تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
اجراي اصول فنگ شويي در منزل
يک خانه خوش شگون مي‌تواند براي شما و خانواده‌تان سعادت، نيک بختي، سلامت و خوشبختي به ارمغان آورد. پيش از خريد خانه حتماٌ از متعادل بودن ان با محيط اطرافش مطمئن شويد طوري که نيروي سعادت بخش چي بتواند به راحتي در آن جريان داشته باشد. در اين فصل به برخي ملاحظات که بايد هنگام خريد خانه در نظر داشته باشيد مي‌پردازيم.
درب اصلي خانه
موقعيت درب اصلي خانه يکي از مهمترين ويژگيها است. درب اصلي خانه بيشتر از جاهاي ديگر خانه محل رفت و آمد است. اين دربي است که خانه را محافظت مي‌کند و از طريق آن نيروهاي ويرانگر وارد خانه مي‌شوند و ستاره‌هاي خوشبختي نيز از طريق آن نفوذ خود را اعمال مي‌کنند. بطور کلي عقيده عموم مردم بر اين است که اگر درب جلو در موقعيت خوبي قرار داشته باشد، ساکنان آن خانه از سلامت، وفور نعمت و زندگي طولاني بهره‌مند خواهند شد.
درب اصلي ساختمان بايد داراي لولاهاي مرغوب، قائم و متناسب با اندازه ساختمان باشد. اگر درب اصلي بطور غيرعادي بزرگ باشد باعث خدشه ديدن خانه مي‌شود و ساکنان آن دچار مشکلات مالي خواهند شد. اگر درب اصلي نسبتاٌ کوچک باشد ساکنان خانه همواره در مورد مسائل جزئي با يکديگر به بحث و جدل خواهند پرداخت. چهارچوب درب همچون ستونهاي محافظت کننده خانواده است و بايد قائم و بدون پوسيدگي باشد.
 

اجراي اصول فنگ شويي در منزل اجراي اصول فنگ شويي در منزل اجراي اصول فنگ شويي در منزل اجراي اصول فنگ شويي در منزل اجراي اصول فنگ شويي در منزل اجراي اصول فنگ شويي در منزل اجراي اصول فنگ شويي در منزل

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(9106 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق