تجسم خلاق، استاد آرام - Content


اطلاعات مفيد تجسم خلاق


جستجو در سایت تجسم خلاق


جستجو در وب
جستجوی سايت

سابقه و آمار بازدید تجسم خلاق

محبوبیت در گوگل

با زدن دکمه 1 ما را در گوگل محبوب کنیدانرژي جنسي بخش بسيار مهمي از انرژي كنداليني ما مي باشد و مي‌تواند به طرق مختلف نه فقط از طريق جنسي تأثيرگذار باشد. گرچه هر يك از ما به يك چاكراي جنسي از ميان بقية چاكراها وابسته هستيم ولي هر سه چاكراي جنسي بايد باز و رشد يافته باشند تا رشد و تكامل شخصي تضمين گردد.

سه چاكراي جنسي بين ناف و استخوان زهار واقع شده‌اند: اولي 1 تا 5/1 اينچ (بسته به اندازه بدن) پايين ناف، دومي به همين فاصله پايين‌تر و در بالاي استخوان زهار قرار دارد، انرژي از چاكراي فوقاني مي‌تواند هم براي خلاقيت و هم جنسيت به كار برده شود، اين چاكرا چنانچه به خوبي كار كند سرزندگي و بشاش بودن را تقويت مي‌كند اما اگر ضعيف عمل كند سخت‌گير بودن و جديت و عدم خلاقيت به وجود مي‌آورد.

دومين چاكراي جنسي كه پايين‌تر از آن قرار دارد به قدرت مربوط مي‌شود. آميزش جنسي ممكن است افراد را نيرو ببخشد و انرژي كل بدن را براي ايجاد يك حس ثبات دروني و تندرستي تأمين كند. اگرچه اين انرژي داراي قدرت شفابخشي فراواني است، اما اگر منفي شود تمايل به كنترل بر ديگران به وسيلة جنسيت به وجود مي‌آورد و به افرادي تبديل مي شوند كه من آنها را گردآورنده مي‌نامم ـ كساني كه علاقمند به اين هستند كه چقدر توجه جنسي مي‌توانند به خودشان جلب كنند. گردآورنده‌ها هيچ علاقه‌اي به بعد مثبت انرژي جنسي ندارند. تجاوز ناشي از عدم تعادل در آنهاست


چاكراهاي فرعي روي طرفين چاكراهاي ناف و جنسي

سه چاكراي جنسي،چاکرای جنسی،چاکراهای جنسی،چاکرا

در تاریخ : سه شنبه، 12 آبان ماه، 1388
نویسنده :
(9795 مشاهده)

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
Content ©
کانال تلگرام مجموعه تجسم خلاق