تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
تجربه خروج از تن در چشم سوم
وضعيت ديگر روشن بيني اين است كه ديد شما تا سيصد و شصت درجه يعني يك دور كامل گشترش پيدا كند .در اين حالت احساس مي كنيد كه درون سر خود جاي داريد. سپس هر گاه در درون خود كاملاً متمركز باشيد، بدن خود را با آگاهي كامل ترك نموده و احساس مي كنيد كه مي توانيد مانند يك زنبور عسل ببينيد. احساس مي كنيد بسيار كوچك شده ايد و اتاق بسيار بزرگ. و همه چيز را با يك ديد سيصد و شصت درجه اي مي بينيد.
"چالز گلدمن" در كتاب خود بنام "تجربه خروج از تن، راهكار معنوي" مي نويسد:
«يك مرحله از واسطه روحي بودن كه آن را "روشن بيني سيار" مي نامند، حالت خروج از تن مي باشد. كه در آن حالت، فرد از فرايند خارج شدن از بدن خود آگاه است و محيط اطراف را مي بيند و ما اين حالت را اصطلاحاً "روشن بيني سيار" مي ناميم.»
 من شخصاً هر وقت به چنين حالتي مي رسم با ترسي عميق مواجه مي شوم و سعي مي كنم كمي از داخل سر خود خارج شوم ليكن دوباره فوراً به وسط سرم مي لغزم .اما در هر حال ديد تقريباً سيصد و شصت درجه اي ام را مي توانم حفظ كنم. چنانكه گفته شد اين وضعيت بسيار آرام بخش است. همانطور كه آنجا واقعيت، واقعي تر و واضح تر است.
بعداً در خصوص راهكارهاي دست يافتن به حالت خروج از تن توضيح خواهم داد.
 
 

تجربه خروج از تن در چشم سوم تجربه خروج از تن در چشم سوم تجربه خروج از تن در چشم سوم تجربه خروج از تن در چشم سوم تجربه خروج از تن در چشم سوم تجربه خروج از تن در چشم سوم تجربه خروج از تن در چشم سوم

در تاریخ : يكشنبه، 15 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(5807 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق