تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
آزاد شدن غيرارادي
انرژي كنداليني
 
فرآيند آزاد شدن
 
انرژي كنداليني به صورتي حلقه شده در پاية ستون مهره‌ها قرار گرفته است. آزاد شدن آن را مي‌توان به امواج، شعله‌ها، ضربان نبض يا باز شدن حلقه تشبيه كرد. بخش شكوفا شده در جستجوي يك دريچه معمولاً در ستون مهره‌ها به بالاي سر در حركت است و از آنچه چاكراي تاج ناميده مي‌شود، خارج مي‌گردد. چاكرا واژه‌اي سانسكريت به معني چرخ است و به حلقه‌هاي مختلف انرژي در بدن اثيري ما اطلاق مي‌گردد.
گاهي انرژي به سمت بالا در اطراف ستون مهره فوران مي‌كند و به چاكراي تاج ختم مي‌گردد. در فرآيند تكاملي طبيعي، چند موج به صورت انفرادي در طول عمر بسته به رشد و آمادگي شخصي آزاد مي‌شوند. حركت اين امواج به حدي نامحسوس است كه اكثر افراد از فعاليت آن آگاه نيستند، ولي ممكن است از يك گرما (حركت انرژي) در ناحية دنبالچه قبل از آزاد شدن آن آگاه باشند. آنها هنگامي كه انرژي در مسير خود به يك ناحية بسته مي‌رسد، احساس درد يا فشار مي‌كنند. عامل اصلي اين درد، آماده نبودن مسير حركت كنداليني است.
امواج متعدد كنداليني در انتظار آزاد شدن هستند. اين عمل شبيه به كندن پوسته‌هاي يك پياز است. شخص مي‌تواند در طول عمر لايه‌هاي اندك يا متعددي از اين انرژي را آزاد كند. افرادي كه دربارة نيروي كنداليني آگاهي دارند، ممكن است به طور ارادي انرژي بيشتري آزاد كنند و به اين ترتيب تكامل خود را سرعت بخشند؛ در موارد افراطي، آتشي جذاب يا يك گرماي فوق‌العاده احساس مي شود.
 

آزاد شدن غيرارادي آزاد شدن غيرارادي آزاد شدن غيرارادي آزاد شدن غيرارادي آزاد شدن غيرارادي

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4898 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق