تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
شگردهاي هيپنوتيزم
 
1. روش پايين رفتن از پلكان: خود را در بالاي يك پلكان پر پيچ و خم تصور كنيد كه بيست پله دارد. دست خود را روي نرده نگه مي‌داريد و همين طور كه از پله‌ها پايين مي رويد، شمارش معكوس را انجام مي‌دهيد. وقتي به پله بيست رسيديد، يك نفس عميق بكشيد و بعد بازدم را انجام دهيد. بعد يك پله پايين تر برويد و بگوييد: نوزده ... (اين عمل را تكرار كنيد).
2. شگرد آسانسوري: فرض كنيد كه مقابل درهاي آسانسور در طبقه دهم ايستاده‌ايد. وارد آسانسور مي‌شويد و درها بسته مي‌شوند. بعد تابلويي روي ديوار مي‌بينيد كه شماره طبقات، بوضوح روي آن مشخص شده است. دكمه نه را بزنيد تا به طبقه نهم برويد. بعد در باز مي‌شود و بعد تابلويي را مي‌بينيد كه روي آن نوشته شده است، براي رسيدن به هسته بايد باز هم پايين تر برويد.
 بعد درها بسته مي‌شوند. دكمه هشت را مي‌زنيد و به سطح عميق‌تري مي‌رويد. اين كار را آن قدر ادامه مي‌دهيد تا به طبقه اول برسيد. بعد درها باز مي‌شوند و بعد تابلويي را مي بينيد كه روي آن نوشته شده است: شما در هسته وجود خود هستيد.
3.پايين رفتن در دره‌اي آرامش بخش: فرض كنيد كه روي تپه‌اي ايستاده‌ايد و به دره ي زيبايي نگاه مي‌كنيد. از دامنه تپه پايين مي رويد و وارد دره مي‌شويد. هر قدم كه پايين تر مي‌رويد، شمارش معكوس را از بيست تا صفر انجام مي‌دهيد. در بين درختان، خرامان خرامان راه مي‌رويد تا يك تخت خواب ننو مانندي در بين درختان مي‌يابيد. در حالي كه وزش نسيمي را در بين درختان حس مي كنيد، روي تخت خواب ننو مانند مي‌خوابيد. حالا در سطح عميق تري از هسته نفوذ كرده‌ايد.
4. روش به كارگيري حروف الفبا: در اينجا اعداد را جايگزين حروف الفبا مي‌كنيم. فرض كنيد جلوي تخته سياه ايستاده‌ايد. گچي در يك دست و تخته پاك كن را در دست ديگر داريد. هر دفعه كه حرفي را مي‌نويسيد و بعد پاك مي‌كنيد، به سطح عميق تري نفوذ مي‌كنيد. اول، حرف الف را مي‌نويسيد و بعد آن را پاك مي‌كنيد و به سطح عميق‌تري مي‌رويد. بعد حرف ب را مي‌نويسيد و آن را پاك مي‌كنيد (اين كار را تا رسيدن به آخرين حرف الفبا انجام مي‌دهيد) و در نهايت واژگان ذيل ظاهر مي شوند: حالا وارد هسته شويد.
 

شگردهاي هيپنوتيزم شگردهاي هيپنوتيزم شگردهاي هيپنوتيزم شگردهاي هيپنوتيزم شگردهاي هيپنوتيزم شگردهاي هيپنوتيزم

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3853 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق