تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنید
افسردگي و كنداليني
هر كسي كه تطهير كنداليني را تجربه كرده باشد، با افسردگي آشنا خواهد بود، زيرا انرژي‌ها در واقع در عمق بدن به صورت راكد و فشرده قرار گرفته‌اند و منتظر تهذيب از سوي ما هستند. افسردگي به معني اين است كه چيزي “از عمق” حفاري شده و بيرون آمده است تا شما آن را ببينيد. جداً از افسردگي رواني يا شيميايي، خود افسردگي معمولي در نتيجة يك فرآيند انرژي است كه براي تمام افراد در مرحله‌اي از زندگي پيش مي آيد. افسردگي در آمريكا بد معرفي شده است. ما بايد فوايد مثبت آن را ببينيم: عمق جديدي از شناخت، توجه و عطوفت؛ ژرف‌نگري و توانمندي‌هاي عظيم و خلاق.
از افسردگي‌هاي خود لذت ببريد. به اين فرآيند اساساً به عنوان يك فرآيند خلاق نگاه كنيد، در انرژي‌ها فرو رويد، آنها را تشديد كنيد و سپس به آنها گوش فرا دهيد. اجازه دهيد ذهنتان به گردش افتد. شما ممكن است قسمت‌هايي از كودكي يا زندگي گذشته يا حوادث اخير يا آينده را به ياد آوريد. افسردگي ممكن است يك راه جديد درك پديده‌ها يا نگرش‌هاي جديد فلسفي پيش رويتان باز كند. شما ممكن است به تغيير در حالت موي خود احساس نياز كنيد. ممكن است از يك رژيم‌غذايي جديد استفاده كنيد، يك پروژة ابتكاري جديد را آغاز كنيد؛ شما هرگز به طور كامل نمي‌دانيد چه چيز از اعماق‌ ضمير ناخودآگاهتان بروز خواهد كرد. افسردگي را يك سفر پرماجرا به بعد عميق‌تر زندگي به شمار آوريد. ضمير ناخودآگاه عملاً دوست ندارد به وسيلة ضمير خودآگاه فراخوانده شود؛ ضمير ناخودآگاه در واقع فهرست خودآگاهي ما و تركيبي از خودآگاهي جسماني و عاطفي است. اولين خودآگاهي است كه در يك نوزاد شكل مي‌گيرد. اولين خودآگاهي است كه در ما به عنوان انسان شكل مي‌گيرد. بخشي از فرآيند كنداليني تبديل اين فهرست خودآگاهي به بخشي از زندگي ما به عنوان ضمير خودآگاه رواني و روحاني است. با انجام اين كار، انرژي و اطلاعات آن ديگر پنهان يا در “فرودست” ديگر سطوح آگاهي ما نيستند.
اكثر افراد فكر به خودكشي يا آرزوي مرگ را در طول دورة تطهير تجربه مي‌كنند. انديشيدن در مورد پايان دادن به زندگي بخشي طبيعي از اين فرآيند است و بايد چنين هم درك شود. بسياري از راه‌هاي قديمي درحال مرگ هستند و راه را براي زندگي جديد باز مي‌كنند. روبرو شدن با آرزوي مرگ همراه با شناخت، مي‌تواند آغاز يك حيات نوين باشد. بدن همان است، اما روح جديد است و يك نگرش جديد به وجود مي آورد است. اين فرآيند نمايانگر رهايي از راه‌هاي قديم و كشف راه‌هاي جديد است.
 

افسردگي و كنداليني\r\n افسردگي و كنداليني\r\nافسردگي و كنداليني\r\nافسردگي و كنداليني\r\nافسردگي و كنداليني

در تاریخ : سه شنبه، 17 شهريور ماه، 1388
نویسنده :
(4208 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق