تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
هماهنگ زيستن در فنگ شويي
 
يين و يانگ در فلسفه چيني دو نيروي جهاني هستند که حيات را شکل مي‌دهند و متعادل مي‌کنند. جريان و تنش آنها متناوب و متضاد يکديگر است. آنها از طريق اين نيروي پويا حيات را توليد مي‌کنند. يين که نيرويي مونث، درخشان و مايع است در کره ماه، باران و سيلابها متجلي مي‌شود. اين نيرو خنثي کننده نيروي يانگ است که نيرويي مذکر، سنگين و جامد است که در خورشيد، ستارگان و زمين متجلي مي‌شود. وقتي سرما و رطوبت زمستان نزديک مي‌شود نيروهاي يين بر اوضاع مسلط مي‌شوند و وقتي گرما و رشد تازه جانداران در اوايل بهار پديد مي‌آيد نيروهاي يين تضعيف مي‌شوند. يين و يانگ هرگز به عنوان نيروهايي خدايي نمايانده نشده‌اند و جزو نيروهاي ملکوتي نيز نيستند. آنها صرفاٌ نيروهايي طبيعي هستند که خلاء موجود در آغاز زمان بعد زمان آنها را پديد آورد.
فنگ شويي روشي براي طالع بيني برآيند نيروهاي يين و يانگ در محيط زيست است. اين نوعي هنر و علم بررسي محيط زيست است به طوري که خانه‌ها و مقبره‌ها در موقعيتي قرار بگيرند که بين نيروهاي يين و يانگ تعادلي برقرار شود و نيروي چي که همان نيروي حيات بخش است به خوبي جريان داشته باشد.
تصوير سمت راست: وقتي که مي‌خواهيد مکان خوش يمني را براي ساخت منزل يا مقبره انتخاب کنيد، نيروهاي يين و يانگ بايد در حالت هماهنگي قرار داشته باشند.
 

هماهنگ زيستن در فنگ شويي هماهنگ زيستن در فنگ شويي هماهنگ زيستن در فنگ شويي هماهنگ زيستن در فنگ شويي هماهنگ زيستن در فنگ شويي هماهنگ زيستن در فنگ شويي

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(2850 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق