تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدشخص كم‌ تكامل يافته معمولاً گرفتگي هاي متعددي در گوشه‌ها يا در داخل چاكراها دارد كه جريان انرژي را كند كرده يا سبب جريان نادرست آن مي‌شود. من شاگرداني داشته ام كه بعد از تكامل و تطهير چاكرا، انرژي را به صورت يك حركت دوراني هدايت مي‌كردند به طوري كه از خارج بدن به صورت ساعت‌وار و از داخل بدن به صورت غير ساعت‌وار ديده مي‌شد. اين حركت، نيروي اصلي جريان را روي قسمت چپ متمركز مي‌كند و بر سطوح عاطفي و روحاني تمركز مي‌نمايد و شناخت ما از انرژي‌ها را افزايش مي‌دهد. در مراحل بعدي من از شاگردان مي‌خواهم اين جريان را برعكس كنند. با اين كار بر قسمت راست يا سطح ذهني تأكيد مي‌شود و توانايي‌هاي رواني، قدرت و نيرو توسعه مي‌يابد. خطر توسعة طرف راست آن است كه شاگردان حكمت انرژي را به خوبي نخواهند فهميد و به درستي از آن استفاده نخواهند كرد. ممكن است هم خود را بيشتر به زحمت بياندازند و هم ببينند كه مشكلاتي برايشان اتفاق مي‌افتد كه آنان را نمي‌فهمند و نمي‌دانند چگونه با آنها كنار آيند يا آنها را كنترل‏ كنند.


 


 

همان نمودار 2 است جز اينكه در قسمت بالا به سمت راست است و تأكيد ذهني بيشتري ايجاد مي‌كند

به چرخش انرژي چاكرا كه به طرف بالاي چاكرا و به سمت چپ جريان دارد و يك احساس تمركز ايجاد مي‌كند، توجه كنيد.

 

 به چرخش انرژي چاكرا در قسمت فوقاني چاكرا به طرف چپ كه احساس تمركز به وجود مي‌آورد، توجه كنيد. در اين جا هم همان نمودار 2 است جز اين كه قسمت راست با تمركز ذهني بيشترهمراه استدر برخي افراد، جريان عمومي چاكرا به سمت بالا است؛ اين عموماً نشان دهندة نوع پوليانا است كه فكر مي‌كند همه‌چيز عالي است و فقط چيزهاي خوب را در زندگي مي‌بيند. ديدن خوبي‌ها و جنبه‌هاي مثبت، عالي است ولي بايد از بعد منفي هم آگاه باشيد، مبادا گول انسان‌ها را بخوريد. حالت متضاد، شخصي است كه جريان چاكراي او هميشه از بالا به سمت زمين است؛ چنين شخصي بدبين يا در بهترين حالت بسيار پرمحبت است و احساسات او بيش از حد خودخواهانه مي باشد. هنگامي كه جريان چاكرا بيشتر به طرف راست ميل مي‌كند، شخص را مي‌توان بيش از حد ذهن‌گرا دانست. وقتي كه جريان چاكرا به طرف چپ متمايل است شخص بيش از حد عاطفي بوده و مسائل را به خوبي تجزيه وتحليل نمي كند.

بعضي ها داراي مقادير فراواني انرژي جذب نشده هستند اين انرژي ممكن است با فشار زياد به چاكراها وارد و از آنها خارج شود. وقتي كه انرژي با نيروي زياد از چاكرا خارج مي‌شود شخص دچار سراسيمگي گشته و شادي غيرقابل كنترل به او دست مي‌دهد. شخص ارتباط انرژي مطلوب در بدن خود ندارد. انرژي فرو مي‌پاشد و در عمق بدن نفوذ مي‌كند و افسردگي ايجاد مي‌نمايد. انرژي در بدن انباشته مي‌شود اگر شما اين نوسانات را در بدن خود حس مي‌كنيد سعي كنيد از نوسان بيش از حد بكاهيد يا نوسانات پائين را افزايش دهيد. بكوشيد تعادلي بين اين دو سطح انرژي برقرار كنيد. سعي كنيد انرژي را در سراسر بدن حس كنيد. انرژي را از حالت اكستازي يا افسردگي درآوريد آن را در تمام بدن گسترش دهيد و آن را در خود جذب كنيد تا احساس تعادل بيشتري به شما دست دهد.
 

جريان‌هاي چاكرايي،جریان چاکرا،جریان چاکراها

در تاریخ : سه شنبه، 12 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(3787 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق