تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم
چنانكه قبلاً گفته شد؛ شما در يك جسم فيزيكي مسكن گزيده ايد كه با حواس فيزيكي به شما خدمت مي كند
. كه در آنجا حس بينائي، يعني چشمهاي ما هر لحظه ما را با هزاران علامت الكتريكي تغذيه مي كنند، بخصوص اكنون در دوره اي صنعتي زندگي مي كنيم كه همه چيز مي بايست از جهات فراوان توجه ما را جلب كند.
فقط چشمان فيزيكي
اين عادي ترين مورد در جامعه غربي مي باشد
. ما از لحاظ بينائي بسيار تأثير پذير شده ايم و توجه ما كه از صنعت و همچنين تحقيق تأثير پذيرفته نياز به توان بالائي جهت ادراك واقعيت فيزيكي دارد تا بتواند آن را تغيير دهد. چنانكه بعنوان مثال در موقع صنعتي شدن اين كار را انجام داديم. ممكن است ضمن شناخت دروني در مقابل فن آوري فكر ديگري نيز به ذهن شما خطور كند. بيش از اين وارد اين موضوع نمي شوم چون دنياي امروز به قدر كافي در اين خصوص توضيح مي دهد.
چشمان فيزيكي و چشم دروني به اتفاق يكديگر
اين موضوعي است كه سعي مي كنم در اين متن آن را توضيح دهم. چشم فيزيكي يكي از نمودهاي واقعيت فيزيكي را مي بيند كه من آن را چنانكه احساس كردم حضور در وسط سر (نقطه حضور) مي دانم. هر گاه چشمان فيزيكي شما بوسيله خود شما آمادگي پيدا كنند و عبور و مرور اطلاعات را كاهش دهند، شما رفته رفته و بطور نسبي از طريق چشمان درونيتان مشاهده خواهيد كرد؛ يعني از طريق چشم سوم كه ممكن است نمودهاي ماوراي دنياي فيزيكي را بر شما آشكار سازد. اهميت اين تصوير لطيف با نمودهاي واقعيت فيزيكي متفاوت است. به بيان ساده تر، تصاوير فيزيكي كه از چشم عبور ميكنند در نظام فيزيكي، واقعي هستند و تصاوير چشم دروني در نظام واقعيت لطيف واقعي مي باشند. گرد آوردن اين دو با هم موضوع واقعي فعاليت ما است. جهت فهماندن تعادل اين دو با يكديگر، تنها تا حدودي مي توانم از طريق اين متن به شما كمك كنم؛ زيرا اين موضوعي است كه از طريق تمرين آموخته مي شود.
تنها چشم سوم
اين مورد تا حدودي ناياب است و تنها از طريق تمرين فراوان مي توان بدان دست يازيد
. و نيز با داشتن زمينه پذيرش دروني.
منحرف ساختن توجه از چشم فيزيكي بستگي به اعتماد و توكلي عميق دارد؛ كه چيزي بيش از واقعيت فيزيكي است و اغلب مقدار زيادي ترس را به همراه دارد
. ترس عميق جهت از دست دادن ديد. در واقعيت فيزيكي من خود آن را بدين طريـق تجـربه كـردم. آن موقعي بود كه به آرامي از ديد فيزيكي خود نيز فاصله گرفتم. در اين خصوص توضيح بيشتـري مي دهم.در ضمن، باز بودن چشم ها جهت تسهيل آگاه شدن از چشم دروني است. برخي از مردم، حتي افرادي كه از لحاظ معنوي آزموده و مطلع مي باشند ترجيح مي دهند كه با چشمان فيزيكي بسته تمرين كنند. در نظام اعتقادي نيرومندي كه داريم اكثريت ما عادت داريم فكر كنيم كه فقط با چشمان باز مي توانيم ببينيم. در هر صورت، مايلم در اين خصوص توضيح دهم كه ديدن با چشم بسته آسان تر است.
اين نظريه به طريقي نظام اعتقادي من جهت فهماندن ذهني تجربياتي است كه من خود آنها را گذرانده ام
. آن را به مثابه يك حقيقت شخصي از من بپذيريد نه بيشتر.
 

داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم داشتن آمادگي قبلي از لحاظ نظري در چشم سوم

در تاریخ : يكشنبه، 15 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4789 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق