تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني
 
طبق تحقيقات به عمل آمده، آبي كه مغناطيسي شده باشد رشد گياهان را افزايش مي‌دهد. مشخص شده است گياهاني كه با آب مغناطيسي آبياري شده بودند، از رشد بيشتري نسبت به گياهاني كه با آب شير آبياري شده بودند داشتند.
گياهاني كه با آبي كه با قطب شمال آهن‌ربا مغناطيسي شده بود آبياري شده بودند، با سرعت بسيار كمتري رشد مي‌كردند.شاخه هاي بريده شده گل كه در آب مغناطيسي شده با قطب شمال آهن‏ربا قرار داده شده بودند به خوبي دوام آوردند ولي شاخه‌هايي كه در آب مغناطيسي شده قطب جنوب آهن‌ربا قرار داده شده بودند گلبرگ خود را از دست دادند. حتي جوانه‌هايي كه با آب مغناطيسي قطب جنوب آهن‌ربا آبياري شده بودند رشد فراوان تري داشتند. اين يافته‌ها مهم هستند زيرا اثبات مي‌كنند كه نيروي آهن‌ربا بر همه شكل‏هاي مختلف حيات اثر مي‌گذارد.
پژوهش‏هاي زيادي در مورد آب نيز به عمل آمده است. بلورهاي آب بسته به محيطي كه در آن شكل مي‌يابند، شكل‏هاي مختلفي به خود مي‌گيرند. موسيقي، انرژي‌هاي عاطفي، روحاني، و فيزيكي موجود در محيط، خلق و خوي مردم و برخي عوامل ديگر بر تشكيل بلورهاي آب اثر مي‌گذارد. آبهاي متبلور دو نوع هستند: سالم و ناسالم. مصرف آب ناسالم سلامت مردم آن منطقه را به خطر مي‌اندازد.
دانشمندان ژاپني اثبات كرده‌اند كه بلورهاي آب مي‌توانند حالت‌هاي مختلفي داشته باشند مثلاً شاد يا غمگين. وقتي مي‌دانيم كه بيش از 70 درصد بدن ما را مايعات تشكيل مي‌دهد، هر نوع يافته‌اي از اين نوع مي‌تواند در درك بدن انسان و درمان بيماري‏ها مفيد واقع شود.
 

برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني برخي پژوهش‌ها و شيوه‌هاي مغناطيس درماني

در تاریخ : شنبه، 14 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(2450 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق