تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
توصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني
 
ظاهراً معالجه كردن بدن با به كار بردن مغناطيس كار ساده‌اي است. ولي قبل از انجام اين كار اجازه دهيد برخي اصول را مطالعه كنيم.
قطب جنوب آهن‏ربا باعث تحريك و پيشبرد روند معالجه، رشد و فعاليت مي‌شود.
قطب شمال آهن‌ربا خاصيتي تسكين دهنده و آرامش بخش دارد و عفونت را كاهش مي‌دهد.
وقتي با غده، سرطان يا عفونت مواجه مي‌شويد سعي نكنيد آنها را با به كارگيري قطب جنوب آهن‌ربا معالجه كنيد. از آنجائي كه قطب جنوب، رشد سلول‏ها را تحريك مي‌كند، از طرفي هم مي‌تواند باعث افزايش رشد ياخته‌هاي سرطاني، باكتري‏ها يا ويروس‏ها شود.
توصيه
اطراف رحم زنان حامله نبايد به اين روش معالجه شود.
از آهن‌ربا در اطراف سينه افرادي كه در بدنشان دستگاه ضربان ساز نصب شده است، نبايد استفاده كرد.
هر روز از آهن‏رباي قوي در اطراف سر، گردن، غدد يا اندام‏ها براي مدت طولاني استفاده نكنيد.
از نزديك كردن قطب‏هاي آهن‌ربا به قسمتهاي از بدن بيمار كه باعث وخيم‌تر شدن آنها مي‌شود پرهيز كنيد.
به خاطر داشته باشيد كه مي‌توانيد هر بيماري را با آهن‌ربا درمان كنيد. انجام اين كار هيچ عوارض جانبي مضري ندارد، ولي وقتي عفونت‏هاي ناشي از باكتري در بدن شيوع يابند، نمي‌توانيد آنها را با مغناطيس‏درماني معالجه كنيد.
كليه وسايل كمكي بيومغناطيسي بايد دور از آتش نگه داشته شوند. بيمار بايد پس از استفاده از شكم‌بند و زانوبند از هر چيز سردي به مدت يك ساعت اجتناب كند. آنها نبايد بعد از استفاده از وسايل فوق تا مدت يك ساعت استحمام كنند.
بهترين زمان براي مغناطيس‏درماني صبح است. افراد سحرخير مي‌توانند قبل از درمان استحمام كنند و صبحانه بخورند. پس از استفاده از آهن‏رباهاي قوي بهتر است از غذاها و نوشيدني‏هاي سرد به مدت يك ساعت پرهيز كنند. خوردن نوشيدني و غذاي گرم مجاز است. نبايد بلافاصله پس از يك وعده غذايي كامل از آهن‏رباهاي قوي استفاده كنيد. ساعت مچي شما نبايد با آهن‌ربا تماس داشته باشد، مگر اين كه آهن‌ربا تأثيري بر آن نداشته باشد. اگر آهن‏رباي نامناسب يا قطب نادرست آن را براي مدتي روي بدن خود قرار دهيد، مي‌توانيد تأثيرات مضر آن را با قرار دادن كف هر دو دست يا هر دو پا روي يك صفحه فلزي ساخته شده از روي خنثي كنيد.
 

توصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني\r\n توصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني\r\n توصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني\r\nتوصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني\r\nتوصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني\r\nتوصيه‌هايي در مورد و مغناطيس درماني

در تاریخ : شنبه، 14 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3000 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق