تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
 
اصل و پايه فنگ شويي:
رهايي از انباشتگي و درهم ريختگي در يك محيط اولين و مهمترين اصلي است كه بايستي انجام شود. در حقيقت آلودگيهاي فيزيكي، انرژي ساكنان قبلي و انباشتگي وسائل زائد در سر راه جريان نرم و هموار انرژي پيرامون باعث اغتشاش و گرفتگي مي شود و چون بر اساس شبكه بندي نه گانه فنگ شويي در خانه كه بيشتر در مباحث آينده در مورد آن بحث مي شود. هر قسمت از شبكه بندي در محل زندگي جزئي از وجود ما مي باشد و در صورت انسداد انرژي در دو شبكه بندي آن قسمت از وجود ما دچار نابساماني و انسداد مي شود.
با پالايش آن مكان و جدا كردن اشياء زائد كه به آنها دلبستگي پيدا كرده ايم و يا از آنها استفاده نمي كنيم، باعث آزاد شدن انرژي جدا شده از خود مي شويم و همچنين جريان يافتن انرژي در آن قسمت باعث تعادل و حركت در روند زندگي در آن قسمت از وجودمان مي شود. هر قسمت از اين شبكه (روح باگوا) متعلق به يك سمبل عدد، رنگ، پنج عنصر، جهت جغرافيايي، اعضاي خانواده، عضو بدن، نحوه زندگي و .... مي باشد. كه يا وجود انباشتگي و مشكل از زندگي مي توانيم به راحتي تشخيص دهيم كدام قسمت از اطاق، خانه يا عضو بدن دچار مشكل و عدم تعادل در انرژي هاي آن قسمت شده است. انباشتگي داراي بوي نامطبوع، رنگ، شكل و حالت چشسبناك مي باشد كه از طريق ديدن يا اسكن كردن با دست مي توان آنرا حس و لمس كرد. مهمترين اصل از پالايش انباشتگي اين است كه ابتدا بايستي پالايش را از وجود خودمان (ترس، نفرت، حسادت، خشم و ...) شروع كنيم . سپس به سراغ محيط زندگي خود برويم. در فنگ شويي يكي از اصول مهم وجود عناصر آب، چوب، آتش، خاك و مغز مي باشد كه مي توان چرخه سازگاري و ناسازگاري را در محيط يك خانه يا در درون بدن انسان مشخص كرد و از اين طريق تعادل را بر قرار كرد . لذا در صورت فرصت مي توان در بخش هاي آينده به آن اشاره نمود.
 
 

اصل و پايه فنگ شويي اصل و پايه فنگ شويي اصل و پايه فنگ شويي اصل و پايه فنگ شويي اصل و پايه فنگ شويي اصل و پايه فنگ شويي ر

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(3709 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق