تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
استفاده كريستال هر روزه
نكته همين جاست. شما از كريستال هر روز و به مدت طولاني استفاده مي كنيد!
 
اين كريستالها در قطعه هاي كامپوتر، ترانزيستور، وسايل آشپزخانه و غيره استفاده مي شوند و ارتباط اساسي با انرژي دارند. كريستالها ذخيره دارند؛ تغيير مي دهند؛ با مهارت خصوصيات انرژي را براي انجام وظايفشان تركيب مي كنند. آنها امواج انرژي را ذخيره، تصحيح و كنترل مي كنند. البته اين عجيب نيست زيرا بطوريكه مشخص شده است؛ يك ويژگي كريستالها توانايي انجام اين كارها است.
 
اگر كامپيوتر دستي ما بتواند اطلاعات را روي سليكن ذخيره كند و مجدداً توسط اينتل كار كند؛ چه چيزي موجب مي شود كه شما فكر كنيد غير ممكن است گوشواره كوارتز، انرژي نزاع در پمپ بنزين يا بحث با مادرتان را در خود ذخيره كند. انرژي، انرژي است. كريستال، كريستال است. چرا شما فكر نمي كنيد كه ياقوت با كمك انرژي كه در آن ذخيره شده است بتواند باعث شفاي بدنتان شود.
شما از كريستال چگونه در درمان شناسي استفاده مي كنيد؟
از زمان معالجه خود صحبت مي كنيم. ( احساساتي كه ناخودآگاه در زمان معالجه خود داريم؛ براي مثال سنگيني كه بعد از غذاهاي خاص داريم) تمريناتي را كه در پاسخ به آنچه را كه در بدن فيزيكيمان اتفاق افتاده است؛ انجام مي دهيم. از اين گفته ها نبايد استنباط شود كه معالجه به مفهوم يك نظريه پزشكي است. اما بعضي اوقات ما آمادگي ارتباط با يك سنگ يا كريستال را كه در سر راهمان قرار مي گيرند؛ داريم. آنها به طور كلي در اطراف ما هستند. ما آگاهانه آنها را بدست       مي آوريم؛ بدون اينكه متوجه باشيم. اما ممكن است از يك جفت گوشواره در يك روز خاص استفاده كنيم. يا شايد انگشتري را كه در دستمان است براي مدتي، مثلاً براي استراحت دربياوريم. مهم نيست كه انگشتر يك الماس را دارد كه مقداري انرژي منفي در خود جمع كرده است.
اما كوارتز بلورين خاطرات را در خود ذخيره مي كند و آن مي تواند به عنوان حافظه جهنمي در الماس انگشترتان ذخيره شود. اما اين تنها يك روش شفا با كريستال است.
درمانگران از ارزش كريستال به عنوان ابزار كارشان آگاه مي شوند و با قرار دادن فركانسهاي مشخص از كريستالها و سنگها در اطراف يا روي بدن در حين درمان مي توانند قدرت اراده را افزايش دهند. صداي كريستالها در اصوات خاصي منعكس مي شوند. صداي زنگ يا دنگ دنگ ساعت نيز مي تواند درمان را قدرت دهد. راههاي بسياري براي اينكه چطور از كريستال استفاده كنيم وجود دارد. و افراد مي توانند آنها را شرح دهند. كتابهاي بسياري درباره اين موضوع وجود دارد. و افراد از صليبيان در مورد هنر شفاي آنها سوالاتي مي پرسند و از تجربه هاي آنها براي افزايش اطلاعاتشان استفاده مي كنند. اعتماد كردن به بينش خود افراد مطمئناً عقيده خوبي است.
به نظر مي رسد بشر هميشه به سمت اشياء خاص در طبيعت مانند: سنگهاي قيمتي، كريستالها جذب مي شوند. و اين يك عمل طبيعي است كه فردي يك سنگ ياقوت را بردارد و آنرا در جيبش بگذارد. بنابراين طبق يك فرهنگ قديمي انسان، جواهرات، سنگها و كريستالها را جمع كرده و از آنها استفاده مي كند.
علم مدرن آشكارا ياد گرفته است كه از خصوصيات كريستالهاي كوارتز يا تكنولوژي استفاده كند. كار با كريستالها شايد مشهورترين نوع استفاده عناصر زميني براي شفا، در مهارتهاي شفاي سنتي است. اما معلوم شده است كه ديگر سنگهاي معدني فركانس هاي شديد دارند و همچنين ويژگيهاي انرژي دار را دارا هستند. دانشهاي مرموز و قديمي، از بعضي كاركردهاي ديگر اين عناصر آگاه هستند. (فكرش را بكنيد... درمان راديواكتيو ممكن است به عنوان شفاي بنيادين كه پزشكي غرب آن را پذيرفته است در نظر گرفته شود.
حقيقتي جالب در مورد كريستالها اين است كه آنها رشد مي يابند. ما در مورد اشياء بي جان صحبت نمي كنيم . ما در مورد چيزي سخن مي گوييم كه بزرگتر و كوچكتر مي شود. كريستالها از زمين زادگاه واقعيشان رشد مي يابند. آنها انرژي را جذب، استفاده و ذخيره مي كنند و به حد كمال مي رسند؛ مثل هر چيز ديگري در هستي، كه ما آن را به عنوان موجود زنده مي شناسيم.
 

استفاده كريستال هر روزه\r\n استفاده كريستال هر روزه\r\nاستفاده كريستال هر روزهاستفاده كريستال هر روزه

در تاریخ : يكشنبه، 15 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(5806 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق