تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
 
مراحل مقدماتي ادراكات چشم سوم
قبل از اينكه نظر خود را در خصوص چشم سوم تشريح كنم؛ اجازه دهيد به عنوان مقدمه چند نكته را براي شما توضيح دهم:
بيشتر مردم ذرات بسيار كوچكي را در چشم خود دارند و ما معمولاً متوجه آنها نمي شويم. زيرا كانون توجه ما حدود يك تا دو ميليمتر در جلوي چشم ما مي باشد. ليكن در لحظه وانهادگي كامل، مي توانيم بسيار نزديك به چشم فيزيكي تمركز كنيم و ذراتي را تشخيص دهيم كه اشياء روشن را تغيير شكل داده و محيطي رنگي را ايجاد مي نمايند. اين يك تأثير فيزيكي است نه يك ادراك لطيف.
برخي از مردم، وجودهائي را در كناره ميدان ديد خود حاضر مي بينند و سر خود را بر مي گردانند تا آنها را ببينند. اين مي تواند يك وجود واقعي باشد كه سعي مي كند توجه شما را جلب كند. توجه فيزيكي شما بيشتر در مركز ديد شما قرار دارد و در كناره ميدان ديد تمركز كمتري دارد و گاهي چشم دروني شما از گوشه چشم فيزيكي، چيزي را مشاهده مي كند. اين ادراك، ادراكي واقعي و لطيف از طريق چشم سوم شما مي باشد.
برخي افراد از لحاظ روحي جالب توجه مي باشند. تجربيات اعتيادي دارند؛ مانند ماري جوانا يا كوكائين. كه در آن حالت وضعيت هاي تغيير يافته آگاهي را تجربــــه مي كنند. ليكن اختلاف بين استفاده از مواد مخدر ويا الكل و استفاده طبيعي از حواس فيزيكي در اين است كه مواد مخدر، از طريق بر طرف ساختن موانع طبيعي - كه نمودهاي رشد معنوي است- ادراك را تغيير مي دهند. من شخصاً استفاده از مواد مخدر، حتي از نوع قانوني آن را تأييد نمي كنم زيرا در داستان دست يافتن به وضعيت هاي تغيير يافته، چيزهايي بسيار بيش از اختلالات فيزيكي ايجاد مي شود ،حتي مشكلات بدن ستاره اي هم توليد مي شود كه درمان آنها مشكل تر است.
اعتقاد دارم كه تمامي مردم تجربيات چشم سوم را دارند. ليكن بيشتر آنها توجهي به آن نمي كنند، زيرا سامانه اعتقادي آنها چنين تجربياتي را رد كرده و غير واقعي مي داند. قسمتي از اين متن، ممكن است به شخص كمك كند كه دوباره از آن اطلاع پيدا كند و آن را به مثابه قسمتي از واقعيت بپذيريد و ديگر آنها را فوق طبيعي ندانيد زيرا كه طبيعي هستند.
 
 

مراحل مقدماتي ادراكات چشم سوم\r\n مراحل مقدماتي ادراكات چشم سوم\r\nمراحل مقدماتي ادراكات چشم سوم\r\nمراحل مقدماتي ادراكات چشم سوم\r\nمراحل مقدماتي ادراكات چشم سوم

در تاریخ : يكشنبه، 15 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(5791 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق