تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي
ورودي اصلي مغازه بايد پهنتر و بلندتر از ساير ساختمانهاي آن حوالي باشد. از آنجائي که خانه يک محل خصوصي يا شخصي است ورودي آن بايد کوچک باشد تا احساس راحتي با ساکنان آن دست دهد ولي در مورد مغازه عکس اين روند بايد انجام شود. ورودي آن بايد بزرگ باشد تا مشتريها هنگام ورود دچار احساس تشنج نشوند. طراحي و رنگ آميزي درب جلوي مغازه يکي از عوامل اصلي است که رونق کسب و کار را تعيين مي‌کند. فنگ شويي بکار رفته در روي درب مغازه مي‌تواند رهگذران را جذب کند. چينيها مي‌گويند روح خوش طالعي که از درب مغازه ساطع مي‌شود مشتري را به داخل مغازه جذب مي‌کند. حتي اگر در نگاه اول چيزي که نياز دارند در مغازه وجو دنداشته باشد.
پس از وارد شدن از درب اصلي به دربهاي داخلي ديگري که مشرف به شما قرار دارند توجه کنيد. اين دربها نبايد به هيچ وجه بزرگتر از درب اصلي باشند زيرا در اين صورت جنبه‌هاي مثبت درب اصلي را تحت تاثير قرار مي‌دهند. اژدهاي سبز خوش شگونترين قسمت ورودي اصلي مغازه است زيرا ارواح پرکاري که با آن تداعي مي‌شوند باعث رونق کسب و کار مي‌شوند. اگر تمام قسمت جلوي مغازه به درب ورودي اختصاص داده شده است در اين صورت ورودي را طوري طراحي کنيد که مردم از قسمت اژدهاي سبز وارد و خارج شوند. ورودي مغازه را از قسمت ببر سفيد طراحي نکنيد زيرا اين قسمت طبق سنتها و رسم و رسوم بايد ساکت نگه داشته شود. اگر روح ببر سفيد آزرده شود، او به شکل نمادين با بلعيدن افرادي که وارد آن مکان مي‌شوند نيروي منفي خود را اعمال خواهد کرد. از لحاظ کاربردي بايد بگوييم که اين امر باعث ايجاد حادثه و فاجعه خواهد شد.
 

داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي داخل مغازه يا فروشگاه در فنگ شويي

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(6030 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق