيقي اكسير يا داروي همه دردها است.
 

انواع موسيقي شفابخش انواع موسيقي شفابخش انواع موسيقي شفابخش انواع موسيقي شفابخش

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3129 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق