تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
شفا و كريستال درماني
يكي از كيفيتهايي كه نماد مهارتهاي شفاي سنتي است توجه به ماهيت طبيعي ماست. انرژي شفا كه قبلاً ذكر شد به تنهايي وجود ندارد. بلكه با انرژي كه همه چيز را در بر مي گيرد؛ پيوند يافته است. ما بخشي از يك رويداد كلي هستيم؛ يعني جهان, شفاي سنتي هيچ چيز را مستثني نمي كند. يك ارتباط همگاني قابل احترام است؛ كه مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين مفهوم, استفاده درماني از كريستالها به شدت پيوند يا ارتباط با افلاكها كه شامل ستارگان و سيارگان مي گردد؛ پيوسته است.
ارتباطات منطقه البروج در نظر گرفته مي شود؛ برج عقب يا ياقوت, حجرالقمر, الماس و غيره تنظيم مي شود. برج جدي به منظور بعضي اهداف با كهربا, فيروزه, ياقوت بنفش و يشم (نوعي سنگ قيمتي ) ميل تركيبي دارد. البته نكته هاي مهمي از نظر ارتباط و پيوستگي بين هر از نمادهاي منطقه البروج و سياره ها وجود دارد.
چاكراها و نشانه هاي منطقه البروج و نشانه هاي سياره اي مهم و اصلي هستند. همين طور روزهاي هفته مهم و اساسي است. سياره مسلط به هر روز هفته را مشاهده كنيد.
دوشنبه  روز ماه در فرانسه است. لاندي از landa ماه لاتيني يا ماه گرفته شده است. سه شنبه به معني مريخ است. چهارشنبه از برگردان آلماني ميركريدي فرانسوي به معناي تير يا عطارد گرفته شده . پنج شنبه در اسطوره شناسي لاتين، مشتري يا برجيس است. و به همين ترتيب، اگر فرد انرژي را در نظر بگيرد؛ تأثير متقابل انرژي با سياره ها و ستارگان و روزهاي هفته را در نظر گرفته است. كمتر از 100 سال پيش و در بعضي موارد، در زمان كنوني، كشاورزان محصولات معيني را در روزهاي مشخص هفته و با شرايط ويژه و مشخص مي كارند. حتي گياهان و گياهان دارويي ارتباطي با ستارگان و انرژي و بنابراين كريستالها دارند.

شفا و كريستال درماني شفا و كريستال درماني شفا و كريستال درماني شفا و كريستال درماني شفا و كريستال درماني شفا و كريستال درماني

در تاریخ : يكشنبه، 15 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(2165 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق