تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
متخصصان موسيقي درماني
گوش فرا دادن به موسيقي در كنترل ابعاد منفي شخصيت خود مثل عصبانيت، اضطراب و تعصب به ما كمك مي‌كند. همچنين درمان سر درد، شكم درد و فشار از اين طريق دور از دسترس نيست. موسيقي درماني را بايد يكي از مؤثرترين شيوه‌ها در كنترل هيجانات، فشار خون و احياي قدرت كبد به حساب آورد.
موسيقي درماني براي اشخاصي كه داراي مشكلات و نيازهاي رواني، عقلاني و ارتباطي هستند، مؤثر و سودمند است. نتايج تحقيقات و آزمايش‌هاي باليني نشان مي‌دهد موسيقي درماني حتي در مورد اشخاصي كه با ساير روش‌هاي درماني علاج نمي‌شوند، خوب جواب مي‌دهد. موسيقي نوعي برانگيختگي حسي است كه به خاطر آشنا و قابل پيش‌بيني بودن و احساسات امنيتي كه به ارمغان مي‌آورد، باعث تحريك واكنش و پاسخ شخص به آن مي‌شود.
در شيوه‌هاي مختلف موسيقي درماني از تمرين‌ نواختن موسيقي و تمرين شفاهي استفاده مي‌كنند تا تغييرات مثبتي كه ذاتاً به موسيقي ارتباطي ندارند بهتر صورت گيرند. موسيقي درماني و برنامه‌هاي آن، مبتني بر ارزيابي فردي، طرح‌ريزي درمان و بررسي نحوه پيشرفت درمان است. متخصصان موسيقي درماني برنامه‌هايي را به صورت گروهي و فردي ارايه مي‌دهند تا بسياري از نيازهاي اشخاص برطرف شود و اضطراب و خودآگاهي آن‌ها افزايش يابد.
متخصصان موسيقي درماني با تيم‌هايي منظم كار مي‌كنند تا نشاط هيجاني، سلامتي فيزيكي، عملكرد اجتماعي، توانايي‌هاي ارتباطي و مهارت‌هاي شناختي را از طريق پاسخ‌هاي موسيقي ارزيابي كنند. زماني كه متخصص موسيقي درماني براي سازگاري با توانايي‌هاي كاركردي و نيازها، تمرين‌ فردي تجويز مي‌كند، پاسخ‌ها ممكن است فوري و كاملاً مشخص باشند. لزومي ندارد مراجعه كنندگان نبايد در زمينه موسيقي سابقه داشته باشند تا از درمان به اين شيوه بهره ببرند.
 

متخصصان موسيقي درماني متخصصان موسيقي درماني متخصصان موسيقي درماني متخصصان موسيقي درماني

در تاریخ : يكشنبه، 8 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(2030 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق